Προς το περιεχόμενο

freemake video downloader


tolisk99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταλαβα. Υπαρχει περιπωση να το βγαζει συνεχομενα μετα απο κατι δευτερολεπτα, αλλα υπαρχει και περιπωση να μου το βγαλει μετα απο ωρες. Ειχα παρατηρησει επισης οτι ενα παρομοιο μηνυμα παλι με το softonic, εμποδιζε ενα αρχειο απο τον driver της γραφικων να κανει update. Και αποτι ειδα το συγκεκριμενο αρχειο υπαρχει στο msconfig. Κοιτα και εσυ. (δεν εχω τιποτα στον πινακα απο softonic) Το τριτο δες που λεγεται qupdate. Αυτο εμποδιζε.

post-220782-0-77817300-1374507149_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιο αρχείο επικοινωνεί με το softonic.de. Αυτό καταλαβαίνω εγώ. Μπορεί και το qupdate.exe που φαίνεται εκεί, αφού μου λες είχαν ήδη παλιότερα μια σχέση.

Δοκιμάζεις ένα απο τα δυο:

α) Ή να απενεργοποιήσεις το qupdate απο το msconfig.

β) Ή να κάνεις νέο κανόνα στο eset filtering (Κάπου στο advanced settings λέει για url filtering) για να κάνει allow το *softonic.de*.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τ βρηκα στο eset αυτο γιατι  φοβαμαι να απενεργοποιησω το αρχειο απτο msconfig διοτι εχει να κανει με την nvidia. Θα δοκιμασω λογικα να κανω allow το softonic. Ευχαριστω για την γνωμη αδερφε μου ειχε σπασει τα νευρα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

είναι αρκετά καλό αλλά ριζώνει για τα καλά στο σύστημα. όταν το απεγκατεστησα έπρεπε να το διώξω από msconfig, να τερματίσω διεργασίες κ.α.

Εγώ προσωπικά χρησιμοποιώ any video converter που δεν έχει toolbars στο installation μέχρι στιγμής (βλ. YTD-Ask Toolbar) και με ένα revo uninstaller/CCleaner για ένα σωστό uninstall εξαφανίζεται

Μήπως το κατέβασες απο κανένα μη official site? Εγώ το κατέβασα απο την κανονική του ιστοσελίδα...

Αλήθεια, ποιο πρόγραμμα κανει καλύτερα τη δουλειά του, το CCleaner ή το Revo Uninstaller??

εννοείται από official site!!Το revo uninstaller είναι καλύτερο για απεγκαταστασεις αν και το CCleaner δεν είναι κακό !!Αποστολή από το Samsung Galaxy Ace GT-S5839i με τη χρήση Insomnia App

 

 

 

είναι αρκετά καλό αλλά ριζώνει για τα καλά στο σύστημα. όταν το απεγκατεστησα έπρεπε να το διώξω από msconfig, να τερματίσω διεργασίες κ.α.

Κάτι θα πήγε στραβά, γιατί μια χαρά το έχω απεγκαταστήσει άπειρες φορές. Επίσης δεν έχει toolbars.

Είναι για μένα το καλύτερο πρόγραμμα μετατροπής βίντεο για αυτοματοποιημένες μετατροπές.

Για πιο παραμετροποιήσιμες μετατροπές, υπάρχει το xmedia recode ή ακόμα περισσότερο το handbrake.

Δεν είπα ότι έχει toolbars ίσα ίσα είναι εντελώς καθαρό. Τώρα που το λες πάντως μάλλον θα έγινε κάτι λάθος στην εγκατάσταση γιατί όλο το πρόγραμμα κόλλαγε και γι' αυτό το λόγο ήθελα να το διαγράψω αλλιώς θα είχα μείνει με αυτό.Αποστολή από το Samsung Galaxy Ace GT-S5839i με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...