Προς το περιεχόμενο

[Laptop] Fujitsu UH572(i5 - 3317u, 4gb, 500gb Hybrid Drive) 419€ @ kotsovolos, electroworld [εξαντληθηκε]


sportime

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά εγώ ξενέρωσα άσχημα, τους τα έψαλλα και στο τηλεφωνικό κέντρο του Κώτσου, και στης Electroworld (δυο διαφορετικοί υπάλληλοι).

 

Μάλιστα στου Κοτσόβολου το κέντρο, επειδή είμαι διακοπές στην Κρήτη, ρώτησα μήπως υπάρχει διαθέσιμο στο υποκατάστημα Ηρακλείου, και ο υπάλληλος μου είπε χαρακτηριστικά "Μα, το κατάστημα Ηρακλείου πρέπει να έχει κλείσει..."

 

Ενδεικτικά, ήμουν στο κατάστημα Ηρακλείου προχθες το πρωί.

 

Τι ψάχνετε τώρα. Το βρήκα από ένα παιδί εδώ, σε αγγελία σφραγισμένο απο δώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω αν κάποιος γνωρίζει! Βάζω μια κάρτα cosmote 4g Internet on the go! Αλλά δεν βλέπω να κάνει τίποτα! Μήπως έχει απλα την θέση αλλά δεν έχει τον ανταπτορα; Παντός μέσα βλέπω τα δόντια και που πατάει η καρτα

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το οτι ενω το εχω και φορτιζει εδω και ωρα γραφει 95% plugged in,not charging ειναι φυσιολογικο?Καπου διαβασα οτι οι καινουριες μπαταριες αποφευγουν να φορτιστουν μεχρι 100% για λογους ασφαλειας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω θα το κοιτάξω! Αλλά στα διαχείρηση συσκευών δεν το βλέπω το μοντεμ που έχει! Μόνο του wifi και Bluetooth! Καλα όχι ότι με καίει ! Απλα να το δοκιμάσω ηθελα

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το οτι ενω το εχω και φορτιζει εδω και ωρα γραφει 95% plugged in,not charging ειναι φυσιολογικο?Καπου διαβασα οτι οι καινουριες μπαταριες αποφευγουν να φορτιστουν μεχρι 100% για λογους ασφαλειας.

Όλα τα καινούρια fujitsu το κάνουν..  ίσως μετά από 1-2 κύκλους να αλλάξει όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα καινούρια fujitsu το κάνουν..  ίσως μετά από 1-2 κύκλους να αλλάξει όμως.

Ειχες δικιο MoviemakerGr, πλεον φορτιζει μεχρι 100%.Αν και εχει αναφερθει αρκετες φορες νομιζω ποιος ειναι καλυτερος δυνατος τροπος για την διαχειριση της μπαταριας? (πρωτη φορτιση κτλ).Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχες δικιο MoviemakerGr, πλεον φορτιζει μεχρι 100%.Αν και εχει αναφερθει αρκετες φορες νομιζω ποιος ειναι καλυτερος δυνατος τροπος για την διαχειριση της μπαταριας? (πρωτη φορτιση κτλ).Ευχαριστω

Κοίτα ενσωματωμένη δεν είναι και σ'αυτο ? αρα δεν εχεις 1000δες επιλογές,οταν εισαι σπίτι μπριζα οταν είσαι εξω μπαταρία,απλα αν φτάσει στο 70% οσο εισαι έξω μην το βαζεις για να καλύψεις αυτο το 30% εμένα πρώτη φόρτιση κάνει ακόμα  :P  (10+μέρες μετά) αφού από αύριο θα πάρουμε τους δρόμους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση κι από μένα.

 

Μπορείτε να μπείτε σε BIOS;

 

Μου ζητάει Password εμένα. Έχω φάει τον κόσμο μήπως υπάρχει ένα default, αλλά δεν βρίσκω κάτι.

 

Help?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

F12 ?

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

F2 και ήταν false alarm. Είχε βάλει Password και δεν το θυμόταν το παιδί που μου το πούλησε. xD

 

Τώρα κάτι άλλο.

 

Θέλω να του βάλω τον SSD μου και συνειδητοποίησα ότι έχει 32gb σε mSATA.

 

Άραγε μπορώ να αφαιρέσω τον mSATA και να αφήσω τον SSD μου μόνο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...