Προς το περιεχόμενο

Paypal-επιλογή τράπεζας και τα σχετικά


Vilain20

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια διαβασα αρκετα θεματα στο φορουμ περυ paypal και τα σχετικα και μπερδευτηκα περισσοτερο οποτε ανοιξα το θεμα αυτο να σας πω τι ακριβως θελω να με βοηθησετε μπας και βγαλω ακρη..

 

Λοιπον θελω να ανοιξω εναν λογαριασμο και να κανω ''μικροonline'' αγορες ΜΟΝΟ τι θα πρεπει να κανω?

Εχω στο μυαλλο μου να ανοιξω εναν απλο λογαριασμο σε μια τραπεζα και υστερα μια χρεωστικη και μετα το paypal,αλλα δεν ξερω αν ειναι ακριβως ετσι αν μπορειτε βοηθηστε με τις λεπτομεριες και σε ποια τραπεζα να τα κανω αυτα..Ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω στο μυαλλο μου να ανοιξω εναν απλο λογαριασμο σε μια τραπεζα και υστερα μια χρεωστικη και μετα το paypal

 

Ακριβως ετσι, ξεκίνα λοπον και βλέπουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υστερα απο λιγο ψαξιμο κατεληξα στην πειραιως..

 

Λοιπον μπορει καποιος να μου πει με απλα βηματα για τη συγκεκριμενη τραπεζα τι ακριβως να κανω και τι να ενεργοποιησω(γιατι βλεπω κατι web banking κατι winbank και τετοια) μην παω εκει περα και ειναι κανενας ασχετος και κανω αλλανταλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υστερα απο λιγο ψαξιμο κατεληξα στην πειραιως..

 

Λοιπον μπορει καποιος να μου πει με απλα βηματα για τη συγκεκριμενη τραπεζα τι ακριβως να κανω και τι να ενεργοποιησω(γιατι βλεπω κατι web banking κατι winbank και τετοια) μην παω εκει περα και ειναι κανενας ασχετος και κανω αλλανταλον.

 

"και ειναι κανενας ασχετος" είναι ο υπάλληλος της τράπεζας που θα σου πει πως να ανοίξεις λογαριασμό και πως θα αποκτήσεις ebanking, αυτή είναι η δουλειά του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To ξερω απλως ειχα διαβασει σε ενα θεμα και ενας τυπος για χρεωστικη πηγε και εμπλεξε του λεγαν οτι ν ναι γιαυτο ρωταω...

Δεν ειναι κακο να  μου πει καποιος(αν ξερει) 2 πραματακια πριν παω/..

Επεξ/σία από Vilain20
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε δεν ειναι ετσι όπως τα λες, οι ανθρωποι γνωριζουν την δουλειά τους και θα σου πουν τι ακριβώς χρειάζεται για να κανεις ολα αυτα που θελεις.

 

Οταν με το καλο ξεμπερδέψεις απο τις τραπεζες, εδω είμαστε για να δουμε μαζι το παυπαλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας alpha bank η πειραιως,ανοιγεις καταθετικο λογαριασμο.ζητας και μια καρτα atm.

μπαινεις paypal.βαζεις στοιχεια και αριθμο καρτας.η καρτα ειναι atm/χρεωστικη.κανεις μετα το verify.

αν θες καταχωρεις και τον λογαριασμο στο paypal αν θες να μπορεις να παρεις λεφτα πισω απο καποιον που του πουλησες κατι κτλ.αν δεν βαλεις απλα μενουντ α λεφτα μεσα στο paypal.αν θες να βαλεις λεφτα στην τραπεζα για να αγορασεις κατι τα βαζεις απο το atm με την καρτα.ουτε περιμενεις ουρα ουτε τιποτα.αυτα απο μενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...