Προς το περιεχόμενο

Τα δυνατά X360 Exclusives


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα συμφορουμίτες. Ένα φιλαράκι μου πρόκειται να μου δώσει ένα Χ360 να παίξω για λίγες βδομάδες. Αυτός το μόνο που έχει να μου δώσει είναι όλα τα halo πλην του 4 και τα Fable. Το πρόβλημα μου είναι ο χρόνος μιας και θα είναι αρκετά περιορισμένος. Συγκεκριμένα το 360 υπολογίζω να το έχω την επόμενη βδομάδα ενώ στις 29 Ιουλίου ξεκινάω μαθήματα στο φροντηστήριο που θα έχω σχεδόν σε καθημερινή βάση. Επομένως έλεγα να ψάξω 2 το πολύ 3 δυνατά exclusive παιχνίδια να τερματίσω στην κονσόλα. 

 

Όλα τα halo αποκλείεται να τα προλάβω. Σκέφτομαι να παίξω μόνο το Reach (που είναι και καινούργιο) και η αφετηρία των γεγονότων από όσο έχω ακούσει. Τώρα αν με πωρώσει τόσο πολύ ίσως του χρόνου το καλοκαίρι πιάσω και τα υπόλοιπα. Η ερώτηση μου είναι η εξής: Αν βρω για ενοικίαση το Halo 4 αξίζει να το νοικιάσω? Θα βγάλω άκρη σχετικά με τα γεγονότα? Γιατί από όσο γνωρίζω δεν συνδέεται με την τριλογία αλλά είναι σαν να ξεκινάει μια άλλη τριλογία. Επίσης τι άλλα exclusives θα προτείνατε να νοικιάσω για να παίξω? Alan Wake και Witcher 2 αποκλείονται γιατί είναι αγορασμένα στο PC και απλά περιμένουν την κατάλληλη ώρα για να παιχτούν. Επίσης λόγω χρόνο μου είναι αδύνατο να ασχοληθώ με RPG για αυτό κοιτάω παιχνίδια με το πολύ γύρω στις 10 ώρες (αν αξίζει έστω και λίγο παραπάνω).

 

Περιμένω λοιπόν να ακούσω προτάσεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Trials και το Fez έχω σκοπώ να τα παίξω στο PC. Gears of War 3 θα ήθελα πολύ αλλά από όσο διάβασα η ιστορία συνδέεται πολύ μεταξύ όλων. Είναι όντως έτσι? Γιατί αν είναι να το παίξω και να χάσω τόσο πολύ από το κομμάτι του σεναρίου δεν λέει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το Halo 4 θα σε γελάσω, καθώς δεν το έχω παίξει. Halo Reach ρίξε κάνα invitation αν θες παρέα για co-op. 

 

Οπωσδήποτε παίζεις Gears of War trilogy. Δεν είναι μεγάλα παιχνίδια κι αν δε σε πιάσει μανία να τα βγάλεις σε κανένα Insane difficulty βγαίνουν εντός 10ωρου, αν θυμάμαι καλά. Επίσης, αν θες παρέα για co-op, ειδικά για το 3 που δεν το έχω τελειώσει ακόμα, πες.

 

Από XBLA δεν έχει τίποτα ο φίλος σου, ε; Και δε νοικιάζονται κιόλας αυτά. Ισως να αξίζεις να αγοράσεις το Shadow Complex, είναι πολύ καλό. Παίξε το trial του και κρίνε καλύτερα ο ίδιος όμως. Ρίξε μια ματιά σε Forza 4 (ίσως και Horizon) και PGR 4, αν μη τι άλλο για εγκυκλοπαιδικούς λόγους. Kameo. Το ομώνυμό σου, το Naruto: Rise of Ninja έχει καλές κριτικές, αλλά δεν έχω ιδέα προσωπικά τι ρόλο βαράει. Το λέω απλώς επειδή έχεις το όνομα και ξέρω πως είχε πάρει καλές κριτικές :P

Ισως να σε ενδιαφέρει να δεις και το πρώτο Dead Rising, να δεις από πού ξεκίνησε η σειρά. 

