Προς το περιεχόμενο

εχω θεμα με το μηχανημα 2 εβδομαδες.....


glxakias1990

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλισπερα , για να το παρω απο την αρχη κολουσε ο υπολογιστις παντου δεν εβρισκαν τπτ στο πλαισιο  το εκανα φορματ  το πηγα εκει το εκαναν και αυτοι ειπα μπασ και κανω κατι λα8ος τα ιδια... μου λεει καρτα γραφικων να αλαξουμε απο εκει ειναι.......  αλαζω βαζω την ιδια  MSI GTX 560 TWIN FORGE παω σπιτι το στισ 5-6 χθες ξεκινισα να κατεβαζω τα παντα updates ολα καλα , κατεβαζω Counter Srike GO και μολισ εγινε μπικα να πεξω να δω ......ΠΟΝΟΣ....  κολουσε σε φαση 4-5 δευτερα παγωμα οθωνης και μετα αλαζω τοπιο ξανα τα ιδια και μετα μονο με ALT+F4, και σβινει η οθωνη για 2 δευτερολεπτα καθε τοσο και λεει "ΤΟ προγραμμα οδηγησης οθωνης δεν ανταποκρινετε" , μεχρι της 4:30 το χαραμα κατεβαζω αλλα Driver διαγνωστικα οτι εβρισκα... Τελος με πηρε ο υπνος...  Πρωι πρωι πλαισο  δινω κοιτανε σε 3 ωρεσ τηλ  μολις ζορισαμε την καρτα γραφικων γονατισε μου λεει...... τι να πω μολις μπηκε και βγηκε εκτος???  Αν ξερει καποιος κατι να με πει ...... Περιμενο τωρα αυριο τιν MSI GTX 760 2GB OC, εχω τροφοδοτικο το Corsair GS600 κανει για τιν καρτα μου η θελει αλλο πιο πολλα Watt?? μητρικη G1 Sniper i7 8G RAM 1TB σκληρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνα διαγνωστικό για τον δίσκο έτρεξες? Επίσης αν ο δίσκος είναι green , δεν προτείνετε για βασικός. Όχι ότι δεν κάνει , αλλά με τέτοιο σύστημα είναι κρίμα να τρέχει σε green

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουμε χαζεπσει με τα τα φεισ μπουκ τι να κανω μην βαρας .... εχω 1TB  Western Digital VelociRaptor και εναν SSD 128G Samsung 840 Pro μια Collermaster Hyper στην μητρικη και 3-4 ανεμηστιρακια.......για παραδειγμα οταν εκανε καμια φορα rr οταν ξανα ανοιγε ηταν οτι νανε τα χωματα θολα και οτι νανε αναλυση....  Δηλαδη τωρα εφαγα   lag μεχρι να το γραψω αυτο.......!!!! :eek: :eek:    Αλλα για να λεμε και το δικο ετσι καταντησαμε....... :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχας Prospector8 απλα θεος ελιωσα!

Οσο για το θεμα μηπως υπαρχει καποιος ιος κατι που βαζει την καρτα σε full load?

Η μπορει να κανεις καποιο λαθος με drivers και τα σχετικα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...