Προς το περιεχόμενο

Αγορά κινήτου έως 230€


Crazy Tony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μονο αυτο ειναι το προβλημα με το lenovo δηλαδη; περα απο τις χειροτερες του επιδοσεις, τι εγγυηση και σερβις θα εχεις; με το 4x θα εχεις 2 χρονια, απο ισως την καλυτερη αντιπροσωπεια σε θεμα service-εγγυησεων. Μη συγκρινουμε ανομια πραγματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο αυτο ειναι το προβλημα με το lenovo δηλαδη; περα απο τις χειροτερες του επιδοσεις, τι εγγυηση και σερβις θα εχεις; με το 4x θα εχεις 2 χρονια, απο ισως την καλυτερη αντιπροσωπεια σε θεμα service-εγγυησεων. Μη συγκρινουμε ανομια πραγματα!

Έχείς δίκιο για το θέμα της εγγύησης και του σέρβις και όσον αφορά τις επιδόσεις το ThL W100 έχει παρόμοια χαρακτηριστικά με το Levono ,αν εξαιρέσουμε την ανάλυση της οθόνης, και είναι 100€ φθηνοτέρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελίκα θα πάρω το LG Optimus 4X HD έχω όμως μια απορία, επειδή το θέλω σε μαύρο, μόνο 2 καταστήματα το έχουν σε τίμη μέσα στο budget μου, το Kaizerstore και το tokinito.gr. Ποιο από τα 2 είναι ποιο έμπιστο και όταν λεεί EU στο τέλος, θα έχει εγγύηση στην Ελλάδα και ελληνίκο μενού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ως προς τα καταστηματα δεν μπορω να σου πω γιατι δεν εχω αγορασει απο κανενα τους. ριξε μια ματια σε αξιολογησεις τους στο σκρουτζ, παρε καμια αποψη απο εδω αν σου πει καποιος..και διαλεξε.

αφου ειναι EU δεν εχεις κανενα προβλημα. μπορεις να τους ζητησεις και το imei και μετα να το ρωτησεις στην αντιπροσωπεια για να στο επιβεβαιωσουν κι απο εκει αν ειναι ευρωπαικο. και τοτε ναι, θα εχεις κανονικα εγγυηση (πανευρωπαικη ειναι αλλωστε). ελληνικα επισης θα εχει μεσα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελίκα θα πάρω το LG Optimus 4X HD έχω όμως μια απορία, επειδή το θέλω σε μαύρο, μόνο 2 καταστήματα το έχουν σε τίμη μέσα στο budget μου, το Kaizerstore και το tokinito.gr. Ποιο από τα 2 είναι ποιο έμπιστο και όταν λεεί EU στο τέλος, θα έχει εγγύηση στην Ελλάδα και ελληνίκο μενού;

δε ξερω κανενα απο τα 2,εχω ακουσει ομως καλα λογια για το kaizer,τι ν σ πω τωρα δε ξερω...οταν το παρεις πες μας καμια γνωμη,οπως ακομη και για το μεγεθος του...ειναι πραγματικα υπερβολικες κατ'εμε παντα οι 4,7 ιντσες του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Καλό φαίνεται το lenovo.Πόσο βγαίνει ακριβώς; Και σε σχέση με το LG 4x τι λέει;

που κολλάει το s820? ούτε gorilla ούτε υποστήριξη ούτε καν λειτουργικό, με μόντα roms, μάπα gps μάπα camera κλπ, μονο ένα πλεονέκτημα και σε όλα τα υπόλοιπα φόλα σαυτη την τιμή, πλεονέκτημα dual sim για όσους το χρειάζονται
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που κολλάει το s820? ούτε gorilla ούτε υποστήριξη ούτε καν λειτουργικό, με μόντα roms, μάπα gps μάπα camera κλπ, μονο ένα πλεονέκτημα και σε όλα τα υπόλοιπα φόλα σαυτη την τιμή, πλεονέκτημα dual sim για όσους το χρειάζονται

 

Shovel-pic.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...