 

Metro 2033, φαντάζομαι, το έχεις στο PC, έτσι; 

 

Edit: α ναι, και το State of Decay, αλλά κι αυτό XBLA είναι. Οπως και να έχει, δες το trial.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το Halo 4 θα σε γελάσω, καθώς δεν το έχω παίξει. Halo Reach ρίξε κάνα invitation αν θες παρέα για co-op. 

 

Οπωσδήποτε παίζεις Gears of War trilogy. Δεν είναι μεγάλα παιχνίδια κι αν δε σε πιάσει μανία να τα βγάλεις σε κανένα Insane difficulty βγαίνουν εντός 10ωρου, αν θυμάμαι καλά. Επίσης, αν θες παρέα για co-op, ειδικά για το 3 που δεν το έχω τελειώσει ακόμα, πες.

 

Από XBLA δεν έχει τίποτα ο φίλος σου, ε; Και δε νοικιάζονται κιόλας αυτά. Ισως να αξίζεις να αγοράσεις το Shadow Complex, είναι πολύ καλό. Παίξε το trial του και κρίνε καλύτερα ο ίδιος όμως. Ρίξε μια ματιά σε Forza 4 (ίσως και Horizon) και PGR 4, αν μη τι άλλο για εγκυκλοπαιδικούς λόγους. Kameo. Το ομώνυμό σου, το Naruto: Rise of Ninja έχει καλές κριτικές, αλλά δεν έχω ιδέα προσωπικά τι ρόλο βαράει. Το λέω απλώς επειδή έχεις το όνομα και ξέρω πως είχε πάρει καλές κριτικές :P

Ισως να σε ενδιαφέρει να δεις και το πρώτο Dead Rising, να δεις από πού ξεκίνησε η σειρά. 

 

Metro 2033, φαντάζομαι, το έχεις στο PC, έτσι; 

 

Πολλές προτάσεις που να πρωταρχίσω? :P

 

Λοιπόν ας τα πάρουμε ένα ένα. Gears of War θα ήθελα πολύ να τα παίξω όλα. Αμφιβάλλω αν θα βρω το 1 και το 2 για νοίκιασμα (ελπίζω το 3 να το βρω). Το θέμα είναι αξίζει να το παίξω μόνο του? Μήπως θα ταν καλύτερα το judjement που είναι spin-off? Ο φίλος μου δεν έχει Gold συνδρομή για να παίξουμε online δυστυχώς...

 

Από Live όχι δεν έχει τίποτα. Έχει το PS3 ως βασική πλατφόρμα και ασχολείται ελάχιστα με το 360 (το πήρε κυρίως για τα halo). Να αγόραζα παιχνίδι τώρα πάει κάπως πολύ μιας και είμαστε σε απόσταση με τον φίλο μου και θα έχω να πληρώσω τα μεταφορικά για το πάνε έλα της κονσόλας. Για αυτό κυρίως ψάχνω αν αξίζει η όλη διαδικασία.

 

Racing είμαι τελείως νουμπάς οπότε πιστεύω τσάμπα το χρόνο μου θα φάω. Αλλά έχω ένα φίλο καμένο με το racing που αν του πω πως θα έχω για λίγες μέρες 360 παίζει να πάει να νοικιάσει κάνα Forza και να ερθει σπιτι μου να παιξουμε οπότε κατι μπορει να δω και από εκει. Naruto είναι σχεδόν απίθανο πιστεύω να βρω να νοικιάσω δυστυχώς. Dead Rising είναι καλή φάση αν και αυτό αμφιβάλλω αν θα το βρω σε βιντεο κλαμπ. Τo Metro όπως πολυ σωστα ειπες το εχω στο PC και αναμένεται και αυτό να παιχτεί αργότερα.

 

Σενάριο λίγο-πολύ σε αυτά τα παιχνίδια δεν παίζει ρόλο. Αν και νομίζω οτι το Gears 3 είναι prequel. Εκτός του Forza 4-PGR, και το Horizon είναι κορυφαίο arcade racer.

 

Από forza ναι πιο πολύ με τραβάει το Horizon γιατί από simulators δεν σκαμπάζω μια.

