Προς το περιεχόμενο

Humble Origin Bundle, ίσως το καλύτερο Bundle μέχρι στιγμής


marios32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 168
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά έκανες και τους έδωσες 5, γιατί όχι. Και παραπάνω όποιος μπορεί.

Είναι και για καλό σκοπό. Ουσιαστικά δωρεά κάνεις και παίρνεις δωρεάν παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει ημερομηνία λήψης. Μπορείς να τα κάνεις όσες φορές θέλεις εγκατάσταση αλλά μπορείς να χρησιμοποιήσεις 1 φορά κάθε φορά το λογαριασμό σου.

 

Δεν γίνεται με ένα λογαριασμό δηλαδή να κάνεις εγκαταστάσεις και να παίζεις σε πάνω από 2 pc ταυτόχρονα.

 

 

Αν είναι κλειδί Origin τότε ναι.

 

ευχαριστώ για την άμεση απάντηση θα πάω αύριο με τον πατέρα μου στην μιλενιουμ να βάλω 5 ευρω σε χρεωστική απλά δεν κατάλαβα κάτι. έχω ένα λαπτοπ και φτιάνω και ένα desktop, στο desktop θα εγκαταστήσω ολα τα παιχνίδια, θα μπορώ στο λαπτοπ να βάλω κάποια επιλεκτικά και να τα παίζω όταν πχ φεύγω διακοπές και δεν έχω ιντερνετ. Δεν θέλω να παίζω ταυτόχρονα από τον ίδιο λογαριασμό

 

Και σε αυτούς που αγόρασαν το πακέτο, οι κωδικοί άργησαν να έρθουν; τα games πόση ώρα κάνουν να κατέβουν (συνήθως πιάνω 7mbps)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια και εγω 5$  τους εντωσα
ΤΑ οποία δεσμευτηκαν από το σιτε στην κάρτα μου

αλά  δεν έχω λάβει ακόμα καπιο εμαιλ με κωδικούς, σε εσάς είχε καθυστέρηση καθόλου 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορείς νατα βάλεις ναι.Δεν θα κατέβουν απο τη σελίδα του humblebundle απο steam και origin.Πόση ώρα θα κάνει δεν ξέρω ανάλογα.Πάνω απο 2 ώρες όμως το ένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ για την άμεση απάντηση θα πάω αύριο με τον πατέρα μου στην μιλενιουμ να βάλω 5 ευρω σε χρεωστική απλά δεν κατάλαβα κάτι. έχω ένα λαπτοπ και φτιάνω και ένα desktop, στο desktop θα εγκαταστήσω ολα τα παιχνίδια, θα μπορώ στο λαπτοπ να βάλω κάποια επιλεκτικά και να τα παίζω όταν πχ φεύγω διακοπές και δεν έχω ιντερνετ. Δεν θέλω να παίζω ταυτόχρονα από τον ίδιο λογαριασμό

 

Και σε αυτούς που αγόρασαν το πακέτο, οι κωδικοί άργησαν να έρθουν; τα games πόση ώρα κάνουν να κατέβουν (συνήθως πιάνω 7mbps)

Λοιπόν. Μπορείς να τα βάλεις σε όσους υπολογιστές θέλεις, όμως θα μπορείς να είσαι συνδεδεμένος μόνο σε έναν τη φορά.

 

Όσον αφορά τα keys, τα παίρνεις άμεσα μόλις πληρώσεις. Υπάρχουν 2 ξεχωριστά tabs που σου δίνουν το αντίστοιχο Origin/Steam κλειδί.

 

Απλώς επειδή έγινε ένας πανικός, το Origin ειδικά δεν την περίμενε τόση κίνηση και αύξηση χρηστών και δημιουργήθηκε προσωρινά πρόβλημα. Είναι απόλυτα φυσιολογικό, κάνε άφοβα την αγορά σου. Δεν χάνεται τίποτα.

 

Η ταχύτητα μεταφοράς εξαρτάται από το μέγεθος και φυσικά την ταχύτητα. Είναι σχεδόν όλα αρκετά μεγάλα παιχνίδια.

 

Ότι πρόβλημα έχεις, μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί τους άμεσα εδώ.

 

 

 

παιδια και εγω 5$  τους εντωσα

ΤΑ οποία δεσμευτηκαν από το σιτε στην κάρτα μου

αλά  δεν έχω λάβει ακόμα καπιο εμαιλ με κωδικούς, σε εσάς είχε καθυστέρηση καθόλου 

 

 

 

Δεν τα παίρνεις σε email. Από το site τα παίρνεις τα κλειδιά. Αυτόματα σου έχει έρθει σίγουρα μαιλ που έχει το humble bundle unique url.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι για 13 μέρες ακόμη, Τα main humblebundles κρατάνε πάντα 2 βδομάδες.

Συγνώμη, ξέχασα να βάλω direct link, thanks Micahel. Υπάρχει στην πηγή, γιαυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

f

 

Λοιπόν. Μπορείς να τα βάλεις σε όσους υπολογιστές θέλεις, όμως θα μπορείς να είσαι συνδεδεμένος μόνο σε έναν τη φορά.

Όσον αφορά τα keys, τα παίρνεις άμεσα μόλις πληρώσεις. Υπάρχουν 2 ξεχωριστά tabs που σου δίνουν το αντίστοιχο Origin/Steam κλειδί.

Απλώς επειδή έγινε ένας πανικός, το Origin ειδικά δεν την περίμενε τόση κίνηση και αύξηση χρηστών και δημιουργήθηκε προσωρινά πρόβλημα. Είναι απόλυτα φυσιολογικό, κάνε άφοβα την αγορά σου. Δεν χάνεται τίποτα.

Η ταχύτητα μεταφοράς εξαρτάται από το μέγεθος και φυσικά την ταχύτητα. Είναι σχεδόν όλα αρκετά μεγάλα παιχνίδια.

Ότι πρόβλημα έχεις, μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί τους άμεσα εδώ.
 

 

 

Δεν τα παίρνεις σε email. Από το site τα παίρνεις τα κλειδιά. Αυτόματα σου έχει έρθει σίγουρα μαιλ που έχει το humble bundle unique url.

φίλε μου με το πάτησα οκ και πλήρωσα θόλωσε η ικονα και βγήκε ένα καρτελάκι άσπρο που έκανε κάτι σαν φόρτωμα και έλεγα να επιστρέψω στην αρχική σελίδα και ότι εγίνει η αγορά κάτι τετιο...και λέω οκ θα έρθει εμαιλ. δεν έχω λάβει κανένα φρέσκο εμαιλ από πουθενά ! το θέμα είναι ότι εάν έκανα χαζομάρα και εκλησα το παράθυρο ,τι κάνω τώρa?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

f

 

φίλε μου με το πάτησα οκ και πλήρωσα θόλωσε η ικονα και βγήκε ένα καρτελάκι άσπρο που έκανε κάτι σαν φόρτωμα και έλεγα να επιστρέψω στην αρχική σελίδα και ότι εγίνει η αγορά κάτι τετιο...και λέω οκ θα έρθει εμαιλ. δεν έχω λάβει κανένα φρέσκο εμαιλ από πουθενά ! το θέμα είναι ότι εάν έκανα χαζομάρα και εκλησα το παράθυρο ,τι κάνω τώρa?

Πάτα πάλι εκείνο το Link που σου έβγαλε το παραθυράκι, όχι δεν έκανες χαζομάρα, μη στεναχωριέσαι. Αν περιμένεις να φορτώσει θα σου βγάλει λινκ που σε πάει άμεσα στα κλειδιά σου.

 

Επίσης θα βρεις το Bundle σου αν πας στο λογαριασμό σου, (αν δεν έχεις ήδη κάνει, πρέπει να κάνεις) θα το βρεις τέρμα κάτω.

 

Όταν πηγαίνεις στο myaccount δηλαδή σου βγάζει την Humble βιβλιοθήκη. Εκεί είναι όλα τα Bundle που έχεις αγοράσει μέχρι στιγμής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...