Προς το περιεχόμενο

προβλημα με τον εξωτερικο


maverik13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα εχω ενα θεμα με τον εξωτερικοσ μου δισκο ειναι ενασ seagate 1.5 τερα.και ειδα με το hard disc sentinel οτι η υγεια του δισκου μου ειναι 11% ειπα να τον αδειασω και να τον κανω το surface κατι που διαγραφει τα παντα απο μεσα το ξεκηνισα λοιπον αλλα ειδα οτι θα αργησει και τον σταματησα για να τον βαλω σε καποιο αλλο σημειο στο σπιτι μου για να μην εμποδιζει μαζι με το λαπτοπ ,παταω στοπ μου τρωει και μια τουμπα στο πατωμα και μετα απο αυτο δεν μπορει με τιποτα αν μου τον αναγνωρισει στο λαπτοπ και στο μεγαλο pc. μπενω στην διαχειρισηκαι μετα διαχειρησι δισκων και βλεπω εναν ο οποιοσ ειναι 3 γιγα οχι πανω μαζι με τον κεντρικο δισκο του λαπτοπ και με ενα ερωτιματικο διπλα

 

σκεφτομαι οτι ισως να ειναι λογο τον drivers δεν εχουν περαστει σωστα εψαψα λιγο στο σαιτ της seagate και βρηκα ενα προγραμα μαλλον ειναι για ολους τους εξωτερικους δισκους που το ανοιγεις και ψαχνει να δει αν υπαρχουν δισκοι συνδεμενοι και δεν μου βρισκει τπτ . στο συσκευες και εκτυπωτες τον βγαζει με ονομα desktop

 

συν οτι κανει θορυβο μονο οταν τον συνδεω μετα τπτ αχνα δεν βγαζει ... μηπως εχει κανενα εσωτερικο κουμπη On off αν και δεν νομιζω . αν δεν βρω ακρι να σκασω το κουτι και να τον συνδεσω στον μεγαλο υπολογιστη?

 

οποιοσ ξερει μια βοηθεια ρε παιδιαααααααααααααααααααααααα!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...