Προς το περιεχόμενο

Laptop 350-400


giannis1995

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα ένας φίλος ενδιαφέρεται για αγορά laptop με budget 350-400 ευρώ ,για καθημερινή χρήση (office,internet) και ελαφρύ gaming (pro,nba). Με μια ματιά στο skroutz καταλήξαμε σε αυτά HP Pavilion 15-b151 και Dell Inspiron 15 3521 . Περιμένω τα φώτα σας πάνω στο θέμα ( δεν το κατέχουμε ιδιαίτερα το αντικείμενο).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://www.plaisio.gr/laptop-tablet/laptop-notebook/laptop/Turbo-X-Steel-HC-II-100-432.htm

αν δεν σε πειράζει το ότι είναι turbox, βγαίνει λιγο από τον προϋπολογισμό σου, αλλά θα είναι ο,τι πρέπει για την χρήση που ζητάς.

Απ΄ ο,τι βλέπω, το Hp δεν διαθέτει cd-rom. Δεν ξέρω κατά πόσο θα του είναι απαραίτητο, βέβαια.

Εάν δεν μπορείς να ξεφύγεις καθόλου, πας για hp.

Επεξ/σία από thessaloniki_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως προτείνεις και εσύ το sleekbook είτε πας σε κάτι τέτοιο με μία αύξηση του budget της τάξεως των 60 ευρώ.

στα χρήματα αυτά δεν υπάρχει κάτι άλλο με αυτόνομη γραφικών που να αξίζει τα χρήματα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

λοιπόν το laptop σήμερα το πήρα στα χέρια μου το αγόρασε ο φίλος πριν μια εβδομάδα οι πρώτες εντυπώσεις είναι πολύ καλές η οθόνη είναι πολύ καλή (είμαι συνηθισμένος σε dell U2311h ) και μπορώ να πω ότι είμαστε πολύ ευχαριστημένοι σ αυτό τον τομέα , όσο αναφορά στις επιδόσεις του για καθημερινές εφαρμογές και office δεν είχε κανένα θέμα , παιχνίδια δεν δοκιμάσαμε αλλά απο review βλέπω ούτε εκέι θα χει πρόβλημα ( παιχνίδια μικρών απαιτήσεων εννοώ φυσικά ,etc pro) ....Σε γενικές γραμμές είναι τίμιο και όμορφο  για τα λευτά του(τα windows 8 είναι λίγο περίεργα ....η απουσία του start button είναι απλά σπαστική συνηθίζεται βέβαια με τον καιρό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καθημερινές εργασίες πετάει το μηχάνημα , δεν νομίζω κιόλας να παρουσιάσει ποτέ θέμα με serfarisma και office ...ο 4πύρηνος apu θα τα βγάλει τα λευτά του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...