Προς το περιεχόμενο

Απαράδεκτη συμπεριφορά στη Γαλάζια Ακτή στο Σχοινιά!


wolf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακομα ενα περιστατικο που μου ετυχε. Στα φλογητα αυτη την φορα σε πολυ γνωστο μαγαζι..

 

Δεν ξαναπηγα, αν και εκανα γνωριμιες με την μπαργουμαν.

 

Παραγγελνω βοτκα με μπανανα, ερχεται ολα καλα, αφου γινοτανε χαβας με την κοπελια μου λεει ο φιλος μου δεν παιρνουμε ακομα ενα.. Λεω δεν γαμει..

 

Μου φερνει το δευτερο ποτο, ενω το αλλο ποτηρι δεν το χε μαζεψει, παω να πιω και βρισκει στην μυτη μου. Τι σκατα κεω μεγαλω σε... Βλεπω το ποτηρι μισο απο το κανονικο.. Αφου να φανταστητε μπροστα σην μπαργουμαν την ειπα τι ποτηρι ειναι αυτο μου λεει τι εχει.. Μου ερχεται φλασια και τις λεω κοιτα.. Οπως το εχω στα χερια μου το βαζω μεσα στο αλλο ουτε το μισο δεν ηταν.. Ξανα τα @@ μ θα παρουν και αυτοι... Μαλλον ειναι τακτικη τους αυτο...

 

ΥΓ: την μερα που πηγα πιο πολυ σαν κωλομπαρο κου φανηκε, ερχεται μια σερβιτορα με τσαμπουκα και μας τσαμπουναει το θεικο" τι λεει αγορια", ετσι ωμα τις λεω και γω " δεν γαμιεσαι μωρη" δεν μας ξαναμιλησε...

  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 211
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ο μεσαιος εχει synthol μεσα στο δικεφαλο του, οποτε και ενα 15χρονο, εχει περισσοτερη δυναμη απο δαυτον.. Μη εισαστε του φαινεσθαι.

το bodybuildαράδες μου άρεσε στο άρθρο 

ποιο πολύ λαδωμένοι κοιλαράδες μου κάνουν  :-D  :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ερχεται μια σερβιτορα με τσαμπουκα και μας τσαμπουναει το θεικο" τι λεει αγορια", ετσι ωμα τις λεω και γω " δεν γαμιεσαι μωρη" δεν μας ξαναμιλησε...

Άμα δεν γέλαγα τόσο, θα σου σούλεγα γιατί στον πούτσο τόπες αυτό :lol:

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα υπάρχει ελάχιστη χρέωση κατά άτομο, παντού το ίδιο ισχύει στις παραλίες! Δεν είναι σαν τις καφετέριες που δε λένε τίποτα αν δε παραγγείλει ένα άτομο απο μια παρέα που θα κάτσει. Απλά μάλλον το θεώρησε αυτονόητο η σερβιτόρα απο μαλακία της και δε το διευκρίνησε.

 

 

Όπως και να χει απαράδεκτη η συμπεριφορά του ιδιοκτήτη. Αν ήταν σωστός επαγγελματίας θα πρεπε να σας πάρει με ευγενικό τρόπο και να εξηγήσει αναλυτικά. Απο κει και πέρα αυτός που δε παράγγειλε τίποτα απο τους δυό σας ας τον έδιωχνε με τρόπο ή στη χειρότερη να του φώναζε την αστυνομία  χωρίς βρισιές και απειλές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ μην φαω κανενα μπανακι...

 

Σε αλλα παιδια που μιλησα μαζι τους, ειχανε και αυτοι παραπονα. Παραγγειλε ενας ζαμπουκα μαυρη, του φερνει η εξυπνη ασπρη, της λεει παρτην και φερε μαυρη, παει βαζει λιγο καλουα μεσα και το ξαναφερνει.. Η οταν ο αλλος πινει ενα ποτο συνεχεια δεν μπορεις να τον κοροιδεψεις..

 

Φαγανε τρελο ακυρο απο ντοπιους.. Ασε που οι τιμες τους ειναι στα υψη...

