Προς το περιεχόμενο

Lip Piercing απορεία


teo_zab

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας... χθες εκανα snake bite piercing και το ενα απο τα δυο εχει πρηστει λιγο παραπάνω και οταν το καθαριζω βγαζει σαν κλωστούλες απο ενα μπεζ (πυον θα το χαρακτηριζα αλλα διαβασα οτι θα μπορουσε να ειναι ενα στάδιο επούλωσεις της πληγής) παρολαυτα θα ηθελα να μου πείτε απο πρωσοπικές εμπειριες τι ξέρετε... ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω πάθει με labret. Εγώ προσωπικά δεν είχα κάτι σοβαρό έβαζα οινόπνευμα μέχρι που σταμάτησε. Τώρα επειδή όλοι είμαστε διαφορετικοί αν συνεχίσει για πολύ πήγαινε εκεί που σου έκαναν το piercing να το δουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω πάθει με labret. Εγώ προσωπικά δεν είχα κάτι σοβαρό έβαζα οινόπνευμα μέχρι που σταμάτησε. Τώρα επειδή όλοι είμαστε διαφορετικοί αν συνεχίσει για πολύ πήγαινε εκεί που σου έκαναν το piercing να το δουν

 

μειωθηκε τελικα ,αλλα το οινοπνευμα δεν είναι υπερβολικο ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

μειωθηκε τελικα ,αλλα το οινοπνευμα δεν είναι υπερβολικο ;

Σε καμια απο τις τρυπες που εχω (γλωσσα φρυδι κ stretch) δεν εβαλα οινοπνευμα.Αλατονερο κ οξυζενε απο φαρμακειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι διακριτικο αρκετα θα ελεγα.Τωρα αν εχεις στο μυαλο σου κατι τεραστια ,στο λεω κ γω ο ιδιος που εχω,οτι ειναι πολυ ασχημο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κάνω post να το έχετε στο νου σας απλά μια και έχει σχέση και με αυτό το thread! 

http://www.insomnia.gr/topic/494543-%CF%83%CE%BA%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%B1%CF%81%CE%AF%CE%BA%CE%B9%CE%B1/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα αρχισανε και τα δυο να ηρεμούνε ακομα βγάζει σαν πυον που ξερενεται το καθαρίζω εξωτερικα με αλατόνερο και πλένω τα δοντια μου μετα απο κάθε γευμα οσο για τα strech που είπες υπάρχουν όρια κατα την γνώμη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...