Προς το περιεχόμενο

Tomb Raider sequel


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φυσικά και υπάρχουν, απλά δε συνηθίζουν να πολεμάνε cults και Stormguards, να κρέμονται από ziplines και τα σχετικά. Φαντάζομαι πως τα βυζιά τους θα αποτελούσαν πρόβλημα. Το point μου τέλος πάντων είναι πως ήταν συνειδητή επιλογή του design team, οπότε αμφιβάλλω ότι θα αλλάξουν κάτι. Και για να λέμε την αλήθεια, ακόμα και στο νέο look δεν είναι μικρά τα βυζιά.

 

Συν ότι είχε και μια μέση δαχτυλίδι. Στο νέο της look είναι πιο αληθοφανής και ταιριάζει με το ''επάγγελμά'' της. Το άλλο look πιο πολύ για τσόντα ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και υπάρχουν, απλά δε συνηθίζουν να πολεμάνε cults και Stormguards, να κρέμονται από ziplines και τα σχετικά. Φαντάζομαι πως τα βυζιά τους θα αποτελούσαν πρόβλημα. Το point μου τέλος πάντων είναι πως ήταν συνειδητή επιλογή του design team, οπότε αμφιβάλλω ότι θα αλλάξουν κάτι. Και για να λέμε την αλήθεια, ακόμα και στο νέο look δεν είναι μικρά τα βυζιά.

 

 

μια χαρα τα εκανε ολα τα παραπανω η Λαρα στα προηγουμενα παιχνιδια, οταν ειχε τα μεγαλα μπαλονια της.

δεν βλεπω το λογο να μην επιτστρεψουν παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα το πας έτσι χλωμό σε βλέπω φιλε Δέσποτα, δεν θυμάμαι sequel να μείωσε ποτέ το action tbh. Τουλάχιστον αυτήν την φορα ας ρίξουν βάρος στα physics του κόσμου και όχι στο μαλλί που ναι μεν δεν ήταν κάκιστο αλλα ήταν τελείως αντιρεαλιστικό σε σχέση με όλους τους υπολοιπους (για τα fps ούτε καν).
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα τα εκανε ολα τα παραπανω η Λαρα στα προηγουμενα παιχνιδια, οταν ειχε τα μεγαλα μπαλονια της.

δεν βλεπω το λογο να μην επιτστρεψουν παλι.

Ναι μωρέ, απλά στις μέρες μας ο ρεαλισμός στα games (στο βαθμό που το επιτρέπει το συγκεκριμένο format και το εκάστοτε plot) τείνει να γίνει gimmick θαρρώ, αν όχι από τη σκοπιά των developers, από τη πλευρά ορισμένων gamers έστω. Προσωπικά μου αρέσει το νέο look κι από τη στιγμή που κάνανε reboot δε γίνεται να αλλάξουν αυθαίρετα τέτοια πράγματα (που ξαναλέω, δεν είναι μικρά).

 

Καλοδεχούμενο, αρκεί να έχει περισσότερους γρίφους αυτή τη φορά.

 

Οι "γρίφοι" στο TR του 2013 ήταν τα tombs, καθαρά optional και ούτε εγώ το κόβω να αλλάζει κάτι στο sequel. Δυστυχώς ή ευτυχώς αυτό φαίνεται να ικανοποιεί όσους περισσότερους γίνεται, αφού όποιος θέλει να επικεντρωθεί στο action κομμάτι το κάνει, όποιος θέλει λίγο παραπάνω adventuring έχει την "επιλογή".

 

Τουλάχιστον αυτήν την φορα ας ρίξουν βάρος στα physics του κόσμου και όχι στο μαλλί που ναι μεν δεν ήταν κάκιστο αλλα ήταν τελείως αντιρεαλιστικό σε σχέση με όλους τους υπολοιπους (για τα fps ούτε καν).

Υπάρχει κανένας που να του άρεσε αυτό το feature; Εγώ από περιέργεια το ενεργοποίησα να δω τι είναι, δε μου έκανε κάποια εντύπωση και το έβγαλα μετά από λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοδεχούμενο, αρκεί να έχει περισσότερους γρίφους αυτή τη φορά.

 

μακαρι.αν κ μ αρεσε η μαχη οι ανεμικοι γριφοι στα tombs ηταν ακομα κ ετσι το πιο διασκεδαστικο μερος του παιχνιδιου για μενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και όχι άλλο Pantene.

 

πραγματικα με τοση φασαρια που κανανε με το μαλλι απορησα που δεν βαλανε κανα pantene ως σπονσορα μπας κ βγει κ κανα ευρω παραπανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...