 

 

Ειναι στα φλογητα, καινουργιο, βαζει λεωφορεια απο Θεσσαλονικη για Χαλκιδικη και ειναι ασπρο με μοβ....πιστευω να καταλαβες πιο ειναι, αυτοι που το χουν ειναι κατα Κοζανη μερια...

 

Για την Καλλικρατεια το ειπα το ονομα... Γιοτ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Χαλκιδική κάθε χρόνο και ακριβότερη η ζωή. Παρόλα αυτά όλες οι παραλίες όλες γεμάτες είναι.

 

Την Κυριακή αναγκάστηκα να τριγυρνάω όλα τα χωριά και να αλλάξω 3 παραλίες για να βρω ξαπλώστρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πας,θα ενοικιασεις ενα φουσκωτο,θα βγεις στα ανοικτα και θα πλησιασεις την παραλια κολυμπωντας.

Θα βγεις ετσι..

LAR_OYK.jpg

και ισως τοτε να βαλει μυαλο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Χαλκιδική κάθε χρόνο και ακριβότερη η ζωή. Παρόλα αυτά όλες οι παραλίες όλες γεμάτες είναι.

 

Την Κυριακή αναγκάστηκα να τριγυρνάω όλα τα χωριά και να αλλάξω 3 παραλίες για να βρω ξαπλώστρα.

Οντως... Και το φαι ειναι ακριβο σε συγκριση με αλλα νησια...

 

Καλα αν πας @mary κυριακη εκει σαν αστακοι θα ειστε στην παραλια... Η ξαπλωστρες εχουν κενο ισα ισα να περναει η σερβιτορα... Εχεις τον αλλον πολυ κοντα σου.. Το θεωρω πολυ μεγαλο φαουλ...

 

Εγω προσωπικα παω ψακουδια πιο πολυ, καλες τιμες, ποτο 6 ευρω, μπυρα 3 και καφες στην παραλια 2.5 ευρω.. Πολυ λογικα.. Εχει ωραιο κοσμο και ωραια μουσικη..

 

Καλλιθεα εχω καιρο να παω, για ποτο.. Καλα για μπανιο πρεπει πρωτα να βρω δουλεια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ: την μερα που πηγα πιο πολυ σαν κωλομπαρο κου φανηκε, ερχεται μια σερβιτορα με τσαμπουκα και μας τσαμπουναει το θεικο" τι λεει αγορια", ετσι ωμα τις λεω και γω " δεν γαμιεσαι μωρη" δεν μας ξαναμιλησε...

6-pac απ το γελιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερχεται μια σερβιτορα με τσαμπουκα και μας τσαμπουναει το θεικο" τι λεει αγορια", ετσι ωμα τις λεω και γω " δεν γαμιεσαι μωρη"

 

 

ζαμπουκα μαυρη

 

Το φιλοδώρημα σε τι νόμισμα το αφήνετε συνήθως;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά σας είπε η κοπελιά ελάχιστη χρέωση 3€

Τώρα εσύ κατάλαβες 3€ κ ας είστε κ 5;

Σου παρέχουν ξαπλώστρα,σερβίς,μουσική και κόσμο...το καταλαβαίνεις αυτό το πράγμα;

 

Αν όχι κ δεν δέν γουστάρεις κάτσε αλλού παραλία κάτω στην άμμο κ πάρε σπαστά απο το περιπτέρο...

1€ το σπαστό x2=2€ +2 νερά =3€

Αλλά εσύ πηγές να την βγάλεις τώρα με ξαπλώστρα,ομπρελιτσα,μουσική,κόσμο κ σέρβις στα ίδια που θα έδινες στο τίποτα...

 

Λογικά τα πήρε ο ιδιοκτήτης...αν του λεγες φίλε σορυ δεν παίζει μία,συγνώμη αλλά θέλω να κάνω το κομμάτι μου,μπορεί να κερνούσε κιόλας

 

Αλλά εσύ του κανες κ νούμερα...

 

Κ εγώ λογικά θα τα 'περνα

 

Edit:

Να μου 'λεγες ότι σου χρέωσαν την ξαπλώστρα έξτρα να 'λεγα οκ...αλλά αυτό το βλέπω λογικό..

 

 

 

Εγώ πχ που χρεώνουν extra τις ξαπλώστρες δεν πάω κ ας εχω να τις πληρώσω...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...