Προς το περιεχόμενο

Παιχνίδια PC: Dead Space 3, Crysis 2 Maximum Edition, Burnout Paradise: The Ultimate Box, Medal of Honor, Mirror's Edge από 1€


k_dinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

στρατιγικής

Το video που ανεβασες ειναι απο πολυ μετεγενεστερο παρομοιο παιχνιδι, καμια 10ρια χρονια μετα, αυτο που χαριζουν ειναι του 1989, τρεχει σε dosbox (δειτε τις οδηγιες που δινει η EA ειδικα γι'αυτο, εχει link στο account σας στο humble bundle), αν και δεν νομιζω να αξιζει συνολικα τον κοπο, το εδωσαν απλα για να λενε οτι κατι εξτρα εδωσαν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολυ δυνατο πακετακι! Αφου ακομα και εγω που δεν πολυασχολουμαι με αυτα (εχω δυο παιχνιδια στιμ πληρωμενα μολις 1.98) το πηρα.

 

Απλη απορια πρεπει να κανω redeem τους κωδικους ολους? Θα χαθουν αν δεν το κανω? Λεω να το κανω πιο μετα γιατι τωρα ειμαι διακοπες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ δυνατο πακετακι! Αφου ακομα και εγω που δεν πολυασχολουμαι με αυτα (εχω δυο παιχνιδια στιμ πληρωμενα μολις 1.98) το πηρα.

 

Απλη απορια πρεπει να κανω redeem τους κωδικους ολους? Θα χαθουν αν δεν το κανω? Λεω να το κανω πιο μετα γιατι τωρα ειμαι διακοπες...

Και εγω συτην την απορια ειχα!!αλλα απο οτι μου ειπανε απο εδω μεσα!!!οτι δεν υπαρχει καπιο χρονικο περιθωριο τελικως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το red alert 3 που με ψιλοενδιαφέρει,το γραφει ότι είναι locked.Θέλω να το αγοράσω για ένα φίλο να παίζουμε ονλάην διπλά μεταξύ μας.Πρέπει να πληρώσω 5$ για να το πάρω?
Για μένα είχα πληρώσει λιγότερο,πριν εμφανιστεί και τώρα μου το έδωσε δώρο..

ΥΓ.Μήπως αν από αυτό που έχω αγοράσει το βάλω μέσω origin εγώ και μέσω steam ο φίλος,παίξει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άστα να πάνε και εγώ μόνο στο ssd έχω χώρο οι hdd είναι full ταινίες σειρές και προσωπικά αρχεία και μόνο crysis και burnout paradise έχω παίξει...

Παλι καλα που η υπηρεσια στιμ σου δινει την δυνατοτητα να επιλεξεις εσυ ο ιδιος ποτε θα εγκαταστησεις τα παιχνιδια που αγορασες.Αντε να παρουμε κανα σκληρο για  να μας φυγει το αγχος με την μικρη χωρητικοτητα του ssd. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το video που ανεβασες ειναι απο πολυ μετεγενεστερο παρομοιο παιχνιδι, καμια 10ρια χρονια μετα, αυτο που χαριζουν ειναι του 1989, τρεχει σε dosbox (δειτε τις οδηγιες που δινει η EA ειδικα γι'αυτο, εχει link στο account σας στο humble bundle), αν και δεν νομιζω να αξιζει συνολικα τον κοπο, το εδωσαν απλα για να λενε οτι κατι εξτρα εδωσαν.

 

Δίκιο έχεις... δεν το είχα προσέξει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω να πω ενα μεγάλο ευχαριστώ στον K_dinos !!!!

Να είσαι καλά φίλε μου!

Και εγώ όμως από εδώ το έμαθα: http://www.insomnia.gr/topic/345863-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82-%CF%80%CE%B1%CE%B9%CF%87%CE%BD%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CF%8E%CE%BD/page-467

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...