Προς το περιεχόμενο

Αποψη για ενα συστημα..


CoolerMaster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πως το βλεπετε το συστημα αυτο?Η μητρικη ειναι συμβατη με τον επεξεργαστη(αν εχετε να προτεινετε καποια αλλη φθηνοτερη)?Σκληρους δισκους εχω..Το θελω για γενικη χρηση,λιγο gaming,μουσικη,ταινιες,internet..Δεν θελω κατι τρελο σε gaming απλα καλο.

Περιμενω αποψεις.Ευχαριστω.

post-265299-0-12855600-1376142136_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως το βλεπετε το συστημα αυτο?Η μητρικη ειναι συμβατη με τον επεξεργαστη(αν εχετε να προτεινετε καποια αλλη φθηνοτερη)?Σκληρους δισκους εχω..Το θελω για γενικη χρηση,λιγο gaming,μουσικη,ταινιες,internet..Δεν θελω κατι τρελο σε gaming απλα καλο.

Περιμενω αποψεις.Ευχαριστω.

 

 

Η μητρική είναι κακή επιλογή !

 

Η κάρτα γραφικών είναι κακή επιλογή !

 

Κοίταξε το παρακάτω :

 

wi2t.png

 

Καλύτερο τροφοδοτικό !

 

Καλύτερη μητρική !

 

Καλύτερη κάρτα γραφικών !

 

Ψύκτρα στον επεξεργαστή !!!

 

Αν δεν έχεις κόλλημα με το συγκεκριμένο κουτί , τότε μπορείς να πας σε φτηνότερο και να βάλεις καλύτερη κάρτα γραφικών επάνω !!! 

 

Μια GTX 760 ας πούμε θα ήταν πολύ πολύ καλά !

 

Μια ερώτηση !!!! Εχεις SSD δίσκο ?

 

Αν δεν έχεις SSD δίσκο καλό είναι να αγοράσεις ! Σε μια τέτοια περίπτωση μια καλή σύνθεση είναι η παρακάτω !

 

dqyx.png

 

Μπορείς να μειώσεις το κόστος, βγάζοντας για αρχή την AFTERMARKET ψύκτρα και να την βάλεις αργότερα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'ευχαριστω για τις προτασεις σου.Εχω ssd samsung 64gb +1tb WD.Mπορεις να μου στειλεις σε πμ απο ποια μαγαζι ειναι τα προιοντα?

 

 

Τότε αν σε ενδιαφέρει το κουτί πας στην πρώτη σύνθεση , ενώ αν δεν σε ενδιαφέρει πας σε αυτή που έχει δυνατότερη κάρτα γραφικών !

 

cino.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο 6300 ειναι κατωτερος λογο των 6 πυρηνων ?Για καρτα γραφικων δεν θελω να διαθεσω πολλα χρηματα μιας και δεν ειμαι ο τρελος gamer τα βαζω οσο πιο full παει και με αυτα βολευομαι σε full hd 21.5" oθονη(samsung)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι είναι κατώτερο γενικά όχι μόνο λόγο πυρήνων αλλά απ'οτι κατάλαβα δεν τον χρειάζεσαι τον 8320

O fx 6300 δεν είναι κατώτερος του 8320. Είναι ουσιαστικά ένας 8320 με κομμένους τους 2 πυρήνες του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...