Προς το περιεχόμενο

The Sims 4


SOADNICK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρόβλημα με origin-sims4

 

Καλησπέρα σας,

 

Πριν κάνα δίμηνο αγόρασα τους sims 4 και τους εγκατέστησα μέσω του origin. Έπαιξα κάποιες φορές στην αρχή και κάποια στιγμή έκανα μια ενημέρωση που είχε για τις πισίνες. Από τότε όμως δε με αφήνει να μπω. Πατώντας στο παιχνίδι μου βγάζει διαθέσιμη ενημέρωση και δε με αφήνει να πατήσω το αναπαραγωγή και κατ΄επέκταση να παίξω. Αλλά κι όταν πατάω να κάνω την ενημέρωση δε γίνεται τίποτα. Είναι σαν να μην το πάτησα ποτέ. Δε ξέρω τι να κάνω. Αν κάποιος γνωρίζει ας μου πει γιατί βλέπω να κλαίω τα λεφτά μου...

 

Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν το κανω αυτο θα χασω τα παντα στους σιμς ή δε θα επηρεαστουν οσα εχω σωσει στο παιχνιδι;


To έκανα και πάλι τα ίδια δυστυχώς... Μου λέει "ενημέρωση παιχνιδιού διαθέσιμη" αλλά όσες φορές και να το πατήσω δε γίνεται τίποτα. Και χωρίς να γίνει αυτό δε με αφήνει να πατήσω το "αναπαραγωγή" και να παίξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα saved games πρεπει να σώζονται στα έγγραφα σου σε κάποιο φάκελο ΕΑGames (έτσι τουλάχιστον ήταν στα προηγούμενα the sims) οπότε δε χάνονται έτσι απλά. Αν υπάρχει εκεί φάκελος λοιπόν με αρχεία του sims μπορείς να τον κρατήσεις ένα backup σε άλλο σημείο ή με άλλο όνομα για σιγουριά ότι δε θα επηρεαστεί μόνος του κατα την απεγκατάσταση του παιχνιδιού ή του origin.

Όταν είπες το έκανες τι ακριβώς έκανες; Απεγκατέστησες το παιχνίδι και το ξανακατέβασες; Ή μόνο το origin απεγκατέστησες; Θα σου πρότεινα να απεγκαταστήσεις το παιχνίδι και να αφήσεις να ξανακατέβει από την αρχή αν δεν το έκανες ήδη. Ίσως πάνω σε καποιο update κάποιο αρχείο να μην κατέβηκε σωστά και να έχει σκαλώσει. Πριν το κάνεις επιβεβαίωσε αυτό που σου λέω στην αρχή για τα saved games του παιχνιδιού σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα παιδιά! Εδώ και μερικές ημέρες έχω αγοράσει το sims4 και αντιμετωπίζω σοβαρό πρόβλημα! Εκανα την εγκατάσταση κανονικα πέρασα τον κωδικό στο origin αλλά ακομη δεν εχω καταφερει να μπω να παιξω. Μου βγάζει σφάλμα και λεει δοκιμαστε αργότερα. Τι μπορώ να κάνω; Εχουν σπάσει τα νεύρα μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πλεον πιθανο ειναι να χρειαζεται να κανει ελεγχο τα αρχεια του παιχνιδιου απο το origin .

 

Μετα θα εισαι ενταξει λογικα .

 

Δοκιμασε το και πες μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εντελώς τυχαία με έβαλε στο παιχνίδι για πρώτη φορά μετά από 10 μέρες που το έχω πάρει. Ας ελπίσω ότι δεν θα υπάρχει πρόβλημα από εδώ και πέρα. Σας ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...
  • 1 χρόνο αργότερα...

