Προς το περιεχόμενο

Stop :c00021a ,Verification of a known dll*Δεν μπορω να βαλω Windows.


ZardOz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας,

 

Τωρα μολις πηρα καινουργιο Pc, ολο το Hardware καινουργιο εκτος απο τον Δίσκο (HDD 150 GB νομιζω)

 

Τα έβαλα ολα, ανοιγει το Pc  παει να φορτώσει τα WIN 7 Που ειχα φορτωσει παλια, εβγαζε μια μπλε οθονη (νομιζω πρπει να ναι η ιδια με αυτη που εχω τωρα) μισο Δευτερόλεπτο και μετα επανεκκινηση.Ειπα, μπορει να χρειαζεται φορματ, ξερω γω, και οκ το εκανα.

 

Ομως, δεν ειχα Win 7 έτσι έβαλα Ubuntu. Οκ, δουλευουν σχετικα καλα, κατέβασα Windows 7 (το ιδιο ακριβος tor**nt με αυτο που ειχα βαλει λιγους μηνες πριν). Το κανω Burn και παω να βαλω τα Windows..

 

Ξεκιναω , boot απο CD φορτωνει στην αρχει ή άσπρη μπαρα που λέει "Loading Files" (νμζ δλδ) και μετα εβγαλε την σημαιουλα xD και αμεσως μετα απο καποια δευτερόλεπτα βγαζει το εξεις:

 

STOP: c000021a FATAL SYSTEM ERROR

The verifacation of a knowndll failed

System process terminated unexpectedly with the status of 0xc0000020 (ox8a3a36c8 0x00000000).

The system has shut down.

 

Εχετε να μου προτεινεται κάτι ??

Η μητρικη μου ειναι  ΑSUS. Τωρα σας γραφω απο ubuntu.

Καθε βοήθεια δεκτή :(

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιθανότερο ειναι να μην εχει γραφτεί καλα το cd , ετσι και αλλιώς έπρεπε να κανεις format αφου οταν αλλάζουμε επεξεργαστή η motherboard σπάνια τα windows λειτουργούν αφου αλλάξες hardware (συγκεκριμένα κομμάτια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...