Προς το περιεχόμενο

Νεα γραμμη ΟΤΕ και αυθαιρετο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μην πεις οτι ειναι αυθαιρετο να δουμε τι θα σου ζητησουν αλλιως σε βλεπω για κανα δορυφορικο στο τελος.

 

μα στο τελος θα πρεπει να το πω.ειμαι ηδη με 3g usb και ειναι χαλια...απλως...χαλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα στο τελος θα πρεπει να το πω.ειμαι ηδη με 3g usb και ειναι χαλια...απλως...χαλια.

απλα ρωτα τι χαρτια θελουν για να σου φερουν γραμμη να δεις τι θα σου πουν εκτος αν δεν εχεις καποιο χαρτι απο αυτα που θελουν.ναι το 3g ειναι μια λυση αλλα αν δεν υπαρχε σημα 3g ειναι θεμα.συν μεσα στο σπιτι που το σημα πεφτει εκει ειναι ακομα χειροτερα.το δορυφορικο ειναι μια τελευταια λυση αν δεν βγαλεις ακρη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3g σημα υπαρχει...αλλα υπαρχει και οριο οπως και το δορυθορικο.πληρωνω 50ευρω για 30GB και σε 2 βδομαδες παει το ιντερνετ..κοβεται ταχυτητα..απο 7.2mbit παει σε 15kb/s σε download

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3g σημα υπαρχει...αλλα υπαρχει και οριο οπως και το δορυθορικο.πληρωνω 50ευρω για 30GB και σε 2 βδομαδες παει το ιντερνετ..κοβεται ταχυτητα..απο 7.2mbit παει σε 15kb/s σε download

ναι δυστυχως σε αυτα υπαρχει οριο αλλα ειναι μονοδρομος αν δεν μπορεις να βαλεις adsl.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι δυστυχως σε αυτα υπαρχει οριο αλλα ειναι μονοδρομος αν δεν μπορεις να βαλεις adsl.

Ετσι είναι, δυστυχώς :(,

πάντως κραστι, πολλά μου φαίνεται ότι πληρώνεις για το στικάκι, τι συνδεση έχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι είναι, δυστυχώς :(,

πάντως κραστι, πολλά μου φαίνεται ότι πληρώνεις για το στικάκι, τι συνδεση έχεις?

αν κατεβαζει κτλ εκει οτι προγραμμα και να βαλεις δεν φτανει.η θα το ξεπερασεις η θα σου κοψουν ταχυτητα οταν τελειωσεις τα free giga>δυστυχως δεν ειναι λυση το stick για πολλα πραγματα.και 10 -20 giga Να εχεις αν το χρησιμοποιεις ολημερα και ειδικα αν κατεβαζες φευγουν γρηγορα.αν ειναι μονο για surfing Οκ.αλλα και παλι για λιγα giga παλι θα βγει πιο ακριβα απο μια adsl που θα μπορεις να της αλλαζεις τα φωτα καθε μερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικο δεν ειναι να μην βαζουν τηλεφωνο σε αυθαιρετο σπιτι;

 

ΥΓ Τωρα που το ξανασκεφτομαι, τι γραφω; Στην Ελλαδα ζω. Γιατι δεν μπορω να καταλαβω τα βασικα σε αυτη την χωρα;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικο δεν ειναι να μην βαζουν τηλεφωνο σε αυθαιρετο σπιτι;

σχετικο αυτο.εφοσον πληρωνονται απο τον ιδιοκτητη κανονικα ποιος ο λογος να μην σου βαλουν.θα μου πεις αν γινεται αυτο παντου τα αυθαιρετα δεν θα ειναι αυθαιρετα.εδω θα ανοιξουμε μεγαλο θεμα γιατι η δεη πως εβαλε ρευμα γιατι η ευδαπ πως πηγε νερο.αρα ο οτε ειναι το λιγοτερο.αλλωστε πληρωνεις και το αυθαιιρετο γινεται νομιμο πλεον.ολα θεμα λεφτων και φορων.καποτε τα γκρεμιζαν.τωρα σου λενε τακτοποιηση αυθαιρετων με την σταμπα του δημοσιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σχετικο αυτο.εφοσον πληρωνονται απο τον ιδιοκτητη κανονικα ποιος ο λογος να μην σου βαλουν.θα μου πεις αν γινεται αυτο παντου τα αυθαιρετα δεν θα ειναι αυθαιρετα.εδω θα ανοιξουμε μεγαλο θεμα γιατι η δεη πως εβαλε ρευμα γιατι η ευδαπ πως πηγε νερο.αρα ο οτε ειναι το λιγοτερο.αλλωστε πληρωνεις και το αυθαιιρετο γινεται νομιμο πλεον.ολα θεμα λεφτων και φορων.καποτε τα γκρεμιζαν.τωρα σου λενε τακτοποιηση αυθαιρετων με την σταμπα του δημοσιου