 

Σίγουρα θα παίξω πάντως το Halo Reach και μάλλον Gears of War 3 (θα κοιτάξω περιληπτικά το σενάριο από τα προηγούμενα εκτός αν τα βρω για ενοικίαση και προσπαθήσω να τα παίξω όλα). Αν έχετε ακόμα κάτι καλό που ξεχάσαμε προτείνετε το :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To 3 δεν είναι prequel, είναι το τέλος της σειράς. Το Judgement είναι το prequel. Και αν είναι να παίξεις ένα μόνο Gears κρίμα να παίξεις το Judgement, που, ουσιαστικά, είναι το άρμεγμα της σειράς :P

 

Το 3 προέχει, στη χειρότερη βλέποντας περίληψη των πρώτων 2, όπως είπες. Και αν δεις ότι γουστάρεις τίγκα παίζεις το 1 στο PC και σου μένει το 2 αν ποτέ ξαναπέσει κάποιο 360 στα χέρια σου. Βέβαια, δεν ξέρω πόσο καλό port είναι το 1 στο PC, αλλά τι διάολο, θα παίζει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι δικές μου προτάσεις είναι οι εξής:

 

1) Νοίκιασε και παίξε το Alan Wake το οποίο είναι ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ. Παρόλο που το έχεις στο PC. Σε 2-3 μέρες θα το έχεις τερματίσει. Όταν αποκτήσεις το κατάλληλο PC, το παίζεις και στο PC. Το παιχνίδι θα σε πορώσει άσχημα.

 

2) Lost Odyssey. Από τα κορυφαία RPG's αυτής της γενιάς. Εναλλακτική πρόταση το Tales of Vesperia. Και τα 2 360 exclusives. (Τρίτη επιλογή το Magna Carta II, πολύ προσεγμένο rpg με UE 3 πάνω. Και αυτό exclusive).

 

3) Gears of War. Αν δε προλαβαίνεις να τα παίξεις όλα, παίξε κατευθείαν το 3. Σίγουρα θα σε πορώσει και θα θες να παίξεις και τα άλλα 2. Παίξε solo campaign, δε χρειάζεται να παίξεις co-op. Και μόλις πορωθείς, παίζεις και co-op :P

 

4) Halo: Reach για αρχή δεν είναι άσχημο. Αλλά εγώ θα σου πρότεινα να δεις το πρώτο Halo (Combat Evolved) στο anniversary edition.

 

5) Παίξε το Bioshock 1 - αν δεν το έχεις δει στο PC. ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ. Και τα γραφικά στο 360 σπέρνουν.

 

6) Είναι πάρα πολλά Live Arcade Games, δεν ξέρω πόσα θα προλάβεις να δεις και φυσικά πρέπει να τα αγοράσεις κιόλας. Ίσως αν φτιάξεις και δικό σου gamertag και λογαριασμό, να αξίζει. Αυτά που σου πρότεινε ο T1lemaxx να τα δεις αν μπορείς.

 

7) Κameo, αν θες να δεις ένα launch game του 360 από το 2005. Ευχάριστο παιχνίδι με πολύ καλά γραφικά και artstyle σε ορισμένα σημεία.

 

Αν θες να δεις τα καλύτερα γραφικά του 360, τότε νοίκιασε/δες/αγόρασε τα παρακάτω παιχνίδια:

 

1) Halo 4

2) Forza Horizon / Forza 4 (μπορείς να το παίξεις και ας είσαι αρχάριος στα racing. απλά βάζεις τις βοήθειες στο ON και το difficulty στο easy)

3) The Witcher 2

4) Gears of War: Judgement / Gears of War 3

5) Alan Wake

6) Crysis 3 / Max Payne 3

7) Need For Speed: Hot Pursuit

8) Red Dead Redemption

9) Kameo / Viva Pinata: Trouble in Paradise

10) Resident Evil 5

 

Ηappy Gaming...! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2) Lost Odyssey. Από τα κορυφαία RPG's αυτής της γενιάς. 

 

Bullshit. Σαν να λες το Rage ήταν από τα κορυφαία FPS αυτής της γενιάς. Θυμάμαι άκουγα κάτι τέτοιες μπούρδες πριν μερικά χρόνια και είχα πάει ο μ@λ@κας και νοίκιασα το 360 για πόσες μέρες μόνο για να παίξω αυτό το παιχνίδι.

