Προς το περιεχόμενο

Forthnet - Ανανέωση συμβολαίου για ενα ακόμα χρόνο χωρίς να ενημερώσει?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

αν κάποιος το πάει σε δικαστήριο ίσως και να βγάλουν τον όρο καταχρηστικό, αλλά για 30 euro δεν αξίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν κάποιος το πάει σε δικαστήριο ίσως και να βγάλουν τον όρο καταχρηστικό, αλλά για 30 euro δεν αξίζει...

θα πρεπε να γινει μαζικα γιατι ενα ατομο δεν αξιζει για 20ευρω.επισης εφοσον το γραφουν τωρα στους ορους δεν ξερω τι γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' όσους έχω διαβάσει το πληρώνουν το 20 ευρω, αν και οι περισσότεροι δεν το ξέρουν, μπαίνουν γράφουν ότι μου ζητάνε λεφτά για να το κόψω, μετά από τόσα χρόνια και το θέμα καταλήγει πως είναι στο συμβόλαιο, οπότε απλά το πληρώνεις.

Είναι η μοναδική που το κάνει, όλες οι υπόλοιπες, όπως και η forthnet, για την οποία γράφτηκε στο θέμα, μετά τον χρόνο φεύγεις χωρίς τέλη, αν δεν ανανεώσεις για να πάρεις προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ναι μόνο εκείνη το κάνει, απλά ανέφερα την περίπτωση της On Telecoms για την σιγουριά των γραφομένων των άλλων που έλεγε ο Luxx...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' όσους έχω διαβάσει το πληρώνουν το 20 ευρω, αν και οι περισσότεροι δεν το ξέρουν, μπαίνουν γράφουν ότι μου ζητάνε λεφτά για να το κόψω, μετά από τόσα χρόνια και το θέμα καταλήγει πως είναι στο συμβόλαιο, οπότε απλά το πληρώνεις.

Είναι η μοναδική που το κάνει, όλες οι υπόλοιπες, όπως και η forthnet, για την οποία γράφτηκε στο θέμα, μετά τον χρόνο φεύγεις χωρίς τέλη, αν δεν ανανεώσεις για να πάρεις προσφορά.

 

απλα αν δεν το πληρωσει καποιος βλεπω μετα απο χ καιρο να σου ερχεται  χαρτακι απο δικηγορο οτι χρωστας ταδε λεφτα κτλ κτλ.τα κλασσικα δηλαδη που ερχονται οταν καποιος δεν πληρωνει.και οτι θα πληρωσεις  τις νομιμες προσαυξησεις κτλ.οποτε εκει το δινεις και τελειωνεις.εκτος αν πραγματι παρεις τηλεφωνο οτι θα διακοψεις πριν ανανεωθει για να το γλυτωσεις.το οποιο απλα μου κανει βρωμικη κινηση.γιατι δηλαδη αμα παρω τηλεφωνο και διακοψω δεν θα πληρωσω το 20 ευρω ενω αν δεν παρω και μπει ο επομενος χρονος να το πληρωσω?αφου για τον οτε ειτε χρονος ειτε χρονος και ενας μηνας δεν αλλαζει κατι στο πως χρεωνει τον παροχο οποτε φαινεται σαν κινηση να βγαλουν λεφτα.και εφοσον δεν γινεται καποια ανανεωση στο συμβολαιο με την μορφη οτι σου δινουν καλυτερη τιμη ή οτι σου δινουν αλλο εξοπλισμο κτλ τοτε δεν στεκει.εκτος αν σου ελεγαν οτι οκ πρωτος χρονος 30 ευρω δευτερος 40 εκτος αν κανεις ανανεωση για ενα χρονο οποτε στο αφηνω 30.εκει ναι θα εστεκε.anyway

ναι μόνο εκείνη το κάνει, απλά ανέφερα την περίπτωση της On Telecoms για την σιγουριά των γραφομένων των άλλων που έλεγε ο Luxx...

παντως κακη κινηση.αν και καποιος ισως το καταλαβει οταν ειναι να φυγει εν τουτοις ειναι κακη κινηση.δυσφημιση κοινος

 

Κατανοητό, απλά έγραψα για τις περιπτώσει για τις οποίες έχω διαβάσει πως δεν ήταν ενήμερη οι συνδρομητές

γενικως συνηθως κανεις δεν διαβαζει το συμβολαιο και γενικοτερα απο τον παροχο για να ειναι καλυμμενος ολα ειναι γραμμενα οποτε μετα να μην μπορεις να πεις τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...