Προς το περιεχόμενο
or30n

Prepaid Τράπεζα Κύπρου Πρόβλημα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους. Έχω ένα πρόβλημα με έναν φίλο σχετικά με την Prepaid της τράπεζας κύπρου. Λοιπόν, ο φίλος μου έβγαλε μία Prepaid την έκανε εγγραφή στο i-cardonline και έπειτα στο paypal. Το πρόβλημα είναι όμως ότι στο i-cardonline δεν την έκανε ενεργοποίηση εντός 24 ωρών και δεν μπορεί να κάνει σύνδεση. Τι γίνετε από εδώ και πέρα? Κάποια βοήθεια?

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο είναι να επικοινωνήσει με την τράπεζα και να του δώσουν οδηγίες. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Οκ. Και κάτι ακόμη, υπάρχει περίπτωση να έχουμε κάποιο πρόβλημα με την ενεργοποίηση (Confirm) της κάρτας στο paypal? Δηλαδή, υπάρχει κάποιος περιορισμός χρόνου όσον αφορά την ενεργοποίηση?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Οκ. Και κάτι ακόμη, υπάρχει περίπτωση να έχουμε κάποιο πρόβλημα με την ενεργοποίηση (Confirm) της κάρτας στο paypal? Δηλαδή, υπάρχει κάποιος περιορισμός χρόνου όσον αφορά την ενεργοποίηση?

Όχι , περιμένεις μεχει να έρθει ο επόμενος λογαριασμός οπου θα υπάρχει ο 4ψήφιος κωδικός για να τον βάλεις στο paypal , αν και νομίζω οτι μπορείς να μιλήσεις με την τράπεζα να σου δώσουν τον κωδικό αυτον πριν βγεί ο λογριασμός

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.