Προς το περιεχόμενο

Προγράμματα επεξεργασίας εικόνων (τοπίων)


chrispanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας ! Πρόκειται να πάρω μέρος σε διαγωνισμό φωτογραφίας τοπίων και το Photomontage επιτρέπεται ... θα ήθελα λοιπόν να μου προτείνετε κάποιο συγκεκριμένο πρόγραμμα εάν είναι εύκολο να είναι free για να μπορώ να επεξεργαστώ τοπία ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξήγησε τι ακριβώς θέλεις, χρωματικές διορθώσεις ή γενικά φωτογραφικό μοντάζ (κολάζ).

Το καλύτερο είναι το photoshop και η έκδοση elements είναι λίγο πιο user friendly από την κανονική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το pixlr.com μπορεί να επεξεργαστεί photo απλώς δεν έχει τεράστια ποικιλία εργαλείων. Το photoshop είναι το πιο γνωστό για τέτοιες δουλειές. Καλό και λιτό είναι και το photo editor της samsung. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξέρω ότι το photoshop είναι το καλύτερο αλλά δεν το βρήσκει κανείς εύκολα δωρεάν  :unsure: όσων αφορά το pixlr το ξέρω είναι καλό πρόγραμμα αυτό χρησιμοποιούσα τόσο καιρό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξέρω ότι το photoshop είναι το καλύτερο αλλά δεν το βρήσκει κανείς εύκολα δωρεάν  :unsure:

Εντάξει, δεν χρειάζεται να είναι και η τελευταία έκδοση (CS6)!

H CS (η 8η έκδοση) είναι υπέρ αρκετή. Εγώ πάντως δεν αλλάζω την 7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που ειπε και ο micos000 adobe photoshop cs6, επισης καλο ειναι να μπεις και στο youtube να δεις μερικα παραδειγματα απο Terry White (Worldwide Creative Suite Design Evangelist for Adobe Systems) μερικα tutorial, πιο ευκολα θα μαθεις .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...