Προς το περιεχόμενο

Logitech G400 mouse 29.90


Fulgore1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε μπερδευω τιποτα. Και χαλαρωστε. Εξαλλου ημουν ο πρωτος που εκανα παραγγελια το "μεταχειρισμενο" ποντικι. :D

 

Αν ημουν απο το Πλαισιο θα σου εδινα μεταχειρισμενο, μονο και μονο για να μην στεναχωριεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εξήγησε τι εννοείς με το μεταχειρισμένο? με κάτι τέτοια τρομάζει ο κόσμος και χάνει τις προσφορές.

Μα ειναι δυνατον να γραφει καποιος για ενα προιον οτι ειναι μεταχειρισμενο ενω δεν ειναι?

 

Αν 10 ατομα π.χ. θελησουν να το παρουν με αυτα που γραφονται θα το αγορασουν οι μισοι και λιγοτεροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw το ποντίκι διαμάντι και στα 30 ευρώ μονόδρομος!

πολύ καλή και ποιοτική κατασκευή ενώ απο απόδοση και αισθητήρα κορυφή.

γενικά αμα ψαχτητε σε ξένα φορα(ocn κλπ) θα δείτε ότι οι περισσότεροι gamers και competitive μάλιστα το προτιμούν σε σχέση με πολύ ακριβότερα ποντίκια αρκεί φυσικά να κάθεται καλά στο χέρι του αγωραστή καθώς και να χρησιμοποιεί palm grip(άντε και claw,αν και υπάρχουν πρακτικότερες λύσεις για εκεί)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως το πηρα, αν και δεν ηθελα gaming mouse αυτο ειναι αρκετα συμαζεμενο (χωρις φωτιες δρακους κτλ). To ποντικι παντως μια χαρα καινουργιο ηταν και φαινεται πολυ ποιοτικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειμαι στο χωριο τωρα και ειπα τον αδερφο μου που ειναι σαλονικα να το παρει.Το πηρε σημερα.

Πανο που ψαχνομουν για mouse γτ αυτο που ειχα μου εκανε νερα τελευτεα.Κουτι μου εκατσε

Ευχαριστω πολυ TS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε εχθες. Μια χαρα ειναι. Βασικα ειναι ακριβως ιδιο με αυτο που εχω, το mx518. To g400 ειναι το επομενο μοντελο. Καλυτερο σε ποιοτητα απο τον προκατοχο του, μεγαλυτερο dpi, και το ιδιο βολικο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε εχθες. Μια χαρα ειναι. Βασικα ειναι ακριβως ιδιο με αυτο που εχω, το mx518. To g400 ειναι το επομενο μοντελο. Καλυτερο σε ποιοτητα απο τον προκατοχο του, μεγαλυτερο dpi, και το ιδιο βολικο!

Κάλα τόσες μέρες τους εκραζες και πηγες και παρηγγειλες το ποντίκι;

Διχασμένη προσωπικοτητα; :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...