Προς το περιεχόμενο

Αγορά tablet μέχρι 300-350 ευρώ


NBestgirl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρωτα καταλληγουμε σε πιο θελουμε να αγορασουμε αφου εχουμε βεβαια ακουσει και γνωμες αλλων και συγκρινει το ενα με το αλλο και μετα αγοραζουμε για να μην μετανιωσουμε την αγορα πριν καν εχουμε το tablet στα χερια μας :P .Το Nexus οντως μια χαρα σου ειναι και απο αποψη τιμης που βαζεις και λεφτα στην τσεπη. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επίσης, δες και το kindle fire.

 

Σχετικά με το λειτουργικό, windows σε ταμπλέτα με τίποτα. Εδώ και 20 χρόνια, όλα τα λειτουργικά της ΜS αρχίζουν να φθίνουν σε απόδοση μετά το 6μηνο.

 

Σχετικά με τα παρελκόμενα, μη σκέφτεσαι μόνο τα περιφερειακά, αλλά όλο το σύνολο, από εφαρμογές μέχρι θήκες. Αργά ή γρήγορα, θα τα χρειαστείς και αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστώ για την βοήθεια όλων....

 

Πείρα το Nexus 7 32 GB αλλα έχω θέμα τώρα γιατί δε με συνδέει με τίποτα στο ίντερνετ ενώ έχω ενεργοποιήσει την ασύρματη σύνδεση, βάζω το κωδικό σωστά και έχει full σήμα μου βγάζει συνέχεια "obtaining IP address..." (καποιες φορές και "Avoided poor internet connecton" με full σήμα δίπλα)) και μένει εκεί. Σε αλλη σύνδεση που βρήκα ξεκλείδωτη πέρασε στο connected αλλα και πάλι (ίσως λόγο σήματος) όταν πάω να μπώ σε σελίδες κλπ γράφει οτι δεν υπάρχει σύνδεση. :(

 

Edit: Πείρα στη Forthnet και τελικά μάλλον φταίει το router μου είναι παλιό για ασύρματη σύνδεση σε νέα συσκευή και θα μου κάνουν αναβάθμιση του λογισμικού... αν δεν λειτουργήσει μάλλον θέλω αλλο router... (και μάλλον σε αυτή την περίπτωση θα χρειαστώ τη βοήθεια σας :P )

Επεξ/σία από NBestgirl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απλά ώς ενημέρωση για άτομα που ίσως αντιμετωπίσουν το ίδιο πρόβλημα, πείρα τελικά ένα αλλο router γιατί δεν είμαι και πολύ της υπομονής... (αν και όσοι έχουν forthnet αν ενημερώσουν για το πρόβλημα τους στέλνουν νέο δωρεάν) το TP-Link και είκαι όλα μια χαρά.. μπορεί και συνδέεται το tablet στο ίντερνετ κανονικά και ταχύτητατα, επίσης το tablet είναι super :D το συνιστώ!

Επεξ/σία από NBestgirl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...