 

Χιλιοπαιγμένες, τετριμμένες, ξεπερασμένες ιδέες σε μέτρια έως κακή εκτέλεση. Αυτό το παιχνίδι είναι η πιο γλαφυρή εξήγηση του γιατί το είδος αυτό πέθανε. Ναι, ΠΕΘΑΝΕ. Είναι απαράδεκτο που βγήκε εν έτη 2008. Τι στο καλό προσέφερε αυτό το παιχνίδι κάποιος να μου πει. Cinematics ? Απίστευτα cliche ιστορία που έχουμε ακούσει πόσες φορές, παλαιολιθικό gameplay με καμία σοβαρή καινοτομία, χαρακτήρες από ένα κακό anime.

 

Χωρίς πλάκα τώρα, πέρα από τους καμένους με το xbox, το είδος αυτό είναι τραγικά κορεσμένο και το παιχνίδι αυτό μας πήγε ένα βήμα πίσω. Αυτή η γενιά δεν είχε την ποσότητα αλλά συγνώμη, είχε τρομερές ιδέες.

Resonance of fate, Ni no kuni, Pandora's Tower, FF XIII, valkyria chronicles, Persona 4. Κάθε ένα από αυτά τα παιχνίδια είχε πραγματικές καινοτομίες. Σε άλλους άρεσαν σε άλλους όχι.

 

Αν ο Sakaguchi βρίσκεται ακόμα στο 1996 πρόβλημα του. To είδος αυτό πέθανε και εμείς κοροϊδευόμαστε. Έλεος με την νοσταλγία σας μερικοί.

 

nostalgiagoggles.png?w=300&h=296

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κανει εντυπωση πως ακομα και σημερα εχουν οι χρηστες του 360 τοσο στρεβλη εικονα για το τι σημαινει exsclusive, σας ζητησε το παιδι παιχνιδια που μπορει να παιξει ΜΟΝΟ στο 360 , και τα μισα σχεδον απο αυτα που προτειναν καποιοι υπαρχουν και στο PC, μερικα δε και στο PS3.

 

Δεν εχω και δεν ειχα 360, απο γνωστους ξερω οτι τα καλυτερα (για αυτους) ειναι τα gears/halo/forza με αυτη την σειρα, και μετα το alan wake, το οποιο ομως υπαρχει και σε PC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι δικές μου προτάσεις είναι οι εξής:

 

1) Νοίκιασε και παίξε το Alan Wake το οποίο είναι ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ. Παρόλο που το έχεις στο PC. Σε 2-3 μέρες θα το έχεις τερματίσει. Όταν αποκτήσεις το κατάλληλο PC, το παίζεις και στο PC. Το παιχνίδι θα σε πορώσει άσχημα.

 

2) Lost Odyssey. Από τα κορυφαία RPG's αυτής της γενιάς. Εναλλακτική πρόταση το Tales of Vesperia. Και τα 2 360 exclusives. (Τρίτη επιλογή το Magna Carta II, πολύ προσεγμένο rpg με UE 3 πάνω. Και αυτό exclusive).

 

3) Gears of War. Αν δε προλαβαίνεις να τα παίξεις όλα, παίξε κατευθείαν το 3. Σίγουρα θα σε πορώσει και θα θες να παίξεις και τα άλλα 2. Παίξε solo campaign, δε χρειάζεται να παίξεις co-op. Και μόλις πορωθείς, παίζεις και co-op :P

 

4) Halo: Reach για αρχή δεν είναι άσχημο. Αλλά εγώ θα σου πρότεινα να δεις το πρώτο Halo (Combat Evolved) στο anniversary edition.

 

5) Παίξε το Bioshock 1 - αν δεν το έχεις δει στο PC. ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ. Και τα γραφικά στο 360 σπέρνουν.

 

6) Είναι πάρα πολλά Live Arcade Games, δεν ξέρω πόσα θα προλάβεις να δεις και φυσικά πρέπει να τα αγοράσεις κιόλας. Ίσως αν φτιάξεις και δικό σου gamertag και λογαριασμό, να αξίζει. Αυτά που σου πρότεινε ο T1lemaxx να τα δεις αν μπορείς.

 

7) Κameo, αν θες να δεις ένα launch game του 360 από το 2005. Ευχάριστο παιχνίδι με πολύ καλά γραφικά και artstyle σε ορισμένα σημεία.

