Προς το περιεχόμενο
Συνδεθείτε  
wolfgang146

Στρατός: Ημέρα παρουσίασης στο κέντρο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά. Ξέρει κανείς αν μπορεί κανείς να παρουσιαστεί στο κέντρο εκπαίδευσης μια μέρα νωρίτερα από αυτήν που έχει κληθεί;

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας και ρωτάμε ακυρα, να ρωτησω και εγω...; αν παρουσιαστει κάποιος μια μερα νωρίτερα απο την προβλεπόμενη θα απολυθει και μια μερα νωρίτερα;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Σορρυ αλλά δεν είδα thread για στρατό. Ένας φίλος μου παρουσιάζεται στο ίδιο κέντρο με μένα και έλεγα μήπως κάναμε παρέα στο ταξίδι...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

μιας και ρωτάμε ακυρα, να ρωτησω και εγω...; αν παρουσιαστει κάποιος μια μερα νωρίτερα απο την προβλεπόμενη θα απολυθει και μια μερα νωρίτερα;

Αυτο δεν παιζει με την καμια...

• Like 2

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Φυσικα! Μπορεις να πας οποτε θελεις! Μπορεις να πας ας πουμε 3 εβδομαδες τον ενα μηνα, 1 εβδομαδα τον επομενο, 2 εβδομαδες τον επομενο κτλ! Θα απολυθεις οταν εχεις συμπληρωσεις 9 μηνες στο συνολο! Η ψαριλα βρωμοκοπαει μεχρι εδω...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Φυσικα! Μπορεις να πας οποτε θελεις! Μπορεις να πας ας πουμε 3 εβδομαδες τον ενα μηνα, 1 εβδομαδα τον επομενο, 2 εβδομαδες τον επομενο κτλ! Θα απολυθεις οταν εχεις συμπληρωσεις 9 μηνες στο συνολο! Η ψαριλα βρωμοκοπαει μεχρι εδω...

εχει σαπισει η κονσερβα νεος...  ακου εκει ψαριλα...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
Συνδεθείτε  
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.