Προς το περιεχόμενο

Lenovo y580 thread


Misanthropos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα, απλα συνεχιζω το τοπικ απο τις προσφορες αν θελει κανεις να ρωτησει κατι. 

Προκειται για το εξης τοπικ 

 

http://www.insomnia.gr/topic/491336-lenovo-y580-%CE%BC%CE%B5-i5-4gb-ram-1-terra-hdd-gtx-660m-free-dos599%E2%82%AC-%CE%B5%CE%BE%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%BB%CE%B7%CE%B8%CE%B7%CE%BA%CE%B5/page-20

 

Βασικα ηθελα πω σε αυτους που παρακολουθησαν το αλλο τοπικ, οτι το τεσταρα στα παιχνιδια, και ο SSD εφτασε 50 βαθμους και ο HDD στο caddy εφτασε το πολυ 45

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oπως ειχα πει στο αλλο τοπικ, εβγαλα το σκληρο που ειχε και εβαλα SSD. Επιπλεον εβγαλα το DVD Drive και στη θεση του εβαλα το σκληρο που ειχε απ τη μανα του το λαπτοπ με τη βοηθεια ενος HDD Caddy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια side ερωτηση παιδια μιας και προκειται για παρομοιο προιον και συγκεκριμενα το

http://www.e-shop.gr/product?id=PER.904435 (ειναι η προσφορα του newsletter στα 779)

 

Ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις για το αν θελω να βαζω-βγαζω ενα DVD Burner στη θεση της μιας Gpu an to burner πρεπει να ειναι ultrabay ι μπορω να παρω ενα οποιοδηποτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε απο οτι νομιζω δε βγαινει καμια GPU εκτος κι αν το κανεις κομματια  :-D . Αν κρινω απο μια φοτο που βρηκα http://qatarlaptop.com/%5CProducts_img/5d13a2d9-4ef2-493b-8d28-aba64140a458L.jpg  τοτε εκει που το δικο μας εχει το dvd to 500A φαινεται να εχει εξοδο/εισοδο αερα οποτε δεν μπορεις και δε λεει να το βγαλεις. 

 

Αν το χρειαζεσαι παρε ενα εξωτερικο slim burner και εχε το στη τσαντα ρε. Εγω το drive που εβγαλα το εχω κρατησει και θα παραγγειλω ενα case να το εχω μεσα για οταν το χρειαζομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ να συνδεθω σε δίκτυο Cyta και συνδέεται ως "περιορισμένο". Μετά πάτησα στην αντιμετώπιση προβλημάτων και με βγάζει αυτό το μήνυμα :

 

"ο προσαρμογέας wifi δεν έχει έγκυρη ρύθμιση παραμέτρων ip"    Δεν επιδιορθώθηκε.

 

Δεν ξέρω τι να κάνω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 9 μήνες μετά...

Προσπαθώ να συνδεθω σε δίκτυο Cyta και συνδέεται ως "περιορισμένο". Μετά πάτησα στην αντιμετώπιση προβλημάτων και με βγάζει αυτό το μήνυμα :

 

"ο προσαρμογέας wifi δεν έχει έγκυρη ρύθμιση παραμέτρων ip"    Δεν επιδιορθώθηκε.

 

Δεν ξέρω τι να κάνω....

Restart το Royter να παρει νεες dynamic ip.

Παιδια μια ερωτηση για το συγκεκριμενο λαπτοπ.Μπορω μεσω hdmi 1.4 να το συνδεσω το λαπτοπ με μια αλλη 3d τηλεωραση και να βλεπω 3d υλικο?

Αν η τηλεοραση σου εχει hdmi υποδοχη τοτε ναι μπορεις επισης πρεπει να ενεργοποιησεις το 3D απο τις ιδιοτητες της καρτας γραφικων σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...