 

Αν θες να δεις τα καλύτερα γραφικά του 360, τότε νοίκιασε/δες/αγόρασε τα παρακάτω παιχνίδια:

 

1) Halo 4

2) Forza Horizon / Forza 4 (μπορείς να το παίξεις και ας είσαι αρχάριος στα racing. απλά βάζεις τις βοήθειες στο ON και το difficulty στο easy)

3) The Witcher 2

4) Gears of War: Judgement / Gears of War 3

5) Alan Wake

6) Crysis 3 / Max Payne 3

7) Need For Speed: Hot Pursuit

8) Red Dead Redemption

9) Kameo / Viva Pinata: Trouble in Paradise

10) Resident Evil 5

 

Ηappy Gaming...! :)

 

Από τη στιγμή που σκοπεύω να παίξω το Alan Wake σε PC λέω να ασχοληθώ με παιχνίδια που τα βρίσκω μόνο στο 360. Εξάλλου τα Multiplatform που ανέφερες (RE5, RDR, Max Payne 3) τα έχω παίξει ήδη σε PC και PS3.

 

Το bioshock 1 το είχα παίξει στο PS3 και δεν με τρέλανε ιδιαίτερα. Θα ασχοληθώ μόνο με το Infinite στο μέλλον στο PC που το περιβάλλον του με τραβάει περισσότερο.

 

Όπως είπα έχω σκοπό να παίξω σίγουρα το Reach, Gears of War 3 και ίσως κάνα forza και μακάρι να έχω χρόνο να ασχοληθώ και με τίποτα άλλο. Να δω και τι παιχνίδια έχουν τα video clubs εδώ γιατί έτσι και αλλιώς δεν φέρνουν πολλά 360 παιχνίδια. Ευχαριστώ για την βοήθεια παίδες! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδί, του είπαμε τι είναι console exclusive και ποια από αυτά αν τα έχει σε PC να τα προσπεράσει, εκτός κι αν καίγεται να τα παίξει τώρα ή είναι περίεργος να δει πώς είναι στο 360. Ξέροντας ότι ο Ναρούτο έπαιζε κυρίως στο PS3 κι ότι το PC του δε σηκώνει πολλά πολλά, αρκετά από αυτά τα παιχνίδια προτείνονται όχι λόγω διαστρεβλωμένης λογικής, αλλά επειδή δεν υπάρχουν στο PS3. Αυτό τα κάνει console exclusives στο 360, όχι;

 

Robin Black, αν και εν μέρει συμφωνώ, πρέπει να τονίσω το "εν μέρει", γιατί άμα λες πως το FF XIII προσέφερε περισσότερα ή ήταν πιο καινοτόμο με κάνεις να αμφιβάλλω αν ξέρεις τι λες, αλλά τέλος πάντων. Ας μην χαλάσουμε κι αυτό το thread με χαζές διαφωνίες. 

 

Ναρούτο, το Lost Odyssey είναι από τα διαμάντια της γενιάς αν σου αρέσει το είδος, αλλά, δυστυχώς, δεν ενδείκνυται στην περίπτωσή σου, καθώς θες 50ωρο και βάλε. Οπότε άσ' το. Ισως αν γίνει το απίστευτο και ψηθείς τόσο με αυτά που θα παίξεις να αποφασίσεις να πάρεις κάνα 360 κάποτε κι εσύ και να το παίξεις τότε. Αν δεις, πάντως, Kameo, στο video club, τσίμπα το, έστω κι αν δεν το τερματίσεις. Το RDR ίσως να άξιζε κι αυτό μια ενοικίαση, να το δεις στα καλύτερά του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδί, του είπαμε τι είναι console exclusive και ποια από αυτά αν τα έχει σε PC να τα προσπεράσει, εκτός κι αν καίγεται να τα παίξει τώρα ή είναι περίεργος να δει πώς είναι στο 360. Ξέροντας ότι ο Ναρούτο έπαιζε κυρίως στο PS3 κι ότι το PC του δε σηκώνει πολλά πολλά, αρκετά από αυτά τα παιχνίδια προτείνονται όχι λόγω διαστρεβλωμένης λογικής, αλλά επειδή δεν υπάρχουν στο PS3. Αυτό τα κάνει console exclusives στο 360, όχι;

 

Robin Black, αν και εν μέρει συμφωνώ, πρέπει να τονίσω το "εν μέρει", γιατί άμα λες πως το FF XIII προσέφερε περισσότερα ή ήταν πιο καινοτόμο με κάνεις να αμφιβάλλω αν ξέρεις τι λες, αλλά τέλος πάντων. Ας μην χαλάσουμε κι αυτό το thread με χαζές διαφωνίες. 

