Προς το περιεχόμενο

συντηρηση σε windows 8


panira

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα,

τι ειναι η συντήρηση που γίνεται  στα windows 8 ?

ποση ωρα διαρκει ?

για να ολοκρηρωθει πρεπει να μην εκτελω κανενα προγραμμα/παιχνιδι για να τελειωσει ή μπορω να κανω την δουλεια μου ταυτοχρονα?

 

 

ευχαριστω εκ των προτερων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συντηρηση σου λεει αρχικα ποια προγραμματα δεν χρησημοποιουνται και ΑΝ θες να τα καθαρισεις... Σου καθαριζει την cache σφαλματων κ γενικα ελεγχει τον υπολογιστη για σφαλματα κλπ... δεν παιρνει πολυ ωρα, ουτε πεντε λεπτα... Εγω εκανα χθες συντηρηση κ ειχα ανοιχτο τον chrome κ εμπαινα οπου ηθελα.. εχω win7 αλλα κ στα 8 το ιδιο θα ειναι μαλλον...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ ευχαριστω

εχω ενα αλλο προβληματακι με γουιντοους 8 (μην απορειτε γτ το εγραψα ετσι , διαβαστε παρακατω) και το γραφω εδω να μην ανοιγω αλλο θεμα

 

σχεδον συνεχεια οταν παω να γραψω ενα μηνυμα(οπως τωρα), δεν μπορω να αλλαξω την γλωσσα που γραφω απο ελληνικα σε αγγλικα.Αφου ανοιξει ο υπολογιστης μετα απο λιγα λεπτα εξαφανιζεται η ενδιξη της γλωσσας στην εναρξη(κατω δεξια) με αποτελσμα να γραφω μονο στα ελληνικα καθως δεν μπορω να αλλαξω γλωσσα(θα αλλαξει μονο με επαννακινηση)

 

δεν ξερω αν εγινα απολυτα κατανοητος, ισως να εχω κανει καπια πατατα εγω, ισως εχουν προβλημα τα γουιντοους 8 ,παντως σε κανεναν γνωστο μου δεν εχει συμβει αυτο ποτε

 

ειναι ισως το πιο συμαντικο θεμα που γραφω γτ μου εχει σπασει τα νευρα εδω και μια εβδομαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγαινε στον πινακα ελεγχου.Μετα Ωρα,γλωσσα και περιοχη.Μετα Γλωσσα.

 

Ρυθμισεις για Προχωρημενους,

 

Εναλλαγη Μεθοδων εισαγωγης,

 

Επιλογες,

 

Γραμμη γλωσσας,

 

Τι ειναι τσεκαρισμενο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκεφτηκα τωρα να βαλω συντομευση τις ρυθμισεις γλωσσας στην επιφανεια 

οταν μπαινω στις ρυθμισεις γλωσσας και αλλαζω την κυρια γλωσσα , εμφανιζεται κατω δεξια η επιλογη γλωσσας

αυτο βεβαια δεν ειναι δουλεια και ειναι και ενοχλητικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκεφτηκα τωρα να βαλω συντομευση τις ρυθμισεις γλωσσας στην επιφανεια 

οταν μπαινω στις ρυθμισεις γλωσσας και αλλαζω την κυρια γλωσσα , εμφανιζεται κατω δεξια η επιλογη γλωσσας

αυτο βεβαια δεν ειναι δουλεια και ειναι και ενοχλητικο

 

Τι ειναι τσεκαρισμενο;Δες αυτο που σου ειπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link.png Site: http://prntscr.com/1kptys">δεν εχει τιποτα τσεκαρισμενο

Σε αυτο το πεδιο,Εναλλαγη Μεθοδων εισαγωγης(στα δεξια σου εχει Επιλογες),ΠΑΤΑ Επιλογες.Εκει μεσα δειξε μου τι εχει τσεκαρισμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...