Προς το περιεχόμενο

βραχυκυκλωμα στην γραμμη!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας παιδες

 

 

εδω και δυο μηνες ειχα συνεχης αποσυνδεσεις ν10-20 την ημερα περνω στην hol μου κατεβαζουν λιγο την ταχυτητα να δουμε αν θα γινει σταθερη τιποτα παλι τα ειδια περνω σημερα μου λεει η κοπελα βγαλε ολες της μπριζες να μετρησουμε την γραμμη την μετραει βραχυκλυκλωμα λεει θα σου αλλαξω ρυθμησεις την ρωταω ποσω θα παει η ταχυτητα 12mbps απο τα 22 που ειχα και την ρωτησα αν σταθροποιθει στα 12 τι γιναιτε δν πηρα απαντησει και της λεω δν καθομε με 12 mbps στην hol και μου λεει θα στειλουμε τεχνικο 

 

 

μπορειτε να μου δωσετε καμια συμβουλει πως να το χειρηστω το θεμα 

 

 

ευχαρηστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδες

 

 

εδω και δυο μηνες ειχα συνεχης αποσυνδεσεις ν10-20 την ημερα περνω στην hol μου κατεβαζουν λιγο την ταχυτητα να δουμε αν θα γινει σταθερη τιποτα παλι τα ειδια περνω σημερα μου λεει η κοπελα βγαλε ολες της μπριζες να μετρησουμε την γραμμη την μετραει βραχυκλυκλωμα λεει θα σου αλλαξω ρυθμησεις την ρωταω ποσω θα παει η ταχυτητα 12mbps απο τα 22 που ειχα και την ρωτησα αν σταθροποιθει στα 12 τι γιναιτε δν πηρα απαντησει και της λεω δν καθομε με 12 mbps στην hol και μου λεει θα στειλουμε τεχνικο 

 

 

μπορειτε να μου δωσετε καμια συμβουλει πως να το χειρηστω το θεμα 

 

 

ευχαρηστω

 

Προσπάθησε να τα γράψεις πιο κατανοητά γιατί είναι δύσκολο να τα καταλάβει κάποιος και να σε βοηθήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ λοιπον...

 

ειχα προβλημα με αποσυνδεσεις εκανε 10-20 φορες την ημερα πηρα τηλεφωνο την hol και μου κατεβασαν την ταχυτητα  και ξαναπηρα σημερα τηλεφωνο και εκαναν ενα διαγνωστηκο και μ ειπαν πως εχει βραχυκυκλωμα στην γραμμη και την κατεβαλαν για 2η φορα την ταχυτητα στα 12 mbps να δουμε αν θα ειναι σταθερη μετα απο το κατεβασμα της ταχυτητας δν υπηρχε βραχυκυκλωμα αλλα δεν μπωρο να κατσω και με 12 mbps αυτο το καταλαβαινεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...