 

Ναρούτο, το Lost Odyssey είναι από τα διαμάντια της γενιάς αν σου αρέσει το είδος, αλλά, δυστυχώς, δεν ενδείκνυται στην περίπτωσή σου, καθώς θες 50ωρο και βάλε. Οπότε άσ' το. Ισως αν γίνει το απίστευτο και ψηθείς τόσο με αυτά που θα παίξεις να αποφασίσεις να πάρεις κάνα 360 κάποτε κι εσύ και να το παίξεις τότε. Αν δεις, πάντως, Kameo, στο video club, τσίμπα το, έστω κι αν δεν το τερματίσεις. Το RDR ίσως να άξιζε κι αυτό μια ενοικίαση, να το δεις στα καλύτερά του.

 

360 αμφιβάλλω αν θα αγοράσω. Ίσως έχω την ευκαιρία να παίξω το Lost Odyssey στο One αγοράζοντας το μέσω Live όταν το πάρω και αυτό. Έτσι και αλλιώς τα καθαρά exclusives που ζήλευα από το 360 ήταν τα Halo και τα Gears και πιστεύω θα έχω τη δυνατότητα να παίξω αυτά τώρα. Μακάρι να βρω περισσότερο χρόνο να πιάσω και τίποτα άλλο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bullshit. Σαν να λες το Rage ήταν από τα κορυφαία FPS αυτής της γενιάς. Θυμάμαι άκουγα κάτι τέτοιες μπούρδες πριν μερικά χρόνια και είχα πάει ο μ@λ@κας και νοίκιασα το 360 για πόσες μέρες μόνο για να παίξω αυτό το παιχνίδι.

 

Χιλιοπαιγμένες, τετριμμένες, ξεπερασμένες ιδέες σε μέτρια έως κακή εκτέλεση. Αυτό το παιχνίδι είναι η πιο γλαφυρή εξήγηση του γιατί το είδος αυτό πέθανε. Ναι, ΠΕΘΑΝΕ. Είναι απαράδεκτο που βγήκε εν έτη 2008. Τι στο καλό προσέφερε αυτό το παιχνίδι κάποιος να μου πει. Cinematics ? Απίστευτα cliche ιστορία που έχουμε ακούσει πόσες φορές, παλαιολιθικό gameplay με καμία σοβαρή καινοτομία, χαρακτήρες από ένα κακό anime.

 

Χωρίς πλάκα τώρα, πέρα από τους καμένους με το xbox, το είδος αυτό είναι τραγικά κορεσμένο και το παιχνίδι αυτό μας πήγε ένα βήμα πίσω. Αυτή η γενιά δεν είχε την ποσότητα αλλά συγνώμη, είχε τρομερές ιδέες.

Resonance of fate, Ni no kuni, Pandora's Tower, FF XIII, valkyria chronicles, Persona 4. Κάθε ένα από αυτά τα παιχνίδια είχε πραγματικές καινοτομίες. Σε άλλους άρεσαν σε άλλους όχι.

 

Αν ο Sakaguchi βρίσκεται ακόμα στο 1996 πρόβλημα του. To είδος αυτό πέθανε και εμείς κοροϊδευόμαστε. Έλεος με την νοσταλγία σας μερικοί.

 

nostalgiagoggles.png?w=300&h=296

 

 

keep-calm-and-take-a-chill-pill-man.png

 

 

 

naruto, παίξε GOW3 και HALO 4 αφού δεν έχεις πολύ χρόνο αν και τα πρώτα 2 Gears αν τα βρεις αξίζουν με το παραπάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως έχω την ευκαιρία να παίξω το Lost Odyssey στο One αγοράζοντας το μέσω Live όταν το πάρω και αυτό.

εκτος και εαν αλλαξε κατι δραματικα τις τελευταιες ωρες και το εχασα, το One δεν παιζει παιχνιδια του 360

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...