Προς το περιεχόμενο

γάμος με αλλοδαπό


andromeda85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τους μπουρδελιάρηδες που γυρνάνε τα ΑΤ τους αφήνω στις Ρωσίδες και τις Ουκρανές. Άλλωστε έχουν και μια εμπειρία ετών. 

 

Α μαλιστα δεν με πάς επειδή εχω γράψει ότι κάποιες φορές εχω διασκεδάσει με κάποιον συγκεκριμενο τροπο. Κοινωνικος ρατσισμος.Αρα εισαι ρατσιστρια με στοιχεια φεμινισμου. Αλλα δεν με ενδιαφερει αυτό δικαιωμα σου εγω απλα σου προτεινα να προσέχεις τους χαρακτηρισμούς σου διοτι έτσι μιλανε μονο τα άτομα που είναι απολίτιστα και αγενή. Έγινες αγενής επειδή έχεις προσωπική εχθρα μαζι μου.

 

Κατά τα αλλα όλα τα αλλα που έγραψες είναι εντελως αστηρικτα πουθενα δεν έγραψα συγκεκριμενα για Γερμανια - Γαλλια - Βέλγιο και άλλα. Μονο για Αμερική. Ειχα την εντυπωση ότι ο defacer ειναι στην Αμερική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 276
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πιθανολογώ το δεύτερο μιας και οι άνθρωποι που έχουν το γράψιμο για δουλειά δεν γράφουν πράγματα κατά λάθος.

Εννοείς δηλαδή οτι ΟΛΟΙ οι άνθρωποι που έχουν το γράψιμο για δουλειά δεν γράφουν κ οτιναναι μαλακίες που κ που?!!?!!

Μάλιστα , να τους διαβάζουμε ολους τότε ..

Επίσης μπορείς να μας κάνεις μετάφραση της ρήσης (που ειπε κάποιος, κάπου, κάποτε που ούτε ξέρεις ποιος ειναι, ξέρεις όμως οτι ειναι η δουλειά του) με δικά σου λόγια αν θέλεις, περιμένουμε με χαρά να μας διαφωτίσεις ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείς δηλαδή οτι ΟΛΟΙ οι ανθρωποι που έχουν το γράψιμο για δουλειά δεν γράφουν κ οτιναναι ?!!?!!

Μάλιστα , να τους διαβάζουμε ολους τότε ..

Επίσης μπορείς να μας κάνεις μετάφραση της ρήσης (που ειπε κάποιος κάπου κάποτε που ούτε ξέρεις ποιος την ειπε, ξέρεις όμως οτι ειναι η δουλειά του) με δικά σου λόγια αν θέλεις , περιμένουμε με χαρά να μας διαφωτίσεις ..

 

Δεν μπορει να μας διαφωτίσει γιατι είναι ισχυρογνώμων ακομα και όταν έχει αδικο. Εγω του έγραψα κατι που είναι παισγνωστο και αυτος επιμένει. Δεν θελει να παραδεχτει ότι έχει άδικο.

Έχει αποδειχτεί πολλές φορές, και σε θέματα περί Αμερικής και περί Ευρώπης, ότι είσαι ημιμαθής στην καλύτερη των περιπτώσεων. Ας είμαστε ειλικρινείς, δεν έχεις ιδέα από αμερικανική κουλτούρα και αμερικανική κοινωνία. Σου λένε κάτι, το οποίο μπορεί να είναι αλήθεια όπως σου το λένε, και βγάζεις τα συμπεράσματα μόνος σου από τις γνώσεις που δεν έχεις.

 

Δεν μας απαντησες από που παιρνουν τα στοιχεια τους οι κοινωνικοι ερευνητες. Λοιπον για να μην το χοντρύνουμε άλλο και κλειδωθεί. Μάθε 2-3 βασικά πράγματα από τα τσεκαρισμένα που σου έδωσα και άσε τις πολλες αναλύσεις. Φιλικά B)

 

Η άλλη αποδειχθηκε ότι είναι αλληλέγγυα δεν υπάρχει ελπιδα να καταλαβει. Εσυ τουλάχιστον διάβασε τα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το νήμα έχει φοβαιροί ωρθογραφεία...

 

Προτείνω σε όποιον αισθάνεται Αίλεινας, να πάει να κάνει μια εξετασούλα DNA, να του αναλύσουν το γονιδίωμά του, να δει πόσο ΑΙΛΕΙΝΑΣ είναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείς δηλαδή οτι ΟΛΟΙ οι ανθρωποι που έχουν το γράψιμο για δουλειά δεν γράφουν κ οτιναναι ?!!?!!

Μάλιστα , να τους διαβάζουμε ολους τότε ..

Επίσης μπορείς να μας κάνεις μετάφραση της ρήσης (που ειπε κάποιος κάπου κάποτε που ούτε ξέρεις ποιος την ειπε, ξέρεις όμως οτι ειναι η δουλειά του) με δικά σου λόγια αν θέλεις , περιμένουμε με χαρά να μας διαφωτίσεις ..

Αν οι γυναίκες μιμούνται τους άντρες, δε θα είναι διαφορετικές από πιθήκους.

 

Παραμένει άγραφο: επειδή οι άντρες, που περνουνται για ανώτεροι, στην πραγματικότητα είναι το ίδιο πίθηκοι.

