Προς το περιεχόμενο

Καφρίλες-Βλακείες-Πλάκες στα σχολικά χρόνια


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Ας πουμε ολοι τις @#λακιες που καναμε στα σχολικα μας χρονια,κυριως στο λυκειο που εκει γινεται ο περισσοτερος χαβαλες λογω και της ηλικιας,να γελασουμε λιγο.

Μην φοβαστε.Δεν προκειται να το μαθουν οι γονεις :devil: :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε γενεθλια η καθηγητρια μας στην τριτη λυκειου οταν ημουνα και της πηραμε μια τουρτα.Την περιμεναμε στην ταξη να ερθει για το μαθημα ωστε να της κανουμε εκπληξη.Κρατουσα εγω την τουρτα της κανουμε την εκπληξη και μολις πηγε να σβησει το ενα κερακι της την ετριψα στην μουρη.

Αλλο να το βλεπετε κι αλλο να σας το λεω.λολ ε?

 

Ακομα και σημερα δεν ξερω και δεν μπορω να καταλαβω γιατι το εκανα.Ουτε ηταν σχεδιασμενο ουτε τιποτα απλα ετσι μου βγηκε εκεινη τη στιγμη και το εκανα.

Ευτυχως δεν μ'εδιωξαν απο το σχολειο αλλα μου εδωσαν αποβολη 3 η 4 μερες(δεν θυμαμαι καλα περασαν και τα χρονια).

Απο τοτε δεν με αφηνουν να ξανακρατησω τουρτα μεχρι και σημερα.χεχεχεχε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο με διαφορά για εμένα ήταν με μια καθηγήτρια σούργελο 50άρα αγάμητη αξύριστη κτλ.

Έκανε φασαρία ένα παιδί και του λέει "πέρασε έξω στην διευθύντρια". Σηκώνεται από την καρέκλα, πάει στην έδρα που ήταν το απουσιολόγιο και το κοιτάει. "Μου έβαλες απουσία γαμώ την παναγία σου;" -"Πήγαινε στην διευθύντρια τώρα" -" Γαμώ το χριστο σου!" Της πετάει το απουσιολόγιο στη μάπα και φεύγει από την αίθουσα.

Α και άλλο ένα στα γρήγορα με αυτήν, της λύσαμε το χειρόφρενο και αφήσαμε το αυτοκίνητο στη μέση του δρόμου. Ένα σαράβαλο με ανοιχτά παράθυρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τριτη γυμνασίου. 3ήμερη; Κάτι τέτοιο είχαμε πάει.

Αργά το βράδυ, κάναμε φάρσες με τα άλλα δωμάτια. Σε κάποια στιγμή σταματήσαμε γιατί βαρεθήκαμε. Ξαφνικά, χτυπάει η πόρτα στο δωμάτιο. Σηκώνομαι και φωνάζοντας λέω

"Ποια πουτάνα είναι γμτχμ;", ανοίγω και βλέπω τρεις από τις καθηγήτριες έξω από τη πόρτα.  :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταξίδι καλοκαίρι Ολλανδία με το σχολείο και είμαστε σε τρένο με προορισμό το Madurodam. Είναι απόγευμα, έχουμε ξεκολιαστεί στο περπάτημα όλη μέρα και θέλουμε να γυρίσουμε στο ξενοδοχείο. Όλοι εκτός απ'τη γυναίκα του διευθυντή χάρη στην οποία και η βόλτα μας αυτή. Κάθονται όλοι ξενερωμένοι και συζητάνε ψιθυριστά πόσο μαλακία είναι η φάση οπότε πετάγομαι και γω που τα κράταγα μέσα μου για ώρα και φωνάζω "η πουτάνα η χοντρή η γυναίκα του ***** φταίει". Τους βλέπω όλους να λουφάζουν χασκογελόντας, δείχνοντας μου την από πίσω σειρά. Έβαλα την ουρά στα σκέλια και δε μίλησα για το υπόλοιπο της διαδρομής.

