Προς το περιεχόμενο

Επιλογή smartphone εως 200€


Marley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Nokia Lumia που πήρα εγώ από σκρουτζομάγαζο είναι πολύ καλό πραγματικά και με λειτουργικό σύστημα windows phone 8.Και είναι και πολύ φθηνό (166 ευρώ χωρίς μεταφορικά το πήρα). Αλλά και φετινό είναι αντίθετα από το lumia 520 που είναι περσινό μοντέλο.

Γενικά στα σκρουτζομάγαζα γλυτώνεις τα καπέλα των 100άδων ευρώ που βάζουν οι μεγάλες αλυσίδες στα κινητά που επιλέγουν να φέρουν (για παράδειγμα η cosmote δε φέρνει το 620 , παρά μόνο το 520).

Για να καταλάβετε πως δουλεύουν αυτά τα μαγαζιά, το συγκεκριμένο κινητό που έφτασε στα χέρια μου ήταν sim locked για την αγορά της Ισπανίας!

Ευτυχώς βέβαια , μετά από μια ώρα ο μαγαζάτορας μου έστειλε τον κωδικό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γι αυτο τι λετε?

http://www.minideal.net/huawei-g700-smartphone-5-inch-ips-screen-quad-core-cpu-dual-sim-card-2gb-ram-8gb-rom.html

207 € κοστιζει κ δωρεαν μεταφορικα απ οτι λενε.. τι σαιτ ειναι αυτο? δεν το ξερω. ειναι αξιοπιστο?

 

 

 

ΕΝΤΙΤ: μισο κιλο ζυγιζει :blink:

155 γραμμαρια ζυγιζει, μισο κιλο ειναι η συσκευασια που σου το στελνουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

155 γραμμαρια ζυγιζει, μισο κιλο ειναι η συσκευασια που σου το στελνουν

 α ΟΚ ευχαριστω :-D 

το ξαναβαζω στη λιστα. κατα τ αλλα πως σου φαινεται ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι εγω λεω για το huawei ascend p1 το οποιο πριν μια εβδομαδα υπηρχε στα καταστηματα που γραφει το σκρουτζ αλλα τωρα οχι!ειχα κανει thread για το ιδιο πραγμα και ηταν υποψηφιο εκεινο..δες αν μπορεις να το βρεις εκεινο,αξιζει!μην παρεις με τιποτα s3 mini,εχει καλυτερα στα ιδια λεφτα!δεν ειναι ουτε καν στα κυβικα του κανονικου s3

 

λοιπον τελευταια ερωτηση :shifty: 

το συγκεκριμενο (huawei ascend p1) μου αρεσαν παρα πολυ τα χαρακτηριστικα του κ πλεον εχει προκριθει στον τελικο μαζι με το xperia p :-D

Που μπορω να το βρω το huawei ??

 

 

ποιο να διαλεξω :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για φωτογραφίες πιστεύω πως θα πρέπει να προτιμήσεις το P, αν το έχεις ως σημαντικό κριτήριο βέβαια.

 

Λίγο καλύτερο είναι από spec το Ascend P1 αν σου αρέσουν ειδικά οι s amoled http://www.expansys.com.gr/huawei-ascend-p1-228062/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πηρε η κοπελα μου το core (απο αυτο γραφω τωρα). Γενικα μου εχει αφησει καλη εντυπωση ασχετα που τα χαρακτηριστικα του ενω ειναι καινουριο κινητο μοιαζουν με το s2 (και χειρότερα αφού ούτε amoled, ούτε 8αρα κάμερα ). Εχει jb, δεν κολλαει, οθονη εμενα μου αρεσει το πως δειχνει αλλα στον ηλιο εχει θεμα. Ελαφρυ, λεπτο, ομορφο και η καμερα τρωγεται χαλαρα. Εχει και μπροστινη καμερα.<br><br>

Αποστολή από το GT-I8260 με τη χρήση Insomnia App

Επεξ/σία από stratigos24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...