Προς το περιεχόμενο

Μα...σκανδαλίζομαι..


Cossutius.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ήξερα ότι πρέπει να προσέχω πως θα βγω στο μπαλκόνι μου για να πετάξω τα σκουπίδια ή για να μαζέψω τα ρούχα.

ο/η άλλος/η αν θέλει να σκανδαλιστεί μπορεί πλέον με πάρα πολλούς τρόπους. και δη ο καλύτερος και επίκαιρος είναι η παραλία, ας πάει εκεί να δει πως περπατάνε και τι φοράνε οι γοργόνες και οι μάγκες.

 

 

I-See-What-You-Did-There..png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 125
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν είμαι 100% σίγουρος αλλά έχω την εντύπωση ότι αν κάποιος είναι γυμνός στον ιδιωτικό του χώρο δεν μπορούν να του κάνουν τίποτα.

Δηλαδή αν βγει κάποιος από το μπάνιο και το παράθυρο ή οι κουρτίνες είναι ανοιχτές δεν διαπράττει παρανομία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σε φάση που πλέον το έχει πάρει χαμπάρι όλη η γειτονιά και σπάνε πλάκα καθημερινά με τον τυπο. Τους βλέπεις όλους να βγαίνουν με τα σωβρακα. Ακόμα και ένας παχουλός τυπακος στο πρωτο κατεβάζει λέει τα σκουπίδια χωρίς μπλούζα και με τη σαγιονάρα :P

 

Χαιδευουν και ρογιτσες με παθιαρικο υφος μολις τον βλεπουν ? Αν οχι μισες δουλειες κανουν , δεν ειναι τρολ επαγγελματικου επιπεδου  :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό που με το παραμικρό φερνουμε αστυνομια/βαράμε μηνυσεις δε θα το ξεπεράσουμε ποτέ σα λαός έτσι?

 

 

Θέλω να γίνω σαν αμερικάνος, μ' αρέσει στα κρυφά κι ο Μητροπάνος....

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομικά τι παίζει, γιατί κι εγώ δεν είμαι ιδιαίτερα σεμνός.

 

Από όσο ξέρω σε πολλές πόλεις στο εξωτερικό απαγορεύεται να μην φοράς μπλουζάκι/φανελάκι πάνω έξω στο δρόμο. Σε ιδιωτικό χώρο (μπαλκόνι, αυλή) ακόμα και να φαίνεσαι δεν έχεις κυρώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από όσο ξέρω σε πολλές πόλεις στο εξωτερικό απαγορεύεται να μην φοράς μπλουζάκι/φανελάκι πάνω έξω στο δρόμο. Σε ιδιωτικό χώρο (μπαλκόνι, αυλή) ακόμα και να φαίνεσαι δεν έχεις κυρώσεις.

 

Το αν το μπαλκόνι είναι ιδιωτικός χώρος χωρά πολύ συζήτηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από όσο ξέρω σε πολλές πόλεις στο εξωτερικό απαγορεύεται να μην φοράς μπλουζάκι/φανελάκι πάνω έξω στο δρόμο. Σε ιδιωτικό χώρο (μπαλκόνι, αυλή) ακόμα και να φαίνεσαι δεν έχεις κυρώσεις.

Σε μια πολιτεια των ΗΠΑ ειναι παρανομο να πας στην παραλια περπατοντας με το μαγιο  :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μια πολιτεια των ΗΠΑ ειναι παρανομο να πας στην παραλια περπατοντας με το μαγιο :P

Σε μια... Σε ολες τις αλλες κυκλοφορουν ξεβρακωτοι...

 

Μοδα ειναι να κυκλοφορουν με κατι μποξερακια χρυσα ασημι... Και μποτες... Οτι να ναι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, εν τέλει σπίτι μου με ανεβασμένα στόρια σε παράθυρα/μπαλκονόπορτες μπορώ να κυκλοφορώ με τον πεωσφόρο έξω, ή θα σκάσουν μπάτσοι;

Μπαλκόνι αγοράκια είμαστε, ένα μποξεράκι αρκεί για γρήγορες εξορμήσεις μαζεύω_ρούχα/βγάζω_σκουπίδια κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις..μην καθεσαι και συ μπροστα στην μπαλκονοπορτα, με την μπανανα να κρεμμεται...

 

. Αν σε στειλουν την αστυνομια και σε κανουν παρατηρηση πες τους το εκανα επιτηδες να δω αν οντω ο γειτονας με παιρνει ματι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, δεν κάνω και ελικοπτεράκια μπροστά στο τζάμι, αλλά πού και πού με πιάνω να περπατάω λες και μου την έχει στημένη ελεύθερος σκοπευτής από το απέναντι σπίτι.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...