Προς το περιεχόμενο

Απαράδεκτη συμπεριφορά στη Γαλάζια Ακτή στο Σχοινιά!


wolf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα πας,θα ενοικιασεις ενα φουσκωτο,θα βγεις στα ανοικτα και θα πλησιασεις την παραλια κολυμπωντας.

Θα βγεις ετσι..

LAR_OYK.jpg

και ισως τοτε να βαλει μυαλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 211
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Oι συγκεκριμένοι μπράβοι του Ασάντ είναι,γύρευε πόσους φουκαράδες ''αντάρτες'' θα έχουν τουλουμιάσει. http://www.e-magazino.gr/alles-eidiseis/sxizofreneis-mpontimpilnterades-stin-ipiresia-tou-siriou-proedrou-skotonoun-brefi.html

 

 

 

 

Όπως και να 'χει αλλού είναι το θέμα,βλέπω μια τρομερή θυματοποίηση και απορώ πως τους ανέχεστε.Γουστάρετε ρε να σας πίνουν το αίμα για να μην πω τίποτα χειρότερο;Μην τους αφήνετε να πλουτίζουν εις βάρος μας,ειδικά εμένα αν μου έλεγε κάποιος πως θα μου σκάσει τα λάστιχα θα γραπωνόμουν στο λεπτό και να τις έτρωγα τουλάχιστον δεν θα καθόμουν άπραγος.

Εγώ πάντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι συγκεκριμένοι μπράβοι του Ασάντ είναι,γύρευε πόσους φουκαράδες ''αντάρτες'' θα έχουν τουλουμιάσει. http://www.e-magazino.gr/alles-eidiseis/sxizofreneis-mpontimpilnterades-stin-ipiresia-tou-siriou-proedrou-skotonoun-brefi.html

 

 

 

 

Όπως και να 'χει αλλού είναι το θέμα,βλέπω μια τρομερή θυματοποίηση και απορώ πως τους ανέχεστε.Γουστάρετε ρε να σας πίνουν το αίμα για να μην πω τίποτα χειρότερο;Μην τους αφήνετε να πλουτίζουν εις βάρος μας,ειδικά εμένα αν μου έλεγε κάποιος πως θα μου σκάσει τα λάστιχα θα γραπωνόμουν στο λεπτό και να τις έτρωγα τουλάχιστον δεν θα καθόμουν άπραγος.

Εγώ πάντα.

Σκληραδα,γκρρρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται να ξαναπας, ούτε να χάνεις τον χρόνο σου. Η αναφορά απ'το συμβαν και η δυσφήμιση αρκεί. Εμεις οι καταναλωτες να δείξουμε την πλατη σε τέτοιες συμπεριφορές, και το λουκέτο είναι στάνταρ.

 

Με την σειρά μου να αναφέρω μια ευχάριστη συμπεριφορά προς εμένα, όταν είχα πάει πρόσφατα στο Μπάλουξ στη Γλυφάδα. Είχα παραγγείλει ποτό, δεν πινόταν (για τα δικα μου γούστα ), το γύρισα πίσω, και προς τιμήν τους δεν μου χρέωσαν το επόμενο που πήρα, αν και είχα καταναλώσει λίγο απ'το πρώτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το γύρισα πίσω, και προς τιμήν τους δεν μου χρέωσαν το επόμενο που πήρα, αν και είχα καταναλώσει λίγο απ'το πρώτο.

Πρόσεχες μην σου εφτησαν μέσα;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκληραδα,γκρρρ.

Εσύ φαίνεσαι πιο σκληρός αφού δεν βλέπω να χρησιμοποιείς τόνους.

Πες μου και ότι το βράδυ δεν ανάβεις φωτάκι πριν κοιμηθείς και με τέλειωσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι να ναι...

 

Δεν ξερω που θα μας βγαλει αυτο παιδες..

 

Εγω σαββατο πηγα σε ενα μαγαζι στην καλλικρατεια.

 

Ημασταν 6 ατομα, 4 αντρες, 2 γυναικες. Μπαινουμε στο μαγαζι, καθομαστε σε ενα σταντ, απο διπλας μας ενα αλλο σταντ με 4 κοπελες και εναν ηλιθιο, του λεει η μια ξινομουνα, αυτοι διπλα μας θα κατσουν(το ακουω τωρα αυτο εγω), ερχεται ο μαγκας του μαγαζιου και λεει παιδες να σας βολεψω καπου αλλου εδω δεν χωρατε. Οι αλλοι τα προβατα, ειδικα οι κοπελες ειπανε οκ, μας παει στην αλλη πλευρα του μαγαζιου τιγκα στην ψ@λη...Μου την εδωσε, εγω ηθελα να φυγω, να εβλεπα τον μαγκα οταν εχανε κοντα στο 50αρι λογαριασμο. Αλλοι οι αλλοι ηθελαν να κατσουν...

