Προς το περιεχόμενο

24" gaming


eclipse13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την έχω δει αλλα η 23" μου φαίνεται μικρή σε σχέση με τα 1920χ1200 ips που έχω υπόψιν. <br><br>

Sent from my iPhone using Insomnia

ειναι κορυφαια και νομιζω οτι σε ips πρεπει να ειναι η πρωτη σου επιλογη.μια ιντσα διαφορα και αναλυση 1920χ1080 που εχει δε ειναι λογος για αποριψη.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-shop.gr/product?id=PER.169037

εγώ θα πρότεινα κάτι τέτοιο τι λέτε οι γνώστες; αλλά για τα λεφτά που δίνεις δεν γινεται να μην πάρεις ΕΙΖΟ (προσωπική άποψη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον με βλέπω για 27" και κατα 90% το u2713hm γιατι λέω να συνδέσω και το ps3 πάνω. Θα δείξει.....γίνομαι γραφικός το ξέρω αλλα προσωπικά είναι η πιο δύσκολη απόφαση.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον με βλέπω για 27" και κατα 90% το u2713hm γιατι λέω να συνδέσω και το ps3 πάνω. Θα δείξει.....γίνομαι γραφικός το ξέρω αλλα προσωπικά είναι η πιο δύσκολη απόφαση.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

το ps3 αστο για τηλεοραση απο 32 και πανω. μη παρεις οθονη 27αρα ειναι πολυ μεγαλη δε βολευει καθολου οταν ψαχνεις ποιοτητα ξεκινας απο eizo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω φαει σκαλωμα οτι οι 23" θα ειναι λίγες.

Ποσο χωρο εχεις και σε τι αποσταση σε βολευει να παιζεις;

 

Πχ σε εμενα παρατηρω οτι σε 32αρα ειναι πιο ανετο το gaming και πιο ξεκουραστο (στο 1.20 αποσταση περιπου) ενω στην 24αρα και στους 80 ποντους, κουραζομαι-ζαλιζομαι αλλα παιζω καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε 32" επαιζα και εγώ, γιαυτο και φοβάμαι τις 23". Και για τις 24" 1920χ1200 φαντάσου το σκέφτομαι....Επειδή κατα βάση ομως όλα ειναι μια συνήθεια δεν αποκλείω τιποτα και επεξεργαζομαι όλες τις επιλογές. Το βασικό μου κολλημα όμως πλέον για να λέμε την αλήθεια είναι το TN 120\144 Hz vs IPS....Μακαρι να μπορουσα να δοκιμάσω και τα δύο και να κάνω μια "ασφαλή" αγορά με αυτό που πραγματικά θα με ικανοποιήσει. Στα ΤΝ πχ έχω ξεχωρίσει το BENQ XL2420TE και απο τα IPS το U2713HM και ίσως με υποχωρηση στο μέγεθος του foris λόγο gaming χαρακτήρα. Όσο διαβαζω σε πολλά θέματα υπάρχουν υπέρμαχοι και απο τα δύο στρατόπεδα που τελικά εμένα προσωπικά πολλές φορές με μπερδεύουν περισσότερο ειδικά όταν διαβασεις και την αποψη καποιου "αντικειμενικού" που θα πει "σιγά την διαφορά στα χρώματα" ή "σιγα την διαφορα απο τα 60 στα 120 Ηz". Τι να πιστέψεις.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...