Προς το περιεχόμενο

Καφρίλες-Βλακείες-Πλάκες στα σχολικά χρόνια


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ασε, ασε, και δω σε εχω :D Δευτερα γυμνασιου και τοτε (δε ξερω γιατι ημουν/ημασταν τοσο badasses εκεινη τη χρονια). Κτυπαει κουδουνι για μεσα, εγω με αλλους 2-3 βαριομασταν να μπουμε, μπαινουμε 10+ λεπτα μετα, μας λεει η φιλολογος (κειμενα ειχαμε) που ησασταν, τουαλετα λενε οι αλλοι, εγω δεν ειπα τιποτα μου λεει,

-Νικο εσυ που ησουν,

-εε εξω περιμενα τα παιδια,

-καθηστε κατω.

Καθομαι και γω,

-Νικο πες ασκηση...

αλλα επειδη ημουν hardcore εγω δεν ειχα κανει ουτε ασκηση !

Σκεφτομαι τι να κανω, τι να κανω, λεω αμα της πω οτι δεν εχω κανει και ασκηση παει, την εκατσα.

Οποτε ξεκιναω να λεω την ασκηση απ εξω κανοντας οτι διαβαζω, ετσι, της ειπα μια ασκηση κειμενων, τρελο pown το ξερω. :D

Ευτυχως που η γυναικα ηταν ηλιθια και δεν μου ειπε να την ξαναδιαβασω, ή να δει το τετραδιο.

Ημουν ΤΟΣΟ σκληροπυρηνικος.

 

 

Τι μου θύμησες. Το έχω κάνει, γυμνάσιο, με άσκηση αρχαίων. Τη πρώτη φορά έπιασε. Τη δεύτερη, στην ίδια καθηγήτρια, η μπροστινή μου χαζογελούσε. Κατακοκκίνισα εγώ, φώναζε και μία άλλη "σταματήστε ρε, τον κάνετε και κοκκινίζει". Δεν ήθελε πολύ. Με έπιασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ένα που μου έχει μινι κ εμένα απο τεε.. η εγώ και η κολητή της κοπέλας μου στις γυνεκίες συχναζαμε.. μία μέρα βγένει βρόμα οτι πιδιόμασταν κ την πίναμε στη τουαλέτα.. το πέξαμε θιγμένοι και πήγαμε στο διευθιντή να παραπονεθούμε.. ( το κορίτσι απο καλή οικογένια ).. τον πήρεμε μονότερμα κ ο άνθροπος δέν είχε τί να πεί.. χτυπάει το κινιτό του και βγένει να μιλήσει.. κοιταζόμαστε, γελάμε πονιρά και φασονόμαστε επάνω στο γραφίο του :-D  το τραγικό ήταν οτι το γραφίο είχε τζαμαρία σχεδόν γυρο γυρο :-) ...

 

ένα ακόμα.. τρύπα στο παντελόνι.. βάζω το θρανίο στη μέση απο τις 2 σειρές και βγάζω το ένα αρχ...ίδι μου απο την τρύπα.. η καθηγήτρια έκανε μάθημα μονη της απ το βιβλίο.. μάτι δεν 3ανασίκοσε :devil:

 

και τελευτεο... συμαθιτές μου πλακόνονται στο εργαστίριο.. ο ένας σπάει το πλικτρολόγιο στα μούτρα του άλου.. λιώσημοοοοοοοοο μαζευαμε κουμπακια.. τους στέλνουν στον διευθιντή και πετάγομε κ εγώ κ καλά να προσέχω μν κάνουν τπτ.. πρίν προλάβω να βγάλω video ο μλκς τον πετάει απο τις σκάλες..

 

ΤΕΕ Ν. Μουδανιών.. για να μήνεις ή να πάρεις αποβολή έπρεπε να κάνεις αίτιση στο υπουργείο παιδίας :-)  ( ή κλασικά αιμοδοσία.. ) μία απο τις μεγαλύτερες τράπεζες αίματος ( όσο μας είχε μηνει ) στην ελάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

 

ένα που μου έχει μινι κ εμένα απο τεε.. η εγώ και η κολητή της κοπέλας μου στις γυνεκίες συχναζαμε.. μία μέρα βγένει βρόμα οτι πιδιόμασταν κ την πίναμε στη τουαλέτα.. το πέξαμε θιγμένοι και πήγαμε στο διευθιντή να παραπονεθούμε.. ( το κορίτσι απο καλή οικογένια ).. τον πήρεμε μονότερμα κ ο άνθροπος δέν είχε τί να πεί.. χτυπάει το κινιτό του και βγένει να μιλήσει.. κοιταζόμαστε, γελάμε πονιρά και φασονόμαστε επάνω στο γραφίο του :-D  το τραγικό ήταν οτι το γραφίο είχε τζαμαρία σχεδόν γυρο γυρο :-) ...

