Προς το περιεχόμενο

μπαταριες xbox 360 controller!!!


Daskalakis7GR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σε ολους!!!θελω να με βοηθησετε στο θεμα των μπαταριων του xbox 360 και συγκεκριμενα για τις επαναφορτιζομενες!!λοιπον πλεον παιζω παρα πολυ και ετσι οι μπαταριες μου τελειωνουν γρηγορα!!!και ετσι σκεφτηκα να παω να παρω τον φορτιστη της μικροσοφτ για να μην χρειαζεται να περνω μπαταριες συνεχεια!!μεχρι που μου ειπε ενας φιλος απο το live πως ειχε παρει πριν 2 χρονια ενα φορτιστη απο ενα σουπερμαρκετ και μεχρι τωρα φορτιζει τις μπαταριες του απο εκει και μεχρι τωρα δεν εχει κανενα προβλημα!!!!εγω βρηκα αυτο http://www.smartmart.gr/hqcharger-03-%CE%A6%CE%9F%CE%A1%CE%97%CE%A4%CE%9F%CE%A3-%CE%A6%CE%9F%CE%A1%CE%A4%CE%99%CE%A3%CE%A4%CE%97%CE%A3-usb

 

και σε usb και με βολευει τελεια!!!εσεις τι λετε??η ερωτηση μου ειναι αν παρω αυτο πρεπει να παρω να φορτιζω ΑΑ η ΑΑΑ μπαταριες?και επειδη βλεπω οτι στο καπακι των μπαταριων του xbox λεει ΑΑ αν παρω ΑΑΑ δεν θα παιζουν στο xbox??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι ΑΑΑ ειναι πολυ μικρες κ δεν κανουν για το xbox.

ΑΑ παιρνει.

Επαναφορτιζομενες μπαταριες εχεις ή θα παρεις ξεχωριστα; Γιατι αμα παρεις ξεχωριστα καλυτερα να πας σε καποιο πακετο φορτιστη+μπαταριες.

Ο φορτιστης παντως δε μου γεμιζει το ματι.

Επεξ/σία από tool1983
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα λεφτά που θα δώσεις για να πάρεις επαναφορτιζόμενες μπαταρίες και φορτιστή παίρνεις kit επαναφορτιζόμενο για το Χμποχ. Αν τις θες τις μπαταρίες μόνο για το Χμποχ, καλύτερα θα είναι να πάρεις το kit, για να μπορείς να παίζεις κι όταν φορτίζεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αν ηταν να μου κοστισουν οσο και το κιτ του χβοχ τοτε δεν θα το συζητουσα αλλα μπορω να γλιτωσω λεφτα!!!!! ο φιλος που ειχε παρει το κιτ και του χαλασαν οι μπαταριες και του τελειωναν γρηγορα!!μια μερα λοιπον που πηγε στο σουπερμακετ το ειδε το φορτιστη εκει στο ταμιο και τον πηρε!!!τελικα ηταν πριν 5 χρονια και οχι 2!!πηρε λοιπον αυτον τον φορτιστη http://static.bemutatoterem.net/1266596405.jpg

 και 4 ακομα επαναφορτιζομενες μπαταριες οπου τις 2 θα τις ειχε στο κοντρολ να επεζε και τις αλλες 2 να φορτιζουν για να ειναι ετοιμες οταν οι αλλες τελειωσουν!!!δεν υπαρχει περιπτωση να παρω το κιτ του χβοχ θελω να γλιτωσω λεφτα και θα το παρω τετοιο τελικα!!!εγω ηθελα να μαθω αυτο με τις ΑΑΑ για το αν μπαινουν στο xbox!?!?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...