Προς το περιεχόμενο

Logitech G400 mouse 29.90


Fulgore1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είναι καλύτερο να κοιτάξει κάποιος κάτι με laser τεχνολογία?

σε αυτά τα λεφτά δε νομίζω ότι υπάρχει γενικά κάτι άλλο να κοιτάξει κανείς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το g400 το εχω ηδη 3 χρονια. με εχει σωσει γιατι εχω τενοντιτιδα, και ταιριαζει τελεια σε γυναικειο χερι, ή σε αυτους που δεν θελουν το ποντικι να ξεπερναει  την παλαμη τους. γενικα για μικρο χερι προς το παρων ΜΟΝΟ αυτο με εχει βολεψει. οσοι θελουν ποντικι, τρεξτε :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα g400 μου είχε χαλάσει στους 3 μήνες. Το επέστρεψα στο getitnow απ όπου το χα πάρει και μου παν πως δεν μπορεί να επιδιορθωθεί και επειδή δεν είχαν άλλο μου βάλαν πιστωτικό. Μ@λακια μου που δεν απευθύνθηκα απ ευθείας στη Logitech (αν και νομίζω πως θα πλήρωνα μεταφορικά) και όπως επίσης μ@λακία μου δεν είχα κρατήσει το s/n ώστε να τους ρωτήσω αν έφτασε ποτέ σ αυτούς γιατί απ όσο γνωρίζω αντικαθιστούν. Ευτυχώς φέραν νέο απόθεμα και τους ζήτησα να μου το στείλουν, απλά έμεινα 1μιση μήνα χωρίς αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή δεν είναι λογική, δε σημαίνει πως κάθε τι φθηνό έχει και πρόβλημα, ούτε και πως κάθε τι ακριβό είναι καλό

 

Και σιγά τη φοβερά χαμηλή τιμή, καλή είναι άλλα δε τη λες και χώμα

 

Το αν εμπιστεύσαι το συγκεκριμένο μαγαζί είναι άλλο θέμα, αλλά δε νομίζω ότι μπορεί να παίρνει μεταχειρισμένα ποντίκια και να τα πακεταρει ξανά

 

Ούτε η logitech θα έπαιζε το όνομα της έτσι

 

Απλά υπάρχουν και προσφορές, τι να κάνουμε;

 

Άλλωστε το μοντέλο αντικαταστάθηκε από το 400s τι πιο λογικό να πέσει η τιμή του;

Δεν ειπα κατι για την logitech, αλλα για το πλαισιο. Ειναι γνωστη η πρακτικη να πουλανε προϊοντα τα οποια τους εχουν επιστρεψει καταναλωτες πισω. Ακομα και 1 ημερα χρησης να εχουν, δε τα λες καινουρια.. Καπως ετσι βγαινουν οι προσφορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειπα κατι για την logitech, αλλα για το πλαισιο. Ειναι γνωστη η πρακτικη να πουλανε προϊοντα τα οποια τους εχουν επιστρεψει καταναλωτες πισω. Ακομα και 1 ημερα χρησης να εχουν, δε τα λες καινουρια.. Καπως ετσι βγαινουν οι προσφορες.

Ετσι δε μπορουν να βγουν προσφορες, γιατι ετσι τα τεμαχια θα ειναι ελαχιστα. Εκτος και αν πιστευεις οτι καθε μερα επιστρεφονται καμια 10αρια logitech g400, και καθησαν κανα μηνα, τα μαζεψαν ολα αυτα, και ειπαν τωρα να τα βγαλουν ολα μαζι προσφορα. Και δεν προτιμησαν ξερω γω να τα επιστρεψουν στη μαμα κατασκευαστρια για αντικατασταση, σκεφτηκαν να βαλουν μπελα στο κεφαλι τους και στην (οποια εχει απομεινει, λεμε τωρα) αξιοπιστια τους.

 

Δεν βλαπτει να σκεφτομαστε λιγακι παραπανω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπαμε απο την στιγμη που το αγοραζεις το ποντικι στην εγγυηση μιλας με Logitech,μην κολλατε στο Πλαισιο χωρις λογο.Σε αλλα πραγματα ναι το καταλαβαινω αλλα σε αυτο οχι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λες ρε παιδί μου, σοβαρά ε ?

Ε τότε δεν θα το πάρω.

Για διαβασε λιγο εδω να δεις τι επαθαν 65 ανθρωποι : http://www.skroutz.gr/m/11/plaisio?rating=1#shop_reviews

 

Και σιγουρα αλλοι 100αδες που δεν εγραψαν καποια κριτικη.. Πολλοι αγορασαν προΪοντα σε προσφορες.. Και απλα τους χαλασαν μετα απο λιγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαινεις ελληνικα??? <_< Με το που αγορασεις το ποντικι απο το Πλαισιο ή απο καπου αλλου αν σου παθει κατι ακομα και απο το κουτι εχεις 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ Logitech. Ακομα και χαλασμενο να σου δωσει το Πλαισιο μιλας με logitech τηλεφωνικα και σου στελνουν νεο ποντικι.Ποσες φορες πρεπει να το γραψουμε για να το καταλαβετε μερικοι.....Σε αυτο που γραφουμε γενικα για το Πλαισιο ειναι να αποφευγουν τα προιοντα Turbo X,στα αλλα πραγματα υπαρχει η εγγυηση αντιπροσωπειας μας ενδιαφερει μιας και στα turbo x εχεις εγγυηση μονο Πλαισιου..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και το προηγούμενο μοντέλο, G300 σε κοντινή τιμή.

http://www.skroutz.gr/s/365762/Logitech-Gaming-Mouse-G300.html

Κατά τη γνώμη μου είναι πιο όμορφο.

Εδώ τα χαρακτηριστικά του G400

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...