Προς το περιεχόμενο

Pc Gaming Pc 800 έως 1000 euro


Talixx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μετα απο 1 μήνα έχω την χαρά να ανακοινώσω οτι επιτελούς το έστησα το pc (πατσινκος) :) θέλω να ευχαριστήσω και παλι όσοι συμμετείχαν και με βοήθησαν σε αυτο το θέμα που δημιουργούσα, και κυρίως τον adtakhs  B)  

0ia0.jpg

 

 

0uno.jpg

 

 
x98o.jpg
 
fjf0.jpg
Επεξ/σία από Talixx
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για τα ανεμιστηράκια της ψύκτρας υπάρχει αντάπτορας για να παίρνουν και τα 2 από τα πιν του cpu cooler της μητρικής. 

 

Κάτι τέτοιο θες

 

m64KQkkeQ4rFcjsyvu1gVzA.jpg

 

ετσι είναι σωστή η σύνδεση και παίζει νορμάλ και τα δυο ανεμιστήρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε,γνωμη μου ειναι να μην παρεις οθονη με 190 ευρω,ενω κυκλοφορουν ιδιες με 100.(βλεπε skroutz).δευτερον,αν θες οθονη και λογισμικο και πληκτρολογιο,απο τα 1000 που διαθετεις σου μενουν 670-680 με το κουτι.εγω θα βαζα τα windows πειρατικα,οπως ηδη τα εχω.θα περνα ενα keyboard της προκοπης και μια οθονη με 100ευρω.σωζεις 187 ευρω,που θα μπορουσες να τα διαθεσεις ανετα σε ενα αλλο κομματι hardware,οπως καρτα γραφικων για παραδειγμα.κανε ότι σε συμφερει οικονομικα

 

Αποστολή από το LT28h με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε,γνωμη μου ειναι να μην παρεις οθονη με 190 ευρω,ενω κυκλοφορουν ιδιες με 100.(βλεπε skroutz).δευτερον,αν θες οθονη και λογισμικο και πληκτρολογιο,απο τα 1000 που διαθετεις σου μενουν 670-680 με το κουτι.εγω θα βαζα τα windows πειρατικα,οπως ηδη τα εχω.θα περνα ενα keyboard της προκοπης και μια οθονη με 100ευρω.σωζεις 187 ευρω,που θα μπορουσες να τα διαθεσεις ανετα σε ενα αλλο κομματι hardware,οπως καρτα γραφικων για παραδειγμα.κανε ότι σε συμφερει οικονομικα

 

Αποστολή από το LT28h με τη χρήση Insomnia App

Το Pc το εχει αγορασει ηδη οπως βλεπεις και απο τις παραπανω εικονες ασε που εχω περιεργεια να μου πεις οθονες που ειναι στα ιδια χαρακτηριστικα και κοστιζουν 100ευρο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα games πως τα πάει?

δεν εχω παίξει καποιο δυνατο game ακομα, τωρα δοκίμασα το leauge of legends απλα μου έκανε ενα crash και κοιτάω τι πρεπει να κανω.. εκανα install καποια προγράμματα που θελει και θα δουμε.. 

 

Για τα ανεμιστηράκια της ψύκτρας υπάρχει αντάπτορας για να παίρνουν και τα 2 από τα πιν του cpu cooler της μητρικής. 

 

Κάτι τέτοιο θες

 

m64KQkkeQ4rFcjsyvu1gVzA.jpg

 

ετσι είναι σωστή η σύνδεση και παίζει νορμάλ και τα δυο ανεμιστήρια.

θα μπορούσε να ειχε το cpu cooler δεν το περειμενα οτι θελει ανταπτορα ας ελπίσω οτι θα βρω στο ρεθυμνο αλλιώς online, στην μητρική εχει cpu fan kai pwr fan εαν πρέπει να το βγάλω απο το pwr fan πες το μου αν ειναι να κανει καμιά ζημιά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...