 

Αποδειξη δεν εφεραν μονο ενα χαρτι που ελεγε τις ποσοτητες πχ βοτκα λεμονι 1 .... Μας γαμ@νε και λεμε ευχαριστω..

 

Κανονικα επρεπε να φυγουμε, αφου πρωτα ελεγα μερικα λογακια στον κυριο, αλλα οι αλλοι με ελεγαν ε τωρα θα κατσεις να ασχοληθεις...

Πλέον, εκ του ασφαλούς: (ΑΝ ηθελα να κάνω το κομμάτι μου)

"Βάλε τον λογαριασμό στον δικό μου και πέτα τους έξω. Άντε και μην μου ζαλίζεις τον έρωτα βραδιάτικα. Μάθανε όλοι τώρα το παίζουν μεγάλοι, δεν βλέπουν ότι τα χνώτα τους βρωμάνω μιτζίθρα;"

 

Θα το σκεφτεί και θα το κάνει. Στην Ελλάδα είσαι και φράγκα δεν έχει κανείς.  Αν δεν το κάνει και το κομμάτι σου κάνεις και ΑΥΤΟΣ έχασε. 

 

Αλλιώς στα @@ σου, Χαλκιδική είσαι παντού μπαρ έχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μεσαιος εχει synthol μεσα στο δικεφαλο του, οποτε και ενα 15χρονο, εχει περισσοτερη δυναμη απο δαυτον.. Μη εισαστε του φαινεσθαι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η συμπεριφορά του ιδιοκτήτη απαράδεκτη

 

της γκαρσόνας φυσιολογική αλλα άγαρμπη

μιας και ok είναι λογικό το πως πάει η χρέωση και σεις φαινόσασταν (άλλο αν όπως λες δεν καταλάβατε) ότι πάτε για τζαμπατζίδικα

 

.η πολιτική χρέωσης εφόσον θέλετε ξαπλώστρες ομπρέλα κτλ μια χαρά.
Τι πιο λογικό να πηγαίνει ανά άτομο?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

η συμπεριφορά του ιδιοκτήτη απαράδεκτη

 

της γκαρσόνας φυσιολογική αλλα άγαρμπη

μιας και ok είναι λογικό το πως πάει η χρέωση και σεις φαινόσασταν (άλλο αν όπως λες δεν καταλάβατε) ότι πάτε για τζαμπατζίδικα

 

.η πολιτική χρέωσης εφόσον θέλετε ξαπλώστρες ομπρέλα κτλ μια χαρά.
Τι πιο λογικό να πηγαίνει ανά άτομο?

 

1ον από πού φαίνεται οτι πάμε για τζαμπατζίδικα όπως λες; Η παραγγελία που κάναμε ήταν λόγω της υποχρεωτικής χρέωσης. Αυτό δε σημαίνει οτι δε θα παίρναμε και αργότερα κάτι άλλο..  Πολύ εύκολα συμπεράσματα βγάζεις..

 

2ον αφού σου φαίνεται λογικό όλο αυτό που έγινε, εσύ να τα δίνεις αμέσως χωρίς να ρωτάς..Άσε εμάς τους τζαμπατζήδες να ρωτάμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άμα θέλω να χρησιμοποιήσω μια υπηρεσία / υλικό που προσφέρει κάποιος άλλος φυσικά και θα τα δώσω αμέσως.

 

αλλιώς καρεκλάκια ομπρελίτσα στο αμάξι και δεν πληρώνω κανέναν.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

άμα θέλω να χρησιμοποιήσω μια υπηρεσία / υλικό που προσφέρει κάποιος άλλος φυσικά και θα τα δώσω αμέσως.
 
αλλιώς καρεκλάκια ομπρελίτσα στο αμάξι και δεν πληρώνω κανέναν.

 

 

Νομίζω δε με κατάλαβες.. Φάνηκε από κάπου οτι δε θέλω να πληρώσω για αυτά που μου πρόσφερε; Ρώτησα τι οφείλω ως ελάχιστη χρέωση και πήρα τη συγκεκριμένη απάντηση. Αν ήθελε, μπορούσε να μου πει επί τόπου οτι λάθος κατάλαβα. Όχι μετά από μία ώρα και με αυτό τον τρόπο που το έκανε.. Αν το θεωρείς λογικό όλο αυτό, τότε συγννώμη καλά μας κάνουν.. Και κάτι ακόμα. Δεν είμαι υποχρεωμένος να ξέρω ποια είναι η λογική τιμή για μία ξαπλώστρα, για τοι λόγο οτι νοικιάζω σπάνια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...