Προς το περιεχόμενο

24" gaming


eclipse13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

27αρα και 1080... ΝΟΤ GOOD....

 

Ασε που το bleed που έχει το παλικαρι ειναι ελάχιστο.... 

 

Αν αυτο σου φαινεται λιγο δεν απορω που σε πολλους χρηστες δεν κανει εντυπωση και οι εταιριες συνεχιζουν και βγαζουν μονιτορ με αυτο το αθλιο φαινομενο...

 

Eclipse13 κατω αριστερα ειναι tint για αυτο και ειναι κιτρινο, πανω αριστερα εχει λιγο bleed μπορει να ειναι και glow αν φευγει οταν μετακινεισαι λιγο. Καλα εκανες και ζητησες αλλαγη και μακαρι το επομενο να μην τα εχει αυτα. Απο αυτα που εχω δει και διαβασει κυριως στο hardforum οταν ψαχνομουν για μονιτορ αν το επομενο τα εχει σε μικροτερο βαθμο κρατα την γιατι ειναι σχεδον αδυνατο να μην τα συναντησεις καθολου σε αυτη τη σειρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δηλαδη ολα τα μονιτορ που βγαζουν εχουν ολα αυτο τι φαινομενο?

Δεν υπαρχει καποιο που να μην το εχει?

Ναι υπαρχει. Μονο τα VA μονιτορ δεν εχουν. Αφου λοιπον ειστε μαζοχες και θελετε IPS μη παραπονιεστε. Και για το δευτερο Dell ετοιμασου για ενα ωραιότατο περιποιημένο Bleed.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυριο παιδια θα παρω στην lg παλι τηλ για να κανονησω να με φερουν το καινουριο monitor(δεν ειχαν stock και θα φερνανε μια μενα μονο τελη του μηνα).το ειχα παρει την προηγουμενη τεταρτη αλλα ειχα ενα καμμενο pixel κατω αριστερα το οποιο δεν φενεται καν,τπτ.το μονο που φοβαμαι ειναι μην τυχων η καινουρια που φερουν εχει περισσοτερο bleeding απο αυτο που εχω τωρα.τι λετε να κανω?να κρατησω αυτη που εχω η να το ρισκαρω?το bleeding που εχω τωρα ειναι ετσι.η φωτο ειναι σε πληρες σκοταδι με 100% την φωτεινοτητα.απο κοντα ειναι καλυτερα απο οτι στην φωτογραφια,δεν φενεται τοσο.

post-226136-0-26472100-1377718199_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι υπαρχει. Μονο τα VA μονιτορ δεν εχουν. Αφου λοιπον ειστε μαζοχες και θελετε IPS μη παραπονιεστε. Και για το δευτερο Dell ετοιμασου για ενα ωραιότατο περιποιημένο Bleed.  

Για ποιο dell να ετοιμαστω και τι ειστε μαζοχες μου λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Χθες μου φέραν την οθόνη αντικαταστασης, REV A00 JUNE 2013. Μέχρι τώρα δεν έχω παρατηρησει κατι οποτε όλα καλά! Η dell επιβεβαιωσε το καλό της after sales support!!! Η οθόνη είναι μαγική!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...