 

Το νομιμο ειναι και ηθικο, το ειπε και λαμπρος πολιτικος. Εχεις δικιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σχετικο αυτο.εφοσον πληρωνονται απο τον ιδιοκτητη κανονικα ποιος ο λογος να μην σου βαλουν.θα μου πεις αν γινεται αυτο παντου τα αυθαιρετα δεν θα ειναι αυθαιρετα.εδω θα ανοιξουμε μεγαλο θεμα γιατι η δεη πως εβαλε ρευμα γιατι η ευδαπ πως πηγε νερο.αρα ο οτε ειναι το λιγοτερο.αλλωστε πληρωνεις και το αυθαιιρετο γινεται νομιμο πλεον.ολα θεμα λεφτων και φορων.καποτε τα γκρεμιζαν.τωρα σου λενε τακτοποιηση αυθαιρετων με την σταμπα του δημοσιου

 

Ναι εξαλου αυτο πρεπει να κανω.Θα νομιμοποιησω το σπιτι και θα δοκιμασω παλι.Ετσι κιαλιος θα το εκανα.Απλως να ερχοταν πιο νωρις γιατι δεν θα το θερουν και γρηγορα.Μου ειπαν πως δεν βαζουν σε αυθαιρετα.Η ΕΕΤΤ ακομα να απαντηση απο την παρασκευη που εστειλα

Ετσι είναι, δυστυχώς :(,

πάντως κραστι, πολλά μου φαίνεται ότι πληρώνεις για το στικάκι, τι συνδεση έχεις?

 

Cosmote Internet On The Go 30GB,παλια προσφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εξαλου αυτο πρεπει να κανω.Θα νομιμοποιησω το σπιτι και θα δοκιμασω παλι.Ετσι κιαλιος θα το εκανα.Απλως να ερχοταν πιο νωρις γιατι δεν θα το θερουν και γρηγορα.Μου ειπαν πως δεν βαζουν σε αυθαιρετα.Η ΕΕΤΤ ακομα να απαντηση απο την παρασκευη που εστειλα

 

Cosmote Internet On The Go 30GB,παλια προσφορα

παντως και να μην το νομιμοποιησεις αν και τα θεματα εκει ειναι αλλα δεν σημαινει οτι δεν θα σου φερουν τηλεφωνο.επισης ειτε νομιμο ειτε οχι πρεπει να μαθεις κοστος για τις κολωνες.καλα μην περιμενεις να απαντησει γρηγορα η eett.ο οτε σου ζητησε χαρτια οτι δεν ειναι αυθαιρετο για να σε ενεργοποιησει και δεν τα εχεις η απλα σου ειπε οτι δεν ενεργοποιω σε αυθαιρετο?γιατι να μπει δεη και ευδαπ και να μην μπαινει ο οτε ακουγεται τραγικη ειρωνεια:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε παλιοτερες εποχες τα πραγματα ηταν αλλιως. Δεν υπηρχαν καν νομοι που να απαγορευαν την ηλεκτροδοτηση και υδροδοτηση ενος αυθαιρετου κτιριου. Με τον καιρο η πολιτεια αποφασισε οτι πρεπει να σοβαρευτουμε σαν κρατος και πρεπει να υπαρξουν νομοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε παλιοτερες εποχες τα πραγματα ηταν αλλιως. Δεν υπηρχαν καν νομοι που να απαγορευαν την ηλεκτροδοτηση και υδροδοτηση ενος αυθαιρετου κτιριου. Με τον καιρο η πολιτεια αποφασισε οτι πρεπει να σοβαρευτουμε σαν κρατος και πρεπει να υπαρξουν νομοι.

με τον καιρο η πολιτεια αποφασισε  οτι καπωςπρεπει να βγαλει λεφτα οποτε οι νομοι αλλαξαν αλλα παλι δεν εφαρμοζονται:P

γιατι εφοσον αλλαξαν οι νομοι θα πρεπε να κυνηγησουν τα αυθαιρετα.οπως κυνηγανε την φοροδιαφυγη.τοσο δυναμικα με τοσο παθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...