Προς το περιεχόμενο

cpu


GIANNIS400

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λογικα μιλας για τους επεξεργαστες σε socket 1150.οποτε ναι αυτοι βγηκαν.εδω και κανενα μηνα.

 

EINAI ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΠΟ τις προηγουμενες σειρες της ιντελ, ποιον πρωτεινεις ΜΕ 200ΕΥΡΩ ΜΑξιμουμ αγορα και γιατι, ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

EINAI ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΠΟ τις προηγουμενες σειρες της ιντελ, ποιον πρωτεινεις ΜΕ 200ΕΥΡΩ ΜΑξιμουμ αγορα και γιατι, ευχαριστω

 

 

Αν ειναι να κανεις αναβαθμιση η να φτιαξεις καινουριο συστημα να μας πεις το budget και την χρηση !!!

 

Ετσι δεν μπορει να σου απαντησει κανεις !

 

Το συστημα ΔΕΝ ειναι ο επεξεργαστη, αλλα πολλα πολλα αλλα (SSD, GPU, RAM, MOBO, PSU)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι να κανεις αναβαθμιση η να φτιαξεις καινουριο συστημα να μας πεις το budget και την χρηση !!!

 

Ετσι δεν μπορει να σου απαντησει κανεις !

 

Το συστημα ΔΕΝ ειναι ο επεξεργαστη, αλλα πολλα πολλα αλλα (SSD, GPU, RAM, MOBO, PSU)

ok φιλαράκι καλημέρα κιόλα,

λοιπόν gaming και autocad.........

έχω τροφοδοτικό corsair 620w mobular το οποίο πιστεύω είναι καλό  ,και μια vga 5850 extreme.....αυτα τα δυο πιστευω οτι αξιζει να τα κρατησω, οπως ακομη το μεγαλο κουτι coolr master που εχω, την οθονη 23" samsung, τα ηχεια 30w της locitech, το ποντικι razer και το πληκτρολογιο της ms, παω δλδ για επεξεργαστη-μητρικη-ραμ-sd και δεν ξερω αν κανει ο 1τερα samsung 32mb buffer που εχω εδω και 4 χρονια  ή χρειάζεται καποιος ποιο καινουριος σαν μοντελο.Αυτα  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...