Προς το περιεχόμενο

[υπηρεσιες / δωρεαν] free Mobile Internet cosmote για 15 ημερες.


peripteros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή δεν έχω καταλάβει, αν έχεις COSMOTE Internet On The Go με κάρτα (για σύνδεση με laptop/ipad, είτε μέσω USB stick wifi modem είτε μέσω της SIM card) ισχύει; Οι 30 μέρες που είχα τελειώνουν μεθαύριο. SMS μέσω της εφαρμογής του WiFi modem δεν μπόρεσα να στείλω στο 1256.

Ναι ισχυει κανονικα.

Στελνεις το μνμ μεσω της εφαρμογης του cosmote on the go και θα σου ερθει μνμ επιβεβαιωσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 121
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σας λειτουργει καλα εσας? Ειμαι σε διακοπες και ενω εχω καλο σημα σερνεται και κολαει πολυ .Με wind free to go μεχρι steeming ποδοσφαιρο ειδα κανονικα στο ιδιο dual sim κινητο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας λειτουργει καλα εσας? Ειμαι σε διακοπες και ενω εχω καλο σημα σερνεται και κολαει πολυ .Με wind free to go μεχρι steeming ποδοσφαιρο ειδα κανονικα στο ιδιο dual sim κινητο

 

Κατα πάσα πιθανοτητα το προβλημα οφειλεται στο οτι ολοι εχουν βαλει το free πακέτο και σερφαρουν δωρεαν,και στο τελος κανεις δεν θα μπορει να κανει την δουλεια του σωστα και ειδικα αν ειναι σε καποιο κοσμοπολιτικο μερος με πολυ κοσμο,οι κυψελη κινητης θα εχει μπουκώσει απο τους πολλους συνδρομητες,στο τελος θα το κλεινη και θα αναγκαζεται να ξυπνηση 7 ωρα το πρωι να σερφαρει μεχρι τις 9 το πρωι.Απο εκει και μετα θα ξυπνανε σιγα -σιγα ολοι και θα σερνεται το νετ .

Παρατηρημενο αυτο απο τον γραφών για να κανω την δουλεια μου σωστα ξυπναγα 7 ωρα το πρωι στις διακοπες για να σερφαρω καπως αξιοπρεπώς,μετα ειδικα μεσημερια απογευματα και βραδυ σερνοτανε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι, το κρατας κλειστο απο πριν στο ενεργοποιησουν μεχρι να βαλεις τη προσφορα για να μη σε χρεωσει 1 ευρω. Μετα τρεχει για 15 μερες η προσφορα, τι να χρεωσει?

:ph34r:

 

Ευχαριστω :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

giannisko, on 07 Aug 2013 - 7:11 PM, said:

Κατα πάσα πιθανοτητα το προβλημα οφειλεται στο οτι ολοι εχουν βαλει το free πακέτο και σερφαρουν δωρεαν,και στο τελος κανεις δεν θα μπορει να κανει την δουλεια του σωστα και ειδικα αν ειναι σε καποιο κοσμοπολιτικο μερος με πολυ κοσμο,οι κυψελη κινητης θα εχει μπουκώσει απο τους πολλους συνδρομητες,στο τελος θα το κλεινη και θα αναγκαζεται να ξυπνηση 7 ωρα το πρωι να σερφαρει μεχρι τις 9 το πρωι.Απο εκει και μετα θα ξυπνανε σιγα -σιγα ολοι και θα σερνεται το νετ .

Παρατηρημενο αυτο απο τον γραφών για να κανω την δουλεια μου σωστα ξυπναγα 7 ωρα το πρωι στις διακοπες για να σερφαρω καπως αξιοπρεπώς,μετα ειδικα μεσημερια απογευματα και βραδυ σερνοτανε.

σαμπως πριν δεν σερνοτανε απογευματα κ προς βραδυ ειδικα,

για αυτο χρειαζονται 2 καρτες, οπως του απο πανω σου με wind για να κανουμε δουλεια,

η κοσμοτε δεν ειναι αξιοπιστη δυστυχως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε στικακι απο οτι ειδα πρεπει να μην εχει καποιος ενεργη συνδεση. Παει στο SUMMER OFFER και το κανει απο εκει ACTIVATE :) 

Η ταχυτητα ειναι πολυ πιο αργη αλλα κανει δουλεια.

Επεξ/σία από newtech
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια για καποιον που δεν εχει smartphone και μπαινει μεσω της υπηρεσιας της sim αν με καταλαβενετε τι λεω το 1,5 gb ησχυει? η χρεωνει την καρτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια για καποιον που δεν εχει smartphone και μπαινει μεσω της υπηρεσιας της sim αν με καταλαβενετε τι λεω το 1,5 gb ησχυει? η χρεωνει την καρτα?

 

Τι θελεις να πεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Παιδια για καποιον που δεν εχει smartphone και μπαινει μεσω της υπηρεσιας της sim αν με καταλαβενετε τι λεω το 1,5 gb ησχυει? η χρεωνει την καρτα?

 

Τι θελεις να πεις?

Θελω να πω πως ολοι οι παροχοι εχουν ενα εικονιδιο στο κινητο μας με μια καρτα sim!! Που απο εκει μπορει ο καθενας να εχει επιλογες οπως ψυχαγωγια, ενημερωση κλπ.. το 1.5 gb ειναι και γι αυτο η χρεωνομαστε κανονικα?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Αυτο παιζει να μην το χρησιμοποιει κανεις ομως...</p>

 

Δεν εχουν ολοι smartphone ομως!!! Οποτε ξερει κανεις αν οι υπηρεσιες της sim ειναι μεσα στο1.5 gb?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν δεν κανω λαθος (αυτη την εντυπωση εχω απο τοτε που πρωτοβγηκαν τα κινητα για ολους τους θνητους, καπου το 98 ποτε ηταν που το πηρα) οτι αυτο αφορα πληροφοριες που ερχονται με sms, δεν εχει καμια σχεση με data internet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...