Προς το περιεχόμενο

Η HTC έτοιμη για "Αλλαγή" με τον Robert Downey Jr.


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως και να έχει ΜΑΚΡΙΑ απο HTC αν θέλετε το καλό σας! Στην αντιπροσωπεία μόνο για αλλαγή digitizer σε ενα HD2 μου ζητήσαν 450 ευρώ!!!

 

Ας το άλλαζες μόνος σου, 30 ευρώ έχει όλη η οθόνη από το Ebay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια HTC ρε παιδια. Ας δουλεψουν πρωτα το θεμα με τις αναβαθμισεις και ας αφησουν τις διαφημισεις. Απ' οτι διαβαζω πολλοι κατοχοι του One ακομη περιμενουν την 4.2 ελεος δηλαδη.

Μεχρι και η Sony βελτιωθηκε σε σχεση με το παρελθον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο θα ήταν ξέρω γω ναβγαίνει απο τη στολή του ironman και να βγάζει το κινητό απο την τσέπη.Η marvel όμως θα θέλει τα άντερά της για κάτι τέτοιο.

Ναι εχει την super τεχνολογια να την φοραει και βγαινει απο την super τεχνολογια και βγαζει το κινητο που οσο να ναι ειναι λιγο ποιο πισω απο αυτο που παρουσιαζει ο Ironman οποτε δεν νομιζω να επιανε εκτος και αν κανανε διαφημιση με τον ironman οτι φοραει πανω του και επικοινωνει με τον jarvis η με αλλους γινεται με chipaki απο htc...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εχει την super τεχνολογια να την φοραει και βγαινει απο την super τεχνολογια και βγαζει το κινητο που οσο να ναι ειναι λιγο ποιο πισω απο αυτο που παρουσιαζει ο Ironman οποτε δεν νομιζω να επιανε εκτος και αν κανανε διαφημιση με τον ironman οτι φοραει πανω του και επικοινωνει με τον jarvis η με αλλους γινεται με chipaki απο htc...

 

Δεν έχει σημασία.Θα σε ψάρωνε όμως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαφήμιση σίγουρα παίζει ρόλο αλλά η τιμή παίζει μεγαλύτερο. Αφού δεν πουλάνε ας χτυπήσουν τον ανταγωνισμό στην τιμή και γρήγορα θα αποκτήσουν όνομα στην αγορά. Οι Κινέζοι δηλαδή πως το κάνουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο.ο Robert Downey Jr. έχει HTC one και πρέπει να το πάρω και εγώ επειδή το είδα να το έχει αυτος....ωραία διαφήμισή....σιιιιγουρα με έπεισε :D

 

Η πλειοψηφία δεν είναι σαν εσένα (και εμένα και τους περισσότερους στο forum).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...