Προς το περιεχόμενο

καθαρισμος λαπτοπ απο σκονες


koularasss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.skroutz.gr/s/339378/Acer-Aspire-5742G-484G75Mnkk-i5-480M-4GB-750GB.html# εχω αυτο το λαπτοπ εδω και 2 χρονια και δεν το εχω ανοιξει ποτε να το καθαρισω καθως πρεπει να βγαλω το πληκρολογιο και μιας και δεν εχω την πειρα φοβαμαι.Αν το παω σε εναν τεχνικο να μου το καθαρισει ποσο θα μου παρει??

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν μπορεις εσυ βρές καποιον φίλο η γνωστό να το ανοίξει να του ρίξει ενα καθάρισμα μηπως γλιτώσεις τα οποια χρήματα ειναι να δώσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω φιλε μου για την αμεση απαντηση!

καλά τπτ.

αν δεν το κατέχεις,το καλύτερο είναι αυτό.

πληρώνεις 20 ευρώ και έχεις ήσυχο το κεφαλάκι σου.

η αλχημείες μπορεί να βλάψουν το λάπτοπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω αυτο σκεφτομαι,αν και πιανουν καπως τα χερια μου καλυτερα να το παω.Λετε θα εχει μαζεψει σκονες ή τσαμπα θα το παω??

τι θερμοκρασίες έχεις;

αν το έχεις συνέχεια ανοιχτό σίγουρα κάτι θα έχει και θα θέλει καθάρισμα,έχει δεν έχει ανεβασμένες θερμοκρασίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα γενικά καλο ειναι να ρίχνεις ενα καθάρισμα που και που αλλα αν δεν εχεις θέματα με θερμοκρασίες και γενικότερα πρόβλημα με το laptop δεν επείγει κιολας , φαντάζομαι δεν ειναι σε εγγύση ακομα ε ? γιατι αν ειναι καλύτερα να μην ανοιχτεί για οτιδήποτε αν δεν εχει πρόβλημα οχι τιποτα αλλο αλλα μην χάσεις την εγγύηση αν συμβεί κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχω σχεδον 5-6 ωρες ανοιτο την ημερα απο τοτε που το πηρα.Οταν παιζω gta iv πχ στην μιση ωρα χτυπαει 95 η καρτα γραφικων και 90 ο επεξεργαστης :D ,με βαση ψυξης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:shock: :shock:  Γρήγορα τοτε καθάρισμα σε olo το laptop , αλλαγή πάστας σε επεξεργαστή και cpu και να σιγουρευτεί οποιος το ανοίξει αν λειτουργεί σωστα το ανεμιστηράκι του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχω σχεδον 5-6 ωρες ανοιτο την ημερα απο τοτε που το πηρα.Οταν παιζω gta iv πχ στην μιση ωρα χτυπαει 95 η καρτα γραφικων και 90 ο επεξεργαστης :D ,με βαση ψυξης 

θέλει καθάρισμα,τι να λέμε!

το ποιός εσυ το αποφασίζεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εε ενα καθαρισμα το θελει :P Αλλα υπαρχουν και χειροτερα (πχ να κλεινει το λαπτοπ απο υψηλη θερμοκρασια :P )

 

Καλό είναι να σου αλλάξουν και πάστες όχι απλά να το ξεσκονίσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις σκόνες μπορείς να τις καθαρίσεις κι εσύ (μιας και λες ότι πιάνουν τα χέρια σου), είναι εύκολο.

 

 

Δοκίμασε πρώτα να το καθαρίσεις από σκόνες, δες θερμοκρασίες πάλι και αν πιάνεις τις ίδιες ή παρόμοιες το πας να σου αλλάξει πάστα <- γνώμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...