Προς το περιεχόμενο

χρεωστική κάρτα με περιορισμο χρηματων


peykakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα να ρωτήσω απο πού και πως μπορώ να βγαλω μια χρεωστική καρτα? Ψάχνω εδώ και καιρο και τη χρειάζομαι για αγορές με paypal.. απο ποιά τράπεζα μπορω να βγάλω μια τετοια καρτα που ομως να εχει περιορισμένα χρηματα μεσα και να τραβαει μονο τα λεφτα που εχω βαλει σε αυτη και οχι απο τα λεφτα του τραπεζικού μου λογαριασμου.. Ειμαι λιγο ανασφαλης με τις αγορες με το ιντερνετ και θελω να εχω τον απολυτο ελεγχο του λογαριασμου μου

 

 

 

Επισης θα ηθελα να μάθω τι ποιστοπιοιτικα πρεπει να προσκομίσω στην τραπεζα για να βγαλω αυτη την καρτα..

 

Ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η χρεωστική τραβάει απο το λογαριασμό, η προπληρωμένη κάνει αυτό που λες

όπως έχω προτείνει και σε άλλα παρόμοια θέματα η καλύτερη λύση είναι ένας νέος λογαριασμός συνδεδεμένος με χρεωστική κάρτα μόνο για αυτή τη χρήση, εγώ έχω πειραιώς για αυτή τη δουλειά και είμαι ευχαριστημένος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η χρεωστική τραβάει απο το λογαριασμό, η προπληρωμένη κάνει αυτό που λες

όπως έχω προτείνει και σε άλλα παρόμοια θέματα η καλύτερη λύση είναι ένας νέος λογαριασμός συνδεδεμένος με χρεωστική κάρτα μόνο για αυτή τη χρήση, εγώ έχω πειραιώς για αυτή τη δουλειά και είμαι ευχαριστημένος

 

καταρχας ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση. 

Με αυτή την κάρτα σκοπεύω να κάνω αγορές αποκλειστικά στο e-bay. Μπορώ να συνδέσω μια προπληρωμένη κάρτα στο paypal ωστε να πραγματοποιήσω την αγορά στο e-bay ή χρειάζεται αποκλειστικά μια χρεωστική κάρτα για αυτή τη δουλειά?

 

Και κάτι ακόμα, την χρεωστική πρέπει να την βγάλω από την τράπεζα στην οποία εχω τον τραπεζικό μου λογαριασμό ή μπορώ να βγάλω σε οποιαδήποτε τραπεζα ανοίγοντας νέο λογαριασμό?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρεωστική μπορείς να βγάλεις σε όλες τις τράπεζες που έχεις λογαριασμό, καινούργιο η παλιό δεν έχει σημασία.

Δεν λειτουργούν όλες οι χρεωστικές για online αγορές γιαυτό προτείνω της πειραιώς που τη γνωρίζω

 

Για περισσότερα κάνε μια αναζήτηση, έχουν ξανασυζητηθεί πχ εδώ:

http://www.insomnia.gr/topic/408248-%CE%B5%CF%81%CF%89%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%80%CE%BB%CE%B7%CF%81%CF%89%CE%BC%CE%B5%CE%BD%CE%B7/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...