Καλησπέρα. Αρχικά, να πώ πως χρειάζομαι βοήθεια απο κάποιον που να ξέρει πολύ καλα το game, αλλιώς είναι δύσκολο να με βοηθήσει κάποιος. Έχω ένα πρόβλημα με το sims 4. Μετακόμισα τον sim μου στην περιοχή san myshuno σε διαμέρισμα και πρέπει να πληρωθούν οι λογαριασμοί αλλά δεν βρίσκω πουθενά mailbox, ούτε έξω απο το σπίτι, ούτε στην περιοχή, ούτε στην είσοδο της πολυκατοικίας. Δοκίμασα το cheat για να την απενεργοποίηση των λογαριασμών αλλά δεν δουλεύει. Googlαρα λιπον το ζήτημα, και είδα πως πολλοί κατεβάζουν ένα mod που έχει μέσα το mailbox του city living, αλλά εμένα δεν υποστηρίζει το game μου mods. Επίσης, δοκίμασα στο build mode να βάλω mailbox απο τα ήδη υπάρχοντα, αλλά δεν τοποθετείται πουθενά, ούτε μέσα ούτε έξω απο το σπίτι.Ξέρει κανείς τι μπορώ να κάνω; Εαν υπάρχει κάποιο άλλο cheat ίσως; Έχουν πολλοί το ίδιο θέμα με εμένα. (Δεν μπορώ να γράψω στο Sims 4 Forum γιατί δεν είμαι υψηλόβαθμο μέλος).

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Roxanne12 είπε

Καλησπέρα. Αρχικά, να πώ πως χρειάζομαι βοήθεια απο κάποιον που να ξέρει πολύ καλα το game, αλλιώς είναι δύσκολο να με βοηθήσει κάποιος. Έχω ένα πρόβλημα με το sims 4. Μετακόμισα τον sim μου στην περιοχή san myshuno σε διαμέρισμα και πρέπει να πληρωθούν οι λογαριασμοί αλλά δεν βρίσκω πουθενά mailbox, ούτε έξω απο το σπίτι, ούτε στην περιοχή, ούτε στην είσοδο της πολυκατοικίας. Δοκίμασα το cheat για να την απενεργοποίηση των λογαριασμών αλλά δεν δουλεύει. Googlαρα λιπον το ζήτημα, και είδα πως πολλοί κατεβάζουν ένα mod που έχει μέσα το mailbox του city living, αλλά εμένα δεν υποστηρίζει το game μου mods. Επίσης, δοκίμασα στο build mode να βάλω mailbox απο τα ήδη υπάρχοντα, αλλά δεν τοποθετείται πουθενά, ούτε μέσα ούτε έξω απο το σπίτι.Ξέρει κανείς τι μπορώ να κάνω; Εαν υπάρχει κάποιο άλλο cheat ίσως; Έχουν πολλοί το ίδιο θέμα με εμένα. (Δεν μπορώ να γράψω στο Sims 4 Forum γιατί δεν είμαι υψηλόβαθμο μέλος).

Ευχαριστώ!

Mηπως σου κολλησε απο τα cheats?Γιατι δεν νομιζω να ειναι φυσιολογικο πχ να βαζεις cheats .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Mηπως σου κολλησε απο τα cheats?Γιατι δεν νομιζω να ειναι φυσιολογικο πχ να βαζεις cheats .

σιγουρα οχι, γιατι το παιχνιδι μονο του υποστηριζει ολα τα cheats ουτως η αλλως, απλα το συγκεκριμενο δεν μου το ''πιανει''.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

The sims 4 free download Custom Content and Mods

Καλησπέρα.

Κατεβάζω δωρεάν ρούχα, έπιπλα κλπ για το The Sims 4 και δεν ξέρω πώς τα προσθέσω στο παιχνίδι. Γνωρίζει κάποιος;

 

Στις 3/11/2017 στις 7:27 ΜΜ, DwraKouki είπε

Γνωριζετε κάποιο site για να κατεβαζεις free πράματα για το sims 4 ; (πχ χτενισματα, επιπλα, makeup κλπ)
:-)  :rolleyes:

https://thesimscatalog.com/sims4/

Επεξ/σία από DwrakourKom1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...