Προς το περιεχόμενο

Exει απο το εργοστασιο screen protector to GS4


Dinosfan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλησπερα παιδια εχω μια χαζη ισως απορια πηρα πριν μερες το GS4 δεν προλαβα να βαλω μεμβρανη αλλα εχω την εντυπωση οπως παρατηρουσα το κινητο οτι απο το εργοστασια σου εχουν ειδη screen protector κανω λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν έχει screen protector. Μόνο κανένα "κινέζικο" αν θα πετύχεις να έχει μέσα στην συσκευασία.

xperia arc με θηκη και screen protector μεσα στο κουτι του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία φορά κι έναν καιρό είχαν βάλει. Μετά κατάλαβαν πόσα χρήματα βγάζουν από αυτό, και είπαν no more...

Πάντως τα τελευταία μοντέλα 2012-2013 δεν έχουν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και στη τελική, τι να το κάνεις το σκριν προτέκτορ σε κινητά με gorilla glass 2,3 και συναφείς τεχνολογίες ;

 

Προσωπικα το SG3 μου, το έχω μέσα στη τσέπη με το κλασσικο μπρελοκ του ελληναρα των 10 κλειδιών. Το δε Desire που είχα επι 3 χρόνια, με αδιανόητη κακομεταχείριση, απέκτησε μόλις μια ανεπαίσθητη γρατζουνιά. Νομίζω πως ήταν Gorilla Glass 1 ΑΝ θυμάμαι καλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν έχει screen protector. Μόνο κανένα "κινέζικο" αν θα πετύχεις να έχει μέσα στην συσκευασία.

Το Sony Xperia p μου έχει εργοστασιακό screen protector πάνω στην οθόνη όπως και το Xperia T.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβε η κοπέλα μου το δικό της xperia P, και δεν είχε κανένα screen protector μέσα. Εκτός αν εννοείται ως screen protector την δελατίνα που έχει το κινητό όταν το κάνουμε το unboxing.

Οριστέ και το κουτί του xperia P

xperiap3.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε Huawei Ascend P1 ειχε περασμενη απο το εργοστασιο φοβερη ζελατινα.Του κοτσαρες κ μια θηκη απο τις γνησιες που εδιναν στα γραφεια της εταιριας δωρεαν κ ετοιμος. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβε η κοπέλα μου το δικό της xperia P, και δεν είχε κανένα screen protector μέσα. Εκτός αν εννοείται ως screen protector την δελατίνα που έχει το κινητό όταν το κάνουμε το unboxing.

Οριστέ και το κουτί του xperia P

xperiap3.jpg

Κάτω από αυτή τη ζελατίνα υπάρχει screen protector που φαίνεται μόνο άμα κοιτάξεις προσεχτικά στη γωνία της οθόνης.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λίγη προσοχή ναι φαίνεται μία μεμβράνη, αλλά δεν είναι αυτή που θα σε προστατέψει από γρατσουνιές, με ένα μικρό search που έκανα.

Όλοι λένε πάρτε ξεχωριστό anti-scratch protector.

fdwl.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι λεει ο spook.Φιλαράκι κάηκε λόγω της υποτιθέμενης αυτής μεμβράνης.Ρώτησε στο πλαίσιο 4 φορές για επιβεβαίωση οτι είχε μεμβράνη, έγινε η βλακεία, γρατζουνίστηκε και όταν πήγε στη sony για να βγάλει αυτήν την "μεμβράνη" του είπαν δεν είναι μεμβράνη και θα κοστίσει 90 ευρώ! Έχει το sony sole.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι λεει ο spook.Φιλαράκι κάηκε λόγω της υποτιθέμενης αυτής μεμβράνης.Ρώτησε στο πλαίσιο 4 φορές για επιβεβαίωση οτι είχε μεμβράνη, έγινε η βλακεία, γρατζουνίστηκε και όταν πήγε στη sony για να βγάλει αυτήν την "μεμβράνη" του είπαν δεν είναι μεμβράνη και θα κοστίσει 90 ευρώ! Έχει το sony sole.

Λοιπόν μετά από Αναζήτηση στο ίντερνετ είδα ότι αυτό όντως δεν είναι screen protector αλλά μια μεμβράνη που βάζει η Sony.Μπορεί να βγει με λίγη δυσκολία και υπάρχει ένα βίντεο που δείχνει πως αφαιρείται στο Xperia z αλλά στα σχόλια διαβάζω ότι χάνεται η εγγύηση. Εμένα πάντως στο Xperia p μου έχει πολυ μικρές σαν γρατζουνιές στην οθόνη απτή χρήση και προβληματίζομαι.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...