Προς το περιεχόμενο

[ssd] KINGSTON V300 SATA3 2,5'' 120GB 79.99€ @you.gr


spirosd2008

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Με sata2 όπως έχω και εγώ και atto benchmark είμαι στα όρια του sata2 (275 write/read).

Με sata2 είναι και ο φίλος όπως και εσύ. Τα νούμερα του όμως είναι αντιπροσωπευτικά του SSD. Το atto κάνει δοκιμές (έχουμε ξαναπεί) με αρχεία compressive οπότε τα νούμερα που δίνει δεν είναι "αληθινά".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

τον εχω εδω κ κανα 6μηνο στο λαπτοπ μου. Μια χαρα μου φαινεται. αρκετα γρηγορος σε σχεση με τον κλασικο δισκο. Θα δεις χαοτικες διαφορες.

Τωρα, μπορει να μην ειναι ο κορυφαιος της κατηγοριας του, αλλα ειναι ενας αξιολογος, κ οικονομικος για καποιον που δεν ψαχνει την τελειοτητα, ειναι αρκετος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον εχω εδω κ κανα 6μηνο στο λαπτοπ μου. Μια χαρα μου φαινεται. αρκετα γρηγορος σε σχεση με τον κλασικο δισκο. Θα δεις χαοτικες διαφορες.

Τωρα, μπορει να μην ειναι ο κορυφαιος της κατηγοριας του, αλλα ειναι ενας αξιολογος, κ οικονομικος για καποιον που δεν ψαχνει την τελειοτητα, ειναι αρκετος.

 

σκεφτομαι με τον παρω και να ξηλώσω τη σιντιέρα και να τον βάλω master. Τωρα εχω εναν  Hitachi Travelstar 7K500 HTS727550A9E364, 500 GB που ειναι γενικά γρηγορος οποτε δε ξερω...θα δω διαφορά; Αυτός που εχω λεει SATA 3GB/s και τρεχει στις 7200 rpm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το διαφορα, ειναι λιγη σαν λεξη.....

ΧΑΟΤΙΚΗ. ειδικα στο boot αρισμα, εγω απο 1λεπτο που ανοιγε, πλεον στα 10-12" ειναι ετοιμο. με 7αρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

http://www.insomnia.gr/topic/492600-οδηγιες-τι-προσεχουμε-οταν-ανοιγουμε-νεο-θεμαπ/

 

5

(και επιπλεον, "προσφορα" δεν μπορουμε να την πουμε με 5% διαφορα απο τον επομενο.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...