 

ένα ακόμα.. τρύπα στο παντελόνι.. βάζω το θρανίο στη μέση απο τις 2 σειρές και βγάζω το ένα αρχ...ίδι μου απο την τρύπα.. η καθηγήτρια έκανε μάθημα μονη της απ το βιβλίο.. μάτι δεν 3ανασίκοσε :devil:

 

και τελευτεο... συμαθιτές μου πλακόνονται στο εργαστίριο.. ο ένας σπάει το πλικτρολόγιο στα μούτρα του άλου.. λιώσημοοοοοοοοο μαζευαμε κουμπακια.. τους στέλνουν στον διευθιντή και πετάγομε κ εγώ κ καλά να προσέχω μν κάνουν τπτ.. πρίν προλάβω να βγάλω video ο μλκς τον πετάει απο τις σκάλες..

 

ΤΕΕ Ν. Μουδανιών.. για να μήνεις ή να πάρεις αποβολή έπρεπε να κάνεις αίτιση στο υπουργείο παιδίας :-)  ( ή κλασικά αιμοδοσία.. ) μία απο τις μεγαλύτερες τράπεζες αίματος ( όσο μας είχε μηνει ) στην ελάδα

 

 

i summon thee Grammar Nazi!
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^^^δε διαβάζετε φίλε...

 

Κλασσικά πέμπτη-έκτη δημοτικού κάναμε φάρσες στα σουβλατζίδικα-πιτσαρίες.

Έκτη δημοτικού παιδί πέταξε την μπάλα (επειδή δεν ήξερε καθόλου ποδόσφαιρο και χάσαμε εξαιτίας του και τον βρίζαμε κλασσικά :P) στη λάμπα και έσπασε.Δεν θυμάμαι αν έγινε τίποτα ή αν φώναξαν τον πατέρα του.

(Πρέπει να κάναμε και άλλες μλκιουλες τότε στο δημοτικό αλλά δε τις θυμάμαι.Αυτές ήταν πολύ γαμάτες πάντως γιατί ήμασταν σε αθώα ηλικία :D )

 

Πρώτη γυμνασίου βάλαμε προφυλακτικό στην έδρα ενός π@π@ρα καθηγητή που δίδασκε μουσική και την είχε δει κάποιος.

Αποβολή 1 μέρα σε όλη τη τάξη.

Τότε είχαμε και έναν που είχε μείνει 2 φορές και κάναμε αρκετές μλκιες αλλά δεν τις θυμάμαι γαμώτο...

Είχαμε μαμήσει και ένα παιδί στην 3η γυμνασίου που του βάζαμε γλυκά στην τσάντα και γινόταν σκατά, τον πειράζαμε που πρέπει να έχει αποκτήσει ψυχολογικά...

Κάναμε και άλλες, ειδικά στην 3μερη στο γυμνάσιο που δεν λέγονται. whistling.gif

 

Πρώτη Λυκείου, μας έκανε μια εξηντάρα άλγεβρα και γεωμετρία που ήταν στο κόσμο της κυριολεκτικά.

Μάλωνε συνέχεια με τα κορίτσια...

Μια φορά είχαμε κανονίσει να σηκωθούμε όλοι και να φύγουμε από την τάξη ξαφνικά...τα έπαιξε η καθηγήτρια και κλασσικά 1-2 άτομα σπασικλάκια έμειναν.

Μετά βάζαμε το κουδούνι στο κινητό και βγαίναμε 10 λεπτά νωρίτερα μέχρι που το κατάλαβαν...

Μετά στη Β' και ιδιαίτερα στην Γ' Λυκείου ήταν όλα πιο στα @@ μας και των καθηγητών και ήταν πιο χαλαρά τα πράγματα.Κοπάνες στο μάθημα χωρίς απουσία (αν δεν μας έπαιρναν χαμπάρι) για να παίξουμε μπάλα,υποτίθεται ότι πηγαίναμε στην τουαλέτα και παίζαμε μπάλα και δεν μας έψαχνε ο καθηγητής, κοιμόμασταν κυριολεκτικά στα θεωρητικά που είχαμε τις πρώτες ώρες...κ.α...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάναμε και άλλες, ειδικά στην 3μερη στο γυμνάσιο που δεν λέγονται. whistling.gif

 

Για πες, για πες.

Επίσης σε εμάς σε μια καθηγήτρια που ήταν πολύ καλή και δεν έβαζε απουσίες και τέτοια ποτέ δεν κάναμε μάθημα.Αυτή σε 2-3 βλαμμένες φυτά έκανε και οι άλλοι μιλάγαμε.Τελευταίες μέρες ανέβαινε ένας απο την τάξη μας σε ένα θρανίο μπροστά στην έδρα και χόρευε σάκη ρουβά.Μια φορά είχε βγάλει και την μπλούζα και χάιδευε και τις ρώγες του μπροστά της.Γαμάτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ένα που μου έχει μινι κ εμένα απο τεε.. η εγώ και η κολητή της κοπέλας μου στις γυνεκίες συχναζαμε.. μία μέρα βγένει βρόμα οτι πιδιόμασταν κ την πίναμε στη τουαλέτα.. το πέξαμε θιγμένοι και πήγαμε στο διευθιντή να παραπονεθούμε.. ( το κορίτσι απο καλή οικογένια ).. τον πήρεμε μονότερμα κ ο άνθροπος δέν είχε τί να πεί.. χτυπάει το κινιτό του και βγένει να μιλήσει.. κοιταζόμαστε, γελάμε πονιρά και φασονόμαστε επάνω στο γραφίο του :-D  το τραγικό ήταν οτι το γραφίο είχε τζαμαρία σχεδόν γυρο γυρο :-) ...

