Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμηση PC για League of Legends


aristos90

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγορασα σημερα την καρτα γραφικων MSI HD7750 1GB GDDR5 PCI-E 3.0 και την εβαλα αλλα οταν την συνδεω με την οθονη ειναι σαν να μην εχει συνδεθει. Φτεει το τροφοδοτικο λετε;

Είσαι σίγουρος οτι τα σύνδεσες όλα τα καλώδια που χρειάζεται?

Και 'γω όμως τροφοδοτικό υποψιάζομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αγορασα και τροφοδοτικο γιατι αυτο φενοταν οτι ειναι και παλι δεν εγινε τιποτα. Πηγα σε εναν τεχνικο γιατι δεν εβγαινε ακρη και ειπε οτι πρωτη φορα βλεπει κατι τετοιο, ενω κανονικα η μητρικη επρεπε να την υποστιριζει δεν την υποστιριζει γιατι δεν μπορει να δωση την τροφοδοσια που πρεπει στην καρτα γραφικων. Αυριο θα παω στο πλαισιο να δω αν δεχοντε την αλλαγη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω και εγω την ταπινή μου γνώμη,

 

έχεις μπει στο τρυπάκι φιλε μου που για να δουλεψει το ένα πρεπει να αλλάξεις το άλλο, αν ομως αλλάξεις το άλλο μετά δν δουλέυει το παράλλο, οποτε θέλει αλλαγή και αυτό... και τελικα καταλήγεις να τα αλλάζεις όλα.

 

Απο τη στιγμή που δεν ξέρεις (χωρίς παρεξηγηση) το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να βρείς ενα pc απλό με core2duo ή quad core cpu (όπως σου είπαν και άλλοι πιο πάνω) που τα δίνουν οικονομικά και να βάλεις μεσα την κάρτα και το τροφοδοτικό που αγόρασες (αν όχι εσυ καποιος που γνωρίζει καλύτερα). Έτσι κι αλλιώς το ΛΟΛ δεν είναι κανένα σοβαρό παιχνίδι από άποψη γραφικών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...