 

(ΣτΣ: Τις επόμενες δυο μέρες δεν βγήκε απ'το ξενοδοχείο γιατί δε τη σηκώναν τα πόδια της)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γατακια. Αν δεν εισαι σε σχολειο που χει πλυντηριο να το βαλεις μπρος με φουλ απορρυπαντικο να τρεχουν απ εξω οι αφροι και να φουσκωσει το πατωμα απ τα νερα , δεν εχεις κανει τιποτα. Aka 3μερη σπιτια μας.

 

Υγ:οχι νταξει αυτο με τ χειροφρενο μ αρεσε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θυμαμαι στο λυκειο, ποτε δεν ειχαμε κανει μαθημα ιστοριας.. Ο καθηγητης ουτε να επιβληθει μπορουσε τιποτα... Ελεγε θα σας βαλω απουσια, πηγαινε ενα καλο παιδι πατουσε μια την εδρα, αυτος κοιτουσε δεξια αριστερα...

 

Στο γυμνασιο, ειχαμε ενας φυσικο με ψυχολογικα, την μια φορα πεταξε θρανιο απο το παραθυρο.. Και την αλλη εσπρωξε ολα τα θρανια για να βγαλει ενα παιδι εξω...

 

Πολυ γελιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποιοι συμμαθητες μου [ καποιον εξ αυτους οταν πηγα 1η λυκειου ειχαν μεινει 2 φορες και τους ειχα συμμαθητες και οταν αποφοιτησα αυτοι αποφοιτησαν μετα απο 2 χρονια ..]

αυτοι ειναι καποιοι που οταν τελειωσαμε εμεις το λυκειο,ηρθαν απ το γυμνασιο μετα απο 1-2 χρονια :P

 

Eπισης ο μαθηματικος ο οποιος σε σηκωνε στο πινακα και αμα δεν ηξερες να συνεχισεις την ασκηση : ελααα ευκολο ειναι!! και την ελυνε αυτος και σου λεγε: ειδες ποσο ευκολο ηταν;;; ή ο ετερος μαθηματικος συζητουσε για ολυμπιακο ,ελεγε λαθος τα ονοματα παιχτων [ αντι για Σουρερ τον ελεγε Σουρη , τον Ανατολακη Αποστολακη και τετοια]. Δεν εκανε ποτέ των ποτών μαθημα , επιβεβαιωμενο απο μεγαλυτερα παιδια συγγενων μας , και εχει βγει στη συνταξη εδω και κανα 2 χρονια και ακομα ετσι στο κοσμο του ειναι,απλως δεν κανει πλεον... επισκεψη σε σχολικο κτιριο! :P

Στην 5ημερη στη κρητη το 2007 να μπαινει με το πασπαρτου ο συνοδος καθηγητης να ξυπνησει εμενα και ενα αλλο παιδι , ειχαμε το μοναδικο δικλινο της ταξης , μας ειχαν κρεμασει καρδουλες απ εξω και μας πιανει τωρα στον υπνο , σηκωνομαστε με τα μποξερακια απ το κρεβατι και κανει: ωχ ωχ ωχχχχ νταξει νταξει παιδια ηρεμια σας περιμενουμε , ενω πριν απο 10 λεπτα και για μιση ωρα γκαριζε: ξυπνηστεεεε σηκωθειτεεε και εμεις πιωμενοι και μισοξυπνημενοι φωναζαμε: κοιμαμαι γαμωτο αι ***σου , γ*** τη παναχαικη σου κοιμαμαι ρεεεεε σκασε και τετοια.

Επισης ειχαμε κλειδωσει εναν καθηγητη στη τουαλετα . Ειχε πεταξει ενα παιδι δυναμιτακι και λεγαμε οτι εσκασε λαστιχο και εψαχνε η διευθυντρια σα τρελη να βρει ενοχους ενω λεγαμε : μα ηταν λαστιχοοοο !!!  ή μεχρι να αποφασισουν να κλειδωσουν την πορτα του σχολειου καναμε κοπανες ανοιγοντας την με ανοιχτηρι για μπιρες :P και αλλα τοσα που μετα απο 6 χρονια εχω ξεχασει γμτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...