 

.....

 

Πολυ brazzers εχει πεσει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

ένα που μου έχει μινι κ εμένα απο τεε.. η εγώ και η κολητή της κοπέλας μου στις γυνεκίες συχναζαμε.. μία μέρα βγένει βρόμα οτι πιδιόμασταν κ την πίναμε στη τουαλέτα.. το πέξαμε θιγμένοι και πήγαμε στο διευθιντή να παραπονεθούμε.. ( το κορίτσι απο καλή οικογένια ).. τον πήρεμε μονότερμα κ ο άνθροπος δέν είχε τί να πεί.. χτυπάει το κινιτό του και βγένει να μιλήσει.. κοιταζόμαστε, γελάμε πονιρά και φασονόμαστε επάνω στο γραφίο του :-D  το τραγικό ήταν οτι το γραφίο είχε τζαμαρία σχεδόν γυρο γυρο :-) ...

 

ένα ακόμα.. τρύπα στο παντελόνι.. βάζω το θρανίο στη μέση απο τις 2 σειρές και βγάζω το ένα αρχ...ίδι μου απο την τρύπα.. η καθηγήτρια έκανε μάθημα μονη της απ το βιβλίο.. μάτι δεν 3ανασίκοσε :devil:

 

και τελευτεο... συμαθιτές μου πλακόνονται στο εργαστίριο.. ο ένας σπάει το πλικτρολόγιο στα μούτρα του άλου.. λιώσημοοοοοοοοο μαζευαμε κουμπακια.. τους στέλνουν στον διευθιντή και πετάγομε κ εγώ κ καλά να προσέχω μν κάνουν τπτ.. πρίν προλάβω να βγάλω video ο μλκς τον πετάει απο τις σκάλες..

 

ΤΕΕ Ν. Μουδανιών.. για να μήνεις ή να πάρεις αποβολή έπρεπε να κάνεις αίτιση στο υπουργείο παιδίας :-)  ( ή κλασικά αιμοδοσία.. ) μία απο τις μεγαλύτερες τράπεζες αίματος ( όσο μας είχε μηνει ) στην ελάδα

 

 

 

τώρα καταλαβαίνω τι αλάνια ήταν αυτοί απο τα ΤΕΕ. ρε φίλε είσαι η εκπροσώπηση του τι κάνανε λάθος οι γονείς σου. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης ειχαμε βαλει ενα παστακι [εννοω τυλιχτό γλυκό ,ειχε κάποιος γενεθλια απ τη ταξη :Ρ] στη εισοδο της αιθουσας και λεμε οποιος το πατησει πρωτος χανει κλπ βλακειες ...τελικα το πατησε ο μαθηματικος... την ειχα πατησει κ εγω με παστάκι γμτ αλλα ευτυχως ηταν διαλειμμα και δεν εγινε πολύ...δουλεμα :P κ το πατησα ανοητα,επεσε απ το θρανιο μου και καθως εκανα πισω τη καρεκλα να σηκωθω να το μαζεψω, σμπλατς... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηταν να παιξουνε μπαλα στο λυκειο φερνει ενα παλικαρι την μπαλα απο το σπιτι του μια αντιντας μαυρη.. Λεει την εχω πολλα χρονια δεν εχει παθει τιποτα..

 

 

Εκει που παιζουμε, βαραω ενα σουτ παει και καρφωνεται σε μια λογχη απο τα καγκελα.. Τρελαθηκε ο τυπας.. Ολοι οι αλλοι κατι γελια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς είχαμε έναν που τρυπούσε τις μπάλες....θεός ο τύπος,,,,,κρατούσε ραδιοφωνάκι στην τάξη,μύριζε ψαρίλα και πάντα στην γυμναστική έσπαγε τζάμια με τους μύτους κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

i summon thee Grammar Nazi!

 

άν κατάλαβα καλά είναι σχόλιο για την ορθογραφία μου..

δέν ειμαι περίφανος που είμαι στουρνάρι φίλε, αλλα και δέν μετανοιώνω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κατι δε μου κολλαει καλα :-D

 

Το ζουμι αυτο ηταν , δε θα της ειπε το γιο σου θα της ειπε τη μανα της...εδωσα εμφαση στις απειλες γενικοτερα.

 

Αμα ειναι αγαμητη παρθενα δεν πρεπει να οδηγαει και αυτοκινητο? :P

 

Y.γ στην γυμναστικη απλα δεν φοραγε ποτε φορμα παντα με τζιν εκανε (!!) -ηθελε να κανει-

Επεξ/σία από kuzko21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

 

τώρα καταλαβαίνω τι αλάνια ήταν αυτοί απο τα ΤΕΕ. ρε φίλε είσαι η εκπροσώπηση του τι κάνανε λάθος οι γονείς σου. 

και γιά εξήγησέ μου τί κάναν λάθως??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...