Προς το περιεχόμενο

[υπηρεσιες / δωρεαν] free Mobile Internet cosmote για 15 ημερες.


peripteros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 121
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το κινητό δυστυχώς δεν είναι android. Ένα Nokia C2-01 είναι (ναι υπάρχουν ακόμα κινητά με πληκτρολόγιο), το οποίο σαν 3G MODEM κάνει τη δουλεία του μια χαρά! Οπότε πως βλέπω το υπόλοιπο (είτε μέσω SMS είτε από το PC)?

 

Ιντερνετ εχει; Αλλά και να μην εχει, μπες απο τον υπολογιστη στο mywhatsup.gr και βλεπεις το υπολοιπο απο εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν χρειαζεται κανενα προγραμμα internet ενεργοποιημενο να εχεις για να το ενεργοποιησεις την προσφορα

εγω εχω whats up απλως και το ενεργοποιησα B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω συνδεση αλλα χωρις mb και μου λεει να καλεσω 13838 για να γινει η δυνατη η ενεργοποιηση.εχει τυχει σε κανεναν αλλον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος, εβαλα και εγω την προσφορά και ισχύει μέχρι 14/8

 

Θα προτιμούσα να το βάλω το 2ο 15μερο του Αυγούστου, αλλά ποτέ δεν ξέρεις αν θα κρατήσουν ή θα τροποποιήσουν την προσφορά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αραγε λειτουργει αθροιστικά με τα MB που εχει ο καθε ενας στο προγραμμα του. Δηλαδη εαν εχω πακετο με 100MB, με την ενεργοποίηση του free Mobile Internet θα εχω 1500+100=1600 ?

το ρωταω αυτο μιας και ακομα εχω πολυ απο τα 1500 που εχει το προγραμμα μου, οποτε να παω να το ενεργοποιήσω μονο εαν κανω την χρηση του αλλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ενεργοποίησα σε συμβόλαιο cosmote. Σε what's up το δοκίμασε κανείς; βάλατε πακέτο με mb πρώτα;

στο συμβολαιο σου ειχες ηδη ιντερνετ; γιατι εγω δεν εχω εξαρχης mb και δεν μου το ενεργοποιει.λεει να παρω 13838

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

geioannou, on 30 Jul 2013 - 09:06 AM, said:

αραγε λειτουργει αθροιστικά με τα MB που εχει ο καθε ενας στο προγραμμα του. Δηλαδη εαν εχω πακετο με 100MB, με την ενεργοποίηση του free Mobile Internet θα εχω 1500+100=1600 ?

το ρωταω αυτο μιας και ακομα εχω πολυ απο τα 1500 που εχει το προγραμμα μου, οποτε να παω να το ενεργοποιήσω μονο εαν κανω την χρηση του αλλου.

απ οτι διαβασα αν στειλεις το μηνυμα για τα υπολοιπα σου, το μηνυμα που σου στελνει εχει δυο διαφορετικα υπολοιπα, ενα για τα "κανονικα" σου mb κι ενα για αυτα της προσφορας,

εντωμεταξυ ειπα κ σε ενα συναδελφο να το κανει, στελνει το μηνυμα στο 1256 κ του απανταει η υπηρεσια δεν βρεθηκε ή δεν ειναι διαθεσιμη, κατι τετοιο, περιεργο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...