Προς το περιεχόμενο

Volkswagen EOS 1.4 TSI Cabrio (μοντελο 2008) προβλημα.


seventh_son

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα έχω το αμάξι του τίτλου και δυστυχώς για μένα κάτι έπαθε και δε μου ανοίγει η οροφή. Το πηγα σήμερα στην αντιπροσωπεία και μου είπαν οτι έχει χαλάσει η υδραυλική αντλία και το ανταλλακτικό αυτό δεν υπάρχει στην ελλάδα και θα πρέπει να γίνει παραγγελία απο γερμανία με κόστος 1150 ευρώ. Επειδή το θεωρώ απίθανο να έχει συμβεί μόνο σε μένα, υπάρχει κάποιος που να ξέρει πως λέγεται το ανταλλακτικό για να το ψάξω εξωτερικό και απλά να το παω στην αντιπροσωπεία για την τοποθέτηση ;

 

Όποιος μπορεί να με βοηθήσει προτείνοντας μου οποιαδήποτε άλλη ιδέα ευπρόσδεκτη καθώς 1150 ευρώ τώρα δε μου περισσεύουν. Ευχαριστώ.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντλία μπορείς να βρεις φθηνή... Αλλα ρε γμτ όσο ομορφο ειναι αυτο το EOS τοσο μπελας ειναι...

 

Στο τσακ τη γλυτωσα και δε το πήρα... Ειχα βρει "προσφορα" το διλιτρο χωρις προβλημα στην κουκουλα - υποτιθεται, στα 4χιλ απο τυπο που δεν ειχε ούτε για αρωματικό πλέον (προσωπικά λόγω 2000κε δε το πήρα αλλα σιγα σιγα οπως διαβασα τα ειδα ολα αυτα και εφριξα - το προηγούμενο cabrio μου δεν ειχε τετοια θέματα, μέχρι ντίζες ήταν η φθορά 180€)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...