Προς το περιεχόμενο

[Laptop] Fujitsu UH572(i5 - 3317u, 4gb, 500gb Hybrid Drive) 419€ @ kotsovolos, electroworld [εξαντληθηκε]


sportime

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Aπο electroworld να ισχυει το ιδιο αραγε;

 

Προφανώς κ εκεί κινδυνεύεις να μπεις σε περιπέτεια γιατί θα στο φέρει κουριερ σπίτι κ δεν θα σε αφήσει να τον ελέγξεις.

Καντε το συμφωνία πριν να αναγράφεται ότι "Δικαιούσαι να ελέγξεις την σφραγίδα πριν το πληρώσεις." Το αυτονόητο δηλαδή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν είχα αγοράσει laptop απο αυτούς, ήρθε με την courier χωρίς να έχει έξτρα συσκευασία, μόνο την δική του, οπότε μάλλον και τώρα το ίδιο θα γίνει, και λογικά θα μπορείς να το κοιτάξεις πριν το παραλάβεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι ισχυει για αλλους κωτσοβολους αλλα στον κοντινο μου ειχαν μεινει 2, ενα εκθεσιακο και ενα αλλο σφραγισμενο. Η τιμη ειναι για καινουριο-σφραγισμενο. Το ρωτησα και γω στον υπαλληλο και μου το επιβεβαίωσε . Επειδη ειναι τελευταια κομματια κανανε την προσφορα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλησα τηλεφωνικα με electroworld σημερα (εκανα παραγγελια online χτες) και ο υπαλληλος ειπε οτι ολες οι προσφορες αφορουν σφραγισμενα προιοντα εκτος και αν αναφερεται ρητα κατι διαφορετικο.  Φυσικα αν αποσταλλει θα ελεχθει εξονυχιστικα κατα την παραδοση ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα στην παρέα! Μόλις παρελαβα σφραγισμένο από τον κωτσοβολο κηφησιας megastore και έβαλα δώσεις! Ευχαριστω για την προσφορα

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη κατασκευή! Η οθόνη αρκετά καλη, όχι να παθεις και πλάκα, ακόμη δεν το έχω επεξεργαστεί πολυ τωρα πέρασε τo λειτουργικό! Παντός ειναι made in germany

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει καποια ταινια γνησιοτητας για να σιγουρευτουμε οτι ειναι σφραγισμενο το πακετο ή ανοιγεί έτσι απλά το κουτι?Το ρωταω γιατι υπαρχει το ενδεχομενο να βαλουν ενα εκθεσιακο σε κουτι και να το πουλανε για σφραγισμενο.Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι έχει για κάρτα sim! Η οθόνη έχει το καλο δεν γιαλιζει πολυ! Καλη τιμή πιστεύω! Το θέμα δεν έχει vga και δεν μπορω να βρω ανταπτορα

Εχει ταινία ασφαλείας στα πλάγια και πρέπει να κοπεί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι ισχυει για αλλους κωτσοβολους αλλα στον κοντινο μου ειχαν μεινει 2, ενα εκθεσιακο και ενα αλλο σφραγισμενο. Η τιμη ειναι για καινουριο-σφραγισμενο. Το ρωτησα και γω στον υπαλληλο και μου το επιβεβαίωσε . Επειδη ειναι τελευταια κομματια κανανε την προσφορα. 

Μιλησα τηλεφωνικα με electroworld σημερα (εκανα παραγγελια online χτες) και ο υπαλληλος ειπε οτι ολες οι προσφορες αφορουν σφραγισμενα προιοντα εκτος και αν αναφερεται ρητα κατι διαφορετικο.  Φυσικα αν αποσταλλει θα ελεχθει εξονυχιστικα κατα την παραδοση ...

Aπό αλλο θεμα (ταμπλετ) για το ιδιο καταστημα....:

επειδή πέρασα χτες και το ειδα στον κωτσο η προσφορά αφορούσε εκθεσιακά κομματια όποτε μαλλον το ρίσκο ειναι μεγαλύτερο της προσφοράς.

το ταμπλετακι τα έχει όλα εκτός από έξοδο hdmi......ο υπάλληλος πάντως από το κωτσο στο ικεα μου είπε οτι έχει 2 άλλα ειναι και τα 2 εκθεσιακά......δεν ξέρω εάν σε άλλο κατάστημα έχει του κουτιού...........

 

Οποτε δε νομιζω οτι θα ειναι εκπληξη αν καποιος παραλαβει πχ το εκθεσιακο που ενημερωθηκε ο posymeon (ο οποιος μαλλον σωστα επιφυλαχθηκε τουλαχιστον για τα άλλα καταστηματα) οτι υπαρχει διαθεσιμο.

Επισης, το οτι καποιος υπαλληλος υποσχεθηκε κατι δυστυχως δεν αποτελει απο μονο του εγγυηση εγκυροτητας της υποσχεσης του, παροτι φυσικα θα επρεπε! (οπως ειδες George, στο αλλο θεμα δεν αναφεροταν -ουτε 'ρητά' ουτε πλαγιως- τιποτα περι εκθεσιακων... και ομως!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπό αλλο θεμα (ταμπλετ) για το ιδιο καταστημα....:

 

Οποτε δε νομιζω οτι θα ειναι εκπληξη αν καποιος παραλαβει πχ το εκθεσιακο που ενημερωθηκε ο posymeon (ο οποιος μαλλον σωστα επιφυλαχθηκε τουλαχιστον για τα άλλα καταστηματα) οτι υπαρχει διαθεσιμο.

Επισης, το οτι καποιος υπαλληλος υποσχεθηκε κατι δυστυχως δεν αποτελει απο μονο του εγγυηση εγκυροτητας της υποσχεσης του, παροτι φυσικα θα επρεπε! (οπως ειδες George, στο αλλο θεμα δεν αναφεροταν -ουτε 'ρητά' ουτε πλαγιως- τιποτα περι εκθεσιακων... και ομως!)

Φυσικά και δεν λαμβάνω την προφορικη επικοινωνια με εναν υπαλληλο που μιλουσε γενικα ως δεσμευση, οποτε σε περιπτωση που η ταινια ασφαλειας που αναφερθηκε παραπανω ειναι κομμενη κατα την παραλαβη (μαρτυρας ο courier) επιστρεφεται αμεσα !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...