Προς το περιεχόμενο

Ακουστικά για μουσική 50-60 ευρώ ?


RobinBlack

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν σε ενδιαφέρουν τα in ear monitors δες A151 της MEElectronics. Έχουν γύρω στα 50 ευρώ στο amazon.co.UK και είναι από το καλύτερο value for money που θα βρεις...

 

Αν τώρα θες over heads τότε ας σου απαντήσουν άλλοι. Νομίζω όμως ότι τα καλά σε αυτή την κατηγορία έχουν μεγάλη αντίσταση και θέλουν έστω φορητό ενισχυτή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.skroutz.gr/c/772/headphones.html?from=catspan&keyphrase=sennheiser+hd

 

 

Καλη μαρκα + οτι αν κατσει στραβη αλλαζει το καλωδιο ολο! Βεβαια αν εχεις ψυχωση με ηχο θες παραπανω χρηματα. Αλλα παιζει και ρολο τι τα θες. Για gaming δλδ ισως κατι αλλο ειναι καλυτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

δεν ξέρω, δεν τα έχω δοκιμάσει ποτέ αλλά αυτό το "by dre" με αποτρέπει να τα πάρω στα σοβαρά

 

Η εναλλακτική μου στα Sony είναι τα Pioneer HDJ-500

 

large_6448330-orig.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα μοντελο beats αξιζει για τον ηχο του και ειναι το πιο ακριβο. Ολα τα αλλα ειναι gtp.

 

klipsch και shure ειναι πάντως τα πιο καλά βαθμολογημένα σε tests, reviews, κτλ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ολα τα αλλα beats ηθελα να πω. Δεν αξιζει να δωσεις λεφτα για κατι που ειναι χειροτερο απο αυτα που ειπες και αλλες μαρκες.

 

 

Τα εχει και ο Technigger στα πιο overpriced tech

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος ο τύπος. Τα beats τα ανέφερα επειδή ήταν οι δύο πρώτες απαντήσεις και υπέθεσα πως κάποιοι τα είχαν σε υπόληψη.

 

κυρίως στο pc θα τα έχω για μουσική και ταινίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω, δεν τα έχω δοκιμάσει ποτέ αλλά αυτό το "by dre" με αποτρέπει να τα πάρω στα σοβαρά

 

Oριστε? :mellow:

 

Ο μονος λογος για να μην τα παρει καποιος ειναι επειδη ειναι υπερεκτιμημενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος ο τύπος. Τα beats τα ανέφερα επειδή ήταν οι δύο πρώτες απαντήσεις και υπέθεσα πως κάποιοι τα είχαν σε υπόληψη.

 

κυρίως στο pc θα τα έχω για μουσική και ταινίες.

Robin Black σε αυτό το budget αυτά τα δύο που σκέφτεσαι είναι εξαιρετικά ακουστικά!

Επίσης κοίτα και την πρόταση του Toufa. Το ξέρω ότι θα πεις ότι δεν είναι εμφανίσιμα αλλά και τα συγκεκριμένα ATH έχουν πολύ καλό ήχο. ( πιο ισορροπημένο από τα Sony και Pioneer )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...