Προς το περιεχόμενο

Humble Origin Bundle, ίσως το καλύτερο Bundle μέχρι στιγμής


marios32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά δοκιμάζω να πληρώσω με paypal και μου βγάζει error,ξαναδοκιμάζω και δεν υπάρχει καν η επιλογή να πληρώσω με paypal τη δεύτερη φορά...

 

Για δείτε κάποιος αυτή την ώρα μεταμεσονύκτια αν έχει το ίδιο θέμα η είναι μόνο δικό μου browser conflict.

Yπάρχει η επιλογή paypal κάτω κάτω μαζί με το google waller,amazon κλπ?

Λόγο traffic overload μπορεί να υπάρχουν καθυστερήσεις/προβλήματα.Εμένα έγινε κανονικά το purchase αλλά δεν πήρα ποτέ το bundle.Μετά από mail διευθετηθηκε το θέμα..προσπάθησε αύριο, αλλιώς μπορεί να εχεις θέμα με paypal/credid card.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 168
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά όλα δουλεύουν όπως πρέπει και αν έχετε πρόβλημα, δείτε εδώ.

Το πιο πιθανό είναι επειδή πέσανε όλοι με τα μούτρα και αγοράζουνε, να υπάρχει προσωρινό πρόβλημα στους server.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή ειμαι τελείως ασχετος με το θεμα ,μπορει καποιος να μου εξηγήσει πιο αναλυτικα, πως δουλευει ακριβως   αυτη η υπηρεσια ? Κατεβαζεις δηλαδη τα παιχνιδια και τα εγκαταστεις στο pc ?Ευχαριστω και συγχωρήστε μου την αγνοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγόρασα μόλις το bundle με 3.76 ευρώ και έχω όλα αυτά τα παιχνίδια σχεδόν τζάμπα! Απίστευτη προσφορά.



Επειδή ειμαι τελείως ασχετος με το θεμα ,μπορει καποιος να μου εξηγήσει πιο αναλυτικα, πως δουλευει ακριβως   αυτη η υπηρεσια ? Κατεβαζεις δηλαδη τα παιχνιδια και τα εγκαταστεις στο pc ?Ευχαριστω και συγχωρήστε μου την αγνοια.

Κατεβάζεις το steam ή το origin, φτιάχνεις ένα δωρεάν λογαριασμό και προσθέτεις τους κωδικούς που θα σου δώσουν αφού αγοράσεις το bundle. Μετά μέσα από το steam ή το origin κατεβάζεις το παιχνίδι που θες. Το steam και το origin είναι σαν ηλεκτρονική βιβλιοθήκη με τα παιχνίδια που έχεις. Μπορείς να κατεβάσεις αυτά τα προγράμματα και σε άλλο υπολόγιστή και μέσα από αυτά να κατεβάσεις τα παιχνίδια που έχεις μέσα στο λογαριασμό σου και να τα παίξεις κανονικά. Τα παιχνίδια είναι αυθεντικά.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες , δεν εχω paypal και σχετικα 

υπαρχη τροπς με paysafe καρτες που πουλανε παντου πλεον?

 

Και εγω αναρωτιεμαι αν υπαρχει καμια λυση με paysafe....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες μια ερωτηση τα κλειδια που μας δινουν να κατεβασουμε για τις υπηρεσιες steam,origin,μπορουμε να τα κατεβασουμε οπωτε θελουμε?η υπαρχει καπια προθεσμια σε αυτο?ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή με 1 δολάριο παιρνω

 

  • Dead Space™ (Origin+Steam) [Windows]
  • Burnout™ Paradise: The Ultimate Box (Origin+Steam) [Windows]
  • Crysis® 2 Maximum Edition (Origin+Steam) [Windows]
  • Mirror's Edge (Origin+Steam) [Windows]
  • Dead Space™ 3 (Origin) [Windows]
  • Medal of Honor™ (Origin+Steam) [Windows]

και για 4.50 δολάρια παίρνω τα παραπάνω + αυτά τα δυο

  • Battlefield 3™ (Origin) [Windows]
  • The Sims™ 3 + Starter Pack (Origin) [Windows + Mac]

σωστά;;

Γίνετε με paysafe;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω αναρωτιεμαι αν υπαρχει καμια λυση με paysafe....

Αν δεν εχεις φιλε μου paypal λογαριασμο!!δοκιμασε να τα αγορασεις απευθειας μεσω καρτας(πιστωτικης η χρεωστικης).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς είμαι ανήλικος και δεν έχω τίποτα και οι γονείς μου δεν θέλουν να μπλεχτούν με αυτά

Αν βγαλεις μια χρεωστικη δεν θα μπλεχτουνε πουθενα οι γονεις σου βρε συ(ασε που θα σου λυσει τα χερια σε τοσες παρομοιες περιπτωσεις) B)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...