 

Μπορεί να κάνω και λάθος, αλλά γενικά ναι τους ανθρώπους του πνεύματος αν τους πάρεις τοις μετρητοίς μετά το αστείο είναι σε βάρος σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν μας απαντησες από που παιρνουν τα στοιχεια τους οι κοινωνικοι ερευνητες. Λοιπον για να μην το χοντρύνουμε άλλο και κλειδωθεί. Μάθε 2-3 βασικά πράγματα από τα τσεκαρισμένα που σου έδωσα και άσε τις πολλες αναλύσεις. Φιλικά :cool

Δε σας απάντησα γιατί η ερώτηση ήταν επιεικώς χαζή: και γω και ο ζαχαροπλάστης παίρνουμε υλικά από το ίδιο μαγαζί, άρα θα φτιάξουμε ίδιας αξίας πράγμα κοινωνικε μου επιστήμονα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε σας απάντησα γιατί η ερώτηση ήταν επιεικώς χαζή: και γω και ο ζαχαροπλάστης παίρνουμε υλικά από το ίδιο μαγαζί, άρα θα φτιάξουμε ίδιας αξίας πράγμα κοινωνικε μου επιστήμονα;

 

χαχαχα πάς να το μπουρδουκλώσεις ρε μπαγάσα για αυτό δεν θες να απαντησεις. Όταν έχεις άδικο το πάς από εδώ το πάς από εκει επίτηδες. :cry:  Δεν πειράζει η διαφωνια σου δεν θεωρω ότι επηρεάζει την ορθοτητα αυτων που έγραψα οποτε κάνε ότι νομιζεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ddevil, δεν υπάρχει λογική συνοχή στα λεγόμενα σου. Έχεις πρόβλημα να αναγνωρίσεις βασικά στοιχεία επιχειρηματολογιάς, ο συσχετισμός, η αιτιολόγηση, οι πηγές δεδομένων, η συμπερασματολογία δεν ειναι απλά έννοιες που μπουρδουκλώνουμε «για να πούμε κάτι».

 

Υπάρχουν τεράστια κενά στην οποια «λογική» σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν οι γυναίκες μιμούνται τους άντρες, δε θα είναι διαφορετικές από πιθήκους.

Παραμένει άγραφο: επειδή οι άντρες, που περνουνται για ανώτεροι, στην πραγματικότητα είναι το ίδιο πίθηκοι.

Αυτο που λες θα είχε ίσως λογική αν το έγραφε κάπως έτσι

''Αν οι γυναίκες μιμούνται τους 'ανώτερους' άντρες, δε θα είναι διαφορετικές από πιθήκους.''

τότε θα είχε μια λογική αποκωδικοποίησης, τώρα απλά υποθέσεις κάνεις, σωστά ?

 

Και εν τέλει αν ήξερα ποιος το ειπε ίσως και να συμφωνούσα, γνωρίζοντας το ύφος και τα γραπτά αυτού που το γράφει ξέρεις αυτομάτως και τι θέλει να πει ο ποιητής, μόνο τότε όμως, εσύ το πας στα τυφλά, κουτουρού, επειδή το ειπε κάποιος που 'το γράψιμο ειναι η δουλειά του' ελα που δεν γίνεται δουλειά όμως έτσι ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ιστορία και για αρκετά πρόσφατα που χω δει τα στοιχεία, η μοναδική υπαρκτή κατηγοριοποίηση σχετικά με τη χώράροελευσης για την ΕΛΑΣ ειναι η εξής: ημεδαπός/ αλλοδαπός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κλάσει από τα γέλια.

 

Devil, αριστερά κουκλε μου. Αριστερά.

 

Πέρα από τις ψέμματα που έγραψε η άλλη επειδή δεν με χωνεύει και επίτηδες ηθελε να μου ριξει λάσπη και τις ασχετες και ανέντιμες επιθέσεις στην σεξουαλική μου ζωή. Εγω έχω μαθει 2-3 πράγματα και για αυτά είμαι σιγουρος. Δεν είναι πολλά 2-3 ουσιώδη είναι οποτε δεν χρειάζονται επιχειρηματα και μπουρδουκλώματα και σάλτσες που κάνεις εσυ. Θα τα δεις στην πορεια. Όπως εγινε και με τον Τσιπρα που παλια τσακωνομουν με μια αριστερουλα σε ένα πάρτι. Τα έφαγε τωρα στη μουρη όλα και αυτή δεν εμφανίζεται καν.

 

Τοσο φουστανέλα ηταν ..... αντι να εμφανιστεί και να παραδεχτει ότι έλεγε μαλακιες έχει χωθεί μέσα στο λαγουμι της. Τέτοιοι είναι οι αριστεροι και ολοι αυτοι οι αλληλέγγυοι όταν έχουν άδικο ειρωνεύονται για να αποφυγουν να δώσουν δικιο στο συνομιλητή τους. Νομιζουν ότι θα πέσουν στην αντιληψη του κοσμου αν το κάνουν αυτό ενώ συμβαινει το αντιθετο είναι μάγκας οποιος παραδέχεται ότι έχει άδικο. Προσεξε το και εσυ αυτό.

 

ΥΓ Φαντασου κάποιος πχ να διαφωνούμε και επειδή είναι χωρισμένος ή κωλομπαράς ή γκεϋ να του την λές για αυτό. Να χαρω εγω ανοιχτόμυαλες προσεγγίσεις